Работен форумСигнали за нарушения

Място за съобщения и предложения относно форума

Модератор: Ksantip

Отговори
Stan
Редовен потребител
Контакт:
Status: Offline

Re: Сигнали за нарушения

Мнение от Stan » 06 Дек 2021, 13:53

bigdragon написа:
06 Дек 2021, 13:35
Ако ще те успокои:
Re: Наказани съфорумци
Мнение от Sharana » 03 Дек 2021, 17:14

piston и Centurionus също за седмица, отново заради Ковид темата...
Аз съм спокоен. :D Въпросът е за двойният стандарт и мисля, че примерите, които дадох са доста показателни, че такъв има. Не съм видял какво са написали piston и Centurionus.
Като не искаш мира, на ти секира.

Аватар
Thorn
Редовен потребител
Контакт:
Status: Online

Мнение от Thorn » 06 Дек 2021, 14:02

Stan написа:
06 Дек 2021, 11:45
plamenhk написа:
06 Дек 2021, 11:41
По спокойно бе момчета. Без майтап не може при подобен тип "дискусия" (между ням и глух). :lol:
Значи за теб е майтап ти да имаш право да обиждаш, а противниците ти да нямат?
+1
Обикновено съм прав :lol:
За неудобни факти трябва да има наказания. Модератор Петя.

Разумните хора не се съмняват. Dinain, самопровъзгласявайки се за "разумен"
Ми нобелист съм. рки

plamenhk
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от plamenhk » 06 Дек 2021, 14:03

Stan написа:
06 Дек 2021, 11:45
plamenhk написа:
06 Дек 2021, 11:41
По спокойно бе момчета. Без майтап не може при подобен тип "дискусия" (между ням и глух). :lol:
Значи за теб е майтап ти да имаш право да обиждаш, а противниците ти да нямат?
Противници в какво ? :lol: Не мога да обидя глупака като му кажа истината за него. Не е майтап когато спориш с глупак извън забавлението, защото влизаш в ролята на втория глупак, затова му теглиш една майна за да прекратиш забавата. ;)

Спорѝ с човек, по-умен от теб: той ще те победи, но от това поражение ти ще извлечеш полза за себе си. Спорѝ с човек равен по ум на теб: никой няма да победи, но в крайна сметка ще изпиташ удоволствие от борбата. Спорѝ с човек с по-слаб ум: спори не от желание за победа, а защото можеш да му бъдеш полезен. Спорѝ дори и с глупака! Няма да получиш нито слава, нито изгода… Но защо пък понякога да не се позабавляваш! — Иван Тургенев
Thorn написа:
06 Дек 2021, 14:02
+1
Ако го няма забавлението, то тогава на глупака ще му оставим нещастното щастие да е прав, а така се ражда истинската глупост !
:lol: :lol: :lol:

Аватар
Thorn
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Thorn » 06 Дек 2021, 14:15

За забавлението си прав - на мен както всички знаят, това ми е мотивацията.

Практически всичко друго, което си писал е булшит.

Ми нобелист съм. рки

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Dinain » 06 Дек 2021, 14:43

Тотален комунизъм и националсоциализъм.
Вече бяха "дискриминация, расизъм, апартейд,
и фашизъм". :roll:

Много моля да подавате сигнали. И модераторите да "ръсят" наред.
Аз съм прав, защото обикновено съм прав.
Thorn, 02.06.19
...
ОК, признавам беше леко преувеличение.
Thorn, 04.11.21
...
Map of Israeli airstrikes in Syria

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 06 Дек 2021, 17:33

Dinain написа:
06 Дек 2021, 14:43
Тотален комунизъм и националсоциализъм.
Вече бяха "дискриминация, расизъм, апартейд,
и фашизъм". :roll:

Много моля да подавате сигнали. И модераторите да "ръсят" наред.
Подаваме, ама няма голяма файда. ;) ;)

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Dinain » 07 Дек 2021, 10:58

Thorn написа:
07 Дек 2021, 00:09
Като се почна с карикатури, да видим пропагандата на другата страна:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Докладвам Торн за антиваксърска пропаганда в пряко нарушение на правилника: човеконенавистна идеология
Thorn, 02.06.19
...
Thorn, 04.11.21
...

Аватар
Thorn
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Thorn » 07 Дек 2021, 11:15

Феноменът съществува, по темата е. Стана ми интересно след като в темата вместо сериозни доводи се почнаха карикатури, дали има и антиваксърски рисунки. Погуглих, попаднах на този тип - забавен е. Той между другото в момента е с ковид и то не в лека форма, но се бил лекувал с ивермектин, цинк и витамини.

Ми нобелист съм. рки

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Dinain » 07 Дек 2021, 15:00

Здравейте и добре дошли във Fenixforum.net

Това е нашето уютно място за военно-исторически дискусии и за теми, индиректно свързани с тях - техника, наука, религия и политика дори. То е творение на част от форумната общност на известния български военно-исторически форум boinaslava.net и в известна степен може да се счита за негов приемник.

Fenixforum.net ще се стреми да продължи добрите традиции на "Бойна Слава", но също така - и да избегне недостатъците му. Да създава и да насърчава интересните дискусии, били те - съвременни или исторически, да привлича нови участници, жадни за знания, и да обогатява публиката с кратки статии, писани или превеждани от самите участници във форума.

Като основна цел на администрацията си поставяме развитието на дискусиите, а не - тяхното задушаване с поголовно триене и прогонване на участници. Въпреки, че строго академичният стил е очевидно невъзможен за всички, не сме съгласни, че единствена алтернатива е надвикването, ругатните и дразненето на събеседника. Така че няма да толерираме псувни, обидите и унизителните прозвища - комуняги, фашаги, рашки, пиндоси, гейропейци, тарамбуки, социаглисти и други подобни - нямат място тук. Расистски призиви, призиви за насилие и геноцид са неприемливи. Конспиративните теории – също. Алтернативни исторически теории като нова хронология, Атлантида, националистично-автохтонните теории за произхода на българите, псевдо научните залитания на Анатолий Фоменко, ревизионистки теории за Втората световна война и други подобни, по принцип, не са изключени, но ако това са интересите Ви, пригответе се да отговаряте на завишени стандарти за аргументация.

Въпросът за съвременната политика е много сериозен. Всички ние имаме своите политически възгледи, симпатии и антипатии, които често са различни, а понякога - и противоположни. Надяваме се, че ще проявите достатъчна зрялост да не превръщате форума в бойно поле. С тази цел администрацията си запазва правото за забрана на всякакви политически дискусии, освен ако те не са пряко свързани с историческата или с военната тематика, съставляваща дискусиите във fenixforum.net.

С уважение,
Администрацията
Докладвам Торн за грубо нарушение на форумния правилник: призиви за насилие и геноцид + конспиративни теории, за който е бил информиран при регистрацията си на форума.
Thorn, 02.06.19
...
Thorn, 04.11.21
...

Stan
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Stan » 07 Дек 2021, 15:16

Dinain написа:
07 Дек 2021, 15:00
Здравейте и добре дошли във Fenixforum.net

Това е нашето уютно място за военно-исторически дискусии и за теми, индиректно свързани с тях - техника, наука, религия и политика дори. То е творение на част от форумната общност на известния български военно-исторически форум boinaslava.net и в известна степен може да се счита за негов приемник.

Fenixforum.net ще се стреми да продължи добрите традиции на "Бойна Слава", но също така - и да избегне недостатъците му. Да създава и да насърчава интересните дискусии, били те - съвременни или исторически, да привлича нови участници, жадни за знания, и да обогатява публиката с кратки статии, писани или превеждани от самите участници във форума.

Като основна цел на администрацията си поставяме развитието на дискусиите, а не - тяхното задушаване с поголовно триене и прогонване на участници. Въпреки, че строго академичният стил е очевидно невъзможен за всички, не сме съгласни, че единствена алтернатива е надвикването, ругатните и дразненето на събеседника. Така че няма да толерираме псувни, обидите и унизителните прозвища - комуняги, фашаги, рашки, пиндоси, гейропейци, тарамбуки, социаглисти и други подобни - нямат място тук. Расистски призиви, призиви за насилие и геноцид са неприемливи. Конспиративните теории – също. Алтернативни исторически теории като нова хронология, Атлантида, националистично-автохтонните теории за произхода на българите, псевдо научните залитания на Анатолий Фоменко, ревизионистки теории за Втората световна война и други подобни, по принцип, не са изключени, но ако това са интересите Ви, пригответе се да отговаряте на завишени стандарти за аргументация.

Въпросът за съвременната политика е много сериозен. Всички ние имаме своите политически възгледи, симпатии и антипатии, които често са различни, а понякога - и противоположни. Надяваме се, че ще проявите достатъчна зрялост да не превръщате форума в бойно поле. С тази цел администрацията си запазва правото за забрана на всякакви политически дискусии, освен ако те не са пряко свързани с историческата или с военната тематика, съставляваща дискусиите във fenixforum.net.

С уважение,
Администрацията
Докладвам Торн за грубо нарушение на форумния правилник: призиви за насилие и геноцид + конспиративни теории, за който е бил информиран при регистрацията си на форума.
Това, с призивите за насилие, е малко сложен казус. Стопляш ли колко души може да изгърмят по това направление. :roll:
Като не искаш мира, на ти секира.

Аватар
Thorn
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Thorn » 07 Дек 2021, 16:01

Dinain написа:
07 Дек 2021, 15:00
няма да толерираме псувни, обидите и унизителните прозвища - комуняги, фашаги, рашки, пиндоси, гейропейци, тарамбуки, социаглисти и други подобни - нямат място тук.

С уважение,
Администрацията
[/quote]

Тия точки помниш ли ги? А помниш как каза че го искаш хард, с политика. Имаш си го.
Последна промяна 1 на Thorn, променена общо 7 пъти

Ми нобелист съм. рки

Аватар
Thorn
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Thorn » 07 Дек 2021, 16:03

И да се оправдаваш с тоя текст, дето основно аз го писах и дето му ебахте майката с "модераторите" е малко нагло.

Ми нобелист съм. рки

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Dinain » 07 Дек 2021, 20:09

Точно така, това е записано в правилника, и се надявам модераторите да го прилагат. Затова сигнализирам!

Антиваксърската конспиративна пропаганда си я публикувай някъде другаде. :x
Thorn, 02.06.19
...
Thorn, 04.11.21
...

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Dinain » 24 Дек 2021, 09:55

nfkjasfas май е спамбот.
Thorn, 02.06.19
...
Thorn, 04.11.21
...

Аватар
jarl_Ragnar
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от jarl_Ragnar » 09 Яну 2022, 18:09

във Fenixforum.net, няма да толерираме псувни, обидите и унизителните прозвища- комуняги, фашаги, рашки, пиндоси, гейропейци, тарамбуки, социаглисти- нямат място тук. Расистски призиви, призиви за насилие и геноцид са неприемливи.
Седят си доклади от миналата година, на едни и същи хора, които нарушават правилника в тази му част като за "добро утро".
Ако тази точка не е меродавна, казвайте. Аз за разлика от толерираните индивиди първо питам, такова ми е възпитанието.
Мерси.
;)
Здравейте и добре дошли във Fenixforum.net, няма да толерираме псувни, обидите и унизителните прозвища- комуняги, фашаги, рашки, пиндоси, гейропейци, тарамбуки, социаглисти- нямат място тук. Расистски призиви, призиви за насилие и геноцид са неприемливи.

Аватар
EddieBG
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от EddieBG » 09 Яну 2022, 18:14

Вече сме 2022 г., може собственикът да е "нулирал брояча"... :lol:
США потребовали от России гарантий безопасности. В противном случае угрожают напасть на Мексику или Канаду.

Аватар
jarl_Ragnar
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от jarl_Ragnar » 09 Яну 2022, 18:18

Те тези нарушения си продължават и през новата. Казах миналата година, защото едно от оправданията е, че модераторите не са винаги на линия... и така се е стигало и до месец... санкцията обикновено е редакция?! И така околко 100-тина доклада на човек
:)
Здравейте и добре дошли във Fenixforum.net, няма да толерираме псувни, обидите и унизителните прозвища- комуняги, фашаги, рашки, пиндоси, гейропейци, тарамбуки, социаглисти- нямат място тук. Расистски призиви, призиви за насилие и геноцид са неприемливи.

Аватар
EddieBG
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от EddieBG » 09 Яну 2022, 18:29

Е, щом продължават и през новата година, в края й ще трябва пак да нулира брояча. 8-)
США потребовали от России гарантий безопасности. В противном случае угрожают напасть на Мексику или Канаду.

Аватар
jarl_Ragnar
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от jarl_Ragnar » 10 Яну 2022, 12:19

Няма отговор- значи е позволено :)
Почвам да ръся "псувни, обидите и унизителните прозвища- комуняги, фашаги, рашки, пиндоси, гейропейци, тарамбуки, социаглисти"
Очаквам същото отношение- редакция на постовете, не БАН. Естествено, ако остане време за преглед на докладите :)

Аватар
vvurbanov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от vvurbanov » 12 Яну 2022, 21:47

Докладвам Thorn за фейк в темата за коронавирус.
"Quisque constituit sibi" (Всеки сам си преценя)

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Dinain » 12 Яну 2022, 22:53

И аз докладвам Thorn за фейк в темата за коронавирус.
Thorn, 02.06.19
...
Thorn, 04.11.21
...

Аватар
Thorn
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Thorn » 13 Яну 2022, 02:18

Няма фейк. Всичко е точно.

Ми нобелист съм. рки

Отговори