ИгриFar Cry 5 at last

Модератор: Ksantip

Отговори
Centurionus
Редовен потребител
Контакт:
Status: Offline

Far Cry 5 at last

Мнение от Centurionus » 04 Мар 2018, 12:34

Someone already try it ? Comments ?
"Far Cry 5 is probably the best open world shooter you'll play this year""

https://youtu.be/HV87YI3df_w?t=25
Изображение
Ти верно си голямо менте! Най безполезният трол и лъжец във форума си!
За кого ли се отнася ? :?:

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Re: Far Cry 5 at last

Мнение от Amazon » 04 Апр 2018, 03:34

Който пръв си сложи кривите пръстчета над тази игра, моля да сподели дали си струва!

Centurionus
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Centurionus » 10 Окт 2021, 09:04

ИзображениеИ "6"-цата преди два дена излезе . Вече е събитие сред гейм-средите , дългоочаквано . Тенденцията се запазва и развива , след 3 и 4 където бяха анимирани по-неизвестни ( но много въздействащи актьори) , за 6-цата са привлечени
Джианкарло Еспозито и Антъни Гонсалес . Действието този път протича в имагинерна карибска държава Яра , под тоталитарен режим на ел президенте Антон Кастильо (Еспозито) . Развива се горила тактика за да се започне революция за сваляне на режима . Сони искат 140 леФа в момента за бейсик версията , ще почакаме малко до Коледа . Но яростно гризем нокти .

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 10 Окт 2021, 16:04

Гледах ревюто на Геймрангс. Графиката и оръжията изглеждат добре. Въпроса е дали няма да е скучна, като повечето Far Cry.

https://www.youtube.com/watch?v=RMEFwqCQSrU

Centurionus
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Centurionus » 14 Дек 2021, 09:06

Скучна??! Сравнение с коя ?

Flancer
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Flancer » 14 Дек 2021, 12:15

Абе не е точно скучна, но малко повтарящи се стават всички FarCry след обикновено доста динамично начало. База, флагче, база, кула, база, кула, база, яка битка, супер як cutscene, база, кула, база, кула :). Не е трагедия, историите им са интересни.

Centurionus
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Centurionus » 14 Дек 2021, 14:46

Ако целиш да "превъртиш" играта за минимум време е така . Синът ми я играе така . :D Обаче ,ако експлорваш всички възможности на картата е много по-интересно и отнема ужасно много време . Не познавам друга игра с толкова много задачи , подзададчи , и съставни на подзадачите , пиша да събереш всички сандъци , всички кожи от всички редки животни , загубени писма от ВСВ ............. ,ако щеш можеш да си седиш в бара и да си цъкаш покерче със селяндурите или с наемниците . Всичките тези неща се извършват в един оупън уърлд , често на вражеска територия постоянно атакуван от патрули , хищници , и двете едновременно . На опции има един игрометър който показва колко процента от играта си изиграл , аз не се задоволявам с нищо под 90++ % . Това е истинският мерител за преиграна игра .

Centurionus
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Centurionus » 29 Дек 2021, 13:56

И тъй-като тлъстия старец реши да я "донесе" за Коледа , очаквано всички залепнахме .
Впечатления : Отначало ми се стори разочарование , войниците на "Ел Президенте" ми се видяха доста слепи и дезориентирани , графиката -същата като на 5-цата , та дори и 4-ката , възможностите на героя особено при преодоляване на препятствия , катерене , скачане -доста куци . Пускат те на един остров с прилични размери ,докато не осъзнаеш ,че това цялото , целият остров е обучително ниво . :o :o :o :shock: Едва като преминеш задачите се разкрива цялата карта на играта , и тя е ОГРОМНА !!! Запазили са разделението от 5-цата , три окръга с леко различни задачи , различни командири -злодеи , и армията действа по различен начин във всеки . Новото е , командири на съпротивата във всеки окръг , и помощници , всички ти дават задачи и куестове , като се прибавят куестовете на местните , задачи да се търсят артефакти , да се трепят мутирали диви животни ...........и става филм безкраен . Предполагам ,че ще се седи на конзолата поне два месеца . Дори синковеца призна ,че и с неговият стил на игра скоро няма да заколи Антон Кастильо . :D
Оръжията отначало са доста слаби , чак образуват нерви , развитието им е странно и няма нищо общо със старите версии . В Яра парите не играят голяма роля , не можеш да си купиш супер пушкало , а трябва да събираш сандъци и да го развиваш . Новото е самоделните оружия , доста оригинални , весели , и специализирани . В превозните средства е добавен конят , супер е минава почти навсякъде . Като цяло автопарка е същия като в Куба , руски камиони Зил , военни Уазки , и О Боже карах Лада 1600 което ми беше и първата кола в реала . :lol: Във "хвърчилата " освен малките хеликоптери има и Ми-8 и това доста трудно се събаря . Другото трудно е Т-55 особено в началото , когато пък превземеш такъв управлението е отвратително .
Гледките и пеизажите са страхотни , напомнят на 3-ката , направо си е Куба , музиката е само латино през класическо до рап , на една от първите задачи фона беше "Бела Чао " . Езика също на места има субтитри на англииски , с доста латино псувни . :lol: Тазка че продължаваме битката .........Viva Libertad !!! 8-) :D

Centurionus
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Centurionus » 25 Яну 2022, 09:12

Доста точно съм предвидил , отне ми два месеца да завърша . Прогнозата съм я направил 29 дек. 21г. . И след : 21
CHECKPOINTS CAPTURED
13
AMBUSHES COMPLETED
23
FLAK CANNONS DESTROED
113H
TIME PLAYED
уж свърших играта . "Уж" защото за моя изненада дори след финалните надписи играта си продължи , като на (внимание спойлер ) мястото на самоубилия се Антон Кастильо , който уби и синът си (е*аси изрода) се появиха разни негови офицери които успяваха да завземат отделни части от мапа и така да генерират нови задачи . Или както си каза партизанският ми ментор Хуан Кортез " la revolucion nunca termina " .
Като цяло , играта е достоино продължение на поредицата , и си остава най-добрия FPS+adventure .

Отговори