Общи приказки ⇒ Неполитически майтапи
Модератори: Ksantip, Sharana, pnp5q
- Amazon
- Модератор
- Мнения: 16394
- Регистриран на: 20 Юли 2016, 02:00
- Контакт:
- Status: Offline
- rki
- Редовен потребител
- Мнения: 25121
- Регистриран на: 22 Мар 2017, 20:11
- Status: Offline
- Dinain
- Редовен потребител
- Мнения: 56945
- Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
Сбърках!
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
- Amazon
- Модератор
- Мнения: 16394
- Регистриран на: 20 Юли 2016, 02:00
- Контакт:
- Status: Offline
-
Изчезнал Безследно
- Редовен потребител
- Мнения: 2193
- Регистриран на: 01 Дек 2018, 11:28
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
Американците не са сами!
“Culture is roughly everything we do and monkeys don't.”
Fitzroy Richard Somerset, 4th Baron Raglan
Fitzroy Richard Somerset, 4th Baron Raglan
- Dinain
- Редовен потребител
- Мнения: 56945
- Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
Портет на Мелания Тръмп от злато и урина предлагат българи в Монако
https://www.ploshtadslaveikov.com/portr ... -v-monako/Първата дама на САЩ е изобразена с „холографския код“ на българския художник - примес от злато и личния му органичен материал
Сбърках!
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
- rki
- Редовен потребител
- Мнения: 25121
- Регистриран на: 22 Мар 2017, 20:11
- Status: Offline
- Amazon
- Модератор
- Мнения: 16394
- Регистриран на: 20 Юли 2016, 02:00
- Контакт:
- Status: Offline
- Dinain
- Редовен потребител
- Мнения: 56945
- Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
Либерала от квартала се завръща
Гайс!!! Гаааайс!!! Личръли след гап иър и фул соушъл мидиа дитокс се завръщам за да ви поздравя с влизането в Еврозоната!!! Дис ис хюдж, гайс! Благодаря на всички лидери на демократичната общност, които припернъха България и я вкараха в клуба на богатите! Лав ю ол! Знаете че с Джулс сме туенти фърст сенчъри дисидънтс и просто се задушавахме на територията и за това решихме да избягаме също като Кристо̀! Личръли не се чувствахме сейф в страна извън Еврозоната, в която хибридната война и рашистка пропаганда ни заливат ол дей лонг! Всеки един лев извън револют отива за Пеевски и Борисов! Джулс беше една от жертвите на дезинформацията и по едно време наистина билийваше, че не трябва да приемаме еврото! Или се беше влюбила в едно момче от Възраждане, нот рили шуър… Аз обаче риактнах бързо и преди година заминахме за Бърлин, гайс! Бях сигурен че на Джулси ще ѝ се отрази добре да се дистансне от токсичната среда и просто страда от уестърн юръп дефишънси! Така и стана! След няколко седмици на палатка в Кройцберг (което е тотали файн за дивелъпд кънтри) успяхме да си рентнем спейшъс руум от 12 квадрата и половина в същата ериа с още 10 души в апартамента и вече от цяла година сме бърлинърс! Личръли имахме нужда да се откъснем от ганьовщината и всичко в Булгаристан! Олсо Бърлин е най-точното място за всеки бариста и фрийланс райтър като мен! Икономиката на града е тотали дипендънт от смол спешълти кофи плейсис и палестиниан брънч спотс, а аз смея да твърдя че правя най-доброто матча лате с кардамон и чили флейкс! С Джулс нямахме разбира се нямахме никакъв проблем да се интегрираме, тъй като Джулс има огромен експириънс с майноритис от Мидъл Ийст и бързо срещнахме добри приятели! Ийвън вече сме бърлин соубър с нея, гайс! Не пием и само веднъж в месеца хидим на хап и рейв! Хе хе респонсибъл адълтс съмхау
Стей тюнд, гайс, скоро ще пиша кога се връщаме с Джулс! Липсва ми квАРТал, липсват ми посредствените бейгъли в Обред, липсва ми Синеморец, липсват ми акустичните концерти на Мила Роберт! <333 #euro <3
https://www.facebook.com/share/p/1XJ8CmhZtY/
Гайс!!! Гаааайс!!! Личръли след гап иър и фул соушъл мидиа дитокс се завръщам за да ви поздравя с влизането в Еврозоната!!! Дис ис хюдж, гайс! Благодаря на всички лидери на демократичната общност, които припернъха България и я вкараха в клуба на богатите! Лав ю ол! Знаете че с Джулс сме туенти фърст сенчъри дисидънтс и просто се задушавахме на територията и за това решихме да избягаме също като Кристо̀! Личръли не се чувствахме сейф в страна извън Еврозоната, в която хибридната война и рашистка пропаганда ни заливат ол дей лонг! Всеки един лев извън револют отива за Пеевски и Борисов! Джулс беше една от жертвите на дезинформацията и по едно време наистина билийваше, че не трябва да приемаме еврото! Или се беше влюбила в едно момче от Възраждане, нот рили шуър… Аз обаче риактнах бързо и преди година заминахме за Бърлин, гайс! Бях сигурен че на Джулси ще ѝ се отрази добре да се дистансне от токсичната среда и просто страда от уестърн юръп дефишънси! Така и стана! След няколко седмици на палатка в Кройцберг (което е тотали файн за дивелъпд кънтри) успяхме да си рентнем спейшъс руум от 12 квадрата и половина в същата ериа с още 10 души в апартамента и вече от цяла година сме бърлинърс! Личръли имахме нужда да се откъснем от ганьовщината и всичко в Булгаристан! Олсо Бърлин е най-точното място за всеки бариста и фрийланс райтър като мен! Икономиката на града е тотали дипендънт от смол спешълти кофи плейсис и палестиниан брънч спотс, а аз смея да твърдя че правя най-доброто матча лате с кардамон и чили флейкс! С Джулс нямахме разбира се нямахме никакъв проблем да се интегрираме, тъй като Джулс има огромен експириънс с майноритис от Мидъл Ийст и бързо срещнахме добри приятели! Ийвън вече сме бърлин соубър с нея, гайс! Не пием и само веднъж в месеца хидим на хап и рейв! Хе хе респонсибъл адълтс съмхау
Стей тюнд, гайс, скоро ще пиша кога се връщаме с Джулс! Липсва ми квАРТал, липсват ми посредствените бейгъли в Обред, липсва ми Синеморец, липсват ми акустичните концерти на Мила Роберт! <333 #euro <3
https://www.facebook.com/share/p/1XJ8CmhZtY/
Сбърках!
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
- Dinain
- Редовен потребител
- Мнения: 56945
- Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
ПРОДАВА СЕ! НЕ КОЛА, А МЕХАНИЧЕН ХИЩНИК – AUDI A4 2.5 TDI, 2002 Г.
(180 коня, 2.5 дизел, и дявол в ауспуха)
Това не е просто кола. Това е германско извинение за самолет без крила.
Натискаш газта и усещаш как космите ти започват да се чудят дали си в Бургас или вече мина Дупница.
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ:
Мотор: 2.5 дизел – гърми като победител на рали "Костинброд – Столипиново".
Мощност: 180 коня – истински, не онези измислените от обяви с "ремап".
Скорост: Достатъчна да те уволнят от работа, ако те хванат два пъти подред.
Година: 2002 – по времето, когато колите още се правеха да карат, не да се ъпдейтват с Wi-Fi.
ЕКСТРИ, КАТО ЗА ПРИНЦ НА ПАНЕЛКАТА:
Велурен салон – черен като душата на данъчния.
Ел. всичко – ако нещо не се отваря, значи не иска!
ABS, ESP, OMG и т.н. – всякакви съкращения, които те карат да се чувстваш като пилот.
Звук от двигателя – кара съседите да мислят, че си се записал в българската версия на "Бързи и яростни: Подуяне Дрифт Едишън"
СЪСТОЯНИЕ:
Поддържана е с повече любов, отколкото първата ми приятелка. Масло сменяно, ремъци нови, турбото пищи от кеф, не от болка.
ЗА КАКВО СТАВА:
Семейна кола
Бегачка за магистрални засечки
Свадба на братовчеда
Излизане с гаджето, за да ѝ покажеш какво значи "мъж с 6 цилиндъра и минало"
Цена: 3200
Малко пари за толкова много характер. Ако търсиш “просто кола” – подмини.
Ако търсиш приключение, ръмжене, дим и дизел в кръвта – това е твоята!
Обади се сега на 0888996940, преди да сменя снимките с фотосесия пред “Кауфланд” и да я пусна в OnlyFans – защото такава стойка не е за подценяване!
https://www.facebook.com/share/p/1APBUGrLXg/
(180 коня, 2.5 дизел, и дявол в ауспуха)
Това не е просто кола. Това е германско извинение за самолет без крила.
Натискаш газта и усещаш как космите ти започват да се чудят дали си в Бургас или вече мина Дупница.
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ:
Мотор: 2.5 дизел – гърми като победител на рали "Костинброд – Столипиново".
Мощност: 180 коня – истински, не онези измислените от обяви с "ремап".
Скорост: Достатъчна да те уволнят от работа, ако те хванат два пъти подред.
Година: 2002 – по времето, когато колите още се правеха да карат, не да се ъпдейтват с Wi-Fi.
ЕКСТРИ, КАТО ЗА ПРИНЦ НА ПАНЕЛКАТА:
Велурен салон – черен като душата на данъчния.
Ел. всичко – ако нещо не се отваря, значи не иска!
ABS, ESP, OMG и т.н. – всякакви съкращения, които те карат да се чувстваш като пилот.
Звук от двигателя – кара съседите да мислят, че си се записал в българската версия на "Бързи и яростни: Подуяне Дрифт Едишън"
СЪСТОЯНИЕ:
Поддържана е с повече любов, отколкото първата ми приятелка. Масло сменяно, ремъци нови, турбото пищи от кеф, не от болка.
ЗА КАКВО СТАВА:
Семейна кола
Бегачка за магистрални засечки
Свадба на братовчеда
Излизане с гаджето, за да ѝ покажеш какво значи "мъж с 6 цилиндъра и минало"
Цена: 3200
Малко пари за толкова много характер. Ако търсиш “просто кола” – подмини.
Ако търсиш приключение, ръмжене, дим и дизел в кръвта – това е твоята!
Обади се сега на 0888996940, преди да сменя снимките с фотосесия пред “Кауфланд” и да я пусна в OnlyFans – защото такава стойка не е за подценяване!
https://www.facebook.com/share/p/1APBUGrLXg/
Сбърках!
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
- Dinain
- Редовен потребител
- Мнения: 56945
- Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
Амазон

Сбърках!
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
- Amazon
- Модератор
- Мнения: 16394
- Регистриран на: 20 Юли 2016, 02:00
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
Нали! Ако си бяха свършили работата като хората, нямаше да ги набутат в резервати, да им заместят езика с чужд и да ги направят малцинство! Има устно предание на Лени-Ленапе, как вожда Оранжеви Пера ги предупреждавал какво се задава, но вместо това те последвали вожда Забравената Мисъл, който проповядвал гостоприемност и стоицизъм.
- Dinain
- Редовен потребител
- Мнения: 56945
- Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
Не ми казвай сега, че вярваш в the Great Replacement conspiracy theory на вожда Щръкнал Кроасан - debunked.
Въпреки че това ще обясни много неща.
Сбърках!
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
- centara
- Редовен потребител
- Мнения: 3669
- Регистриран на: 22 Юли 2016, 13:27
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
Икономическият гений Дончо. За мир може и да не вземе Нобелова награда, но за икономика със сигурност ще.
https://www.facebook.com/reel/704121415833644
https://www.facebook.com/reel/704121415833644
"Издивявам от лицемерие и двойни стандарти" - Thorn
Dinain: "Украински Mirage-4F"
Емигрант - човек, който заминава от твоята страна
Имигрант - човек, който идва в твоята страна
Научете ги тези думи най-накрая!
Dinain: "Украински Mirage-4F"
Емигрант - човек, който заминава от твоята страна
Имигрант - човек, който идва в твоята страна
Научете ги тези думи най-накрая!
- Dinain
- Редовен потребител
- Мнения: 56945
- Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
Факторът NG2U (Not Good To Us) + "никога досега в Белия Дом не е имало никой, който да разбира цифрите"
Това е добро!
Това е добро!
Сбърках!
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
- Amazon
- Модератор
- Мнения: 16394
- Регистриран на: 20 Юли 2016, 02:00
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
В теории на конспирациите не вярвам. Обаче твърдо вярвам в непреходни човешки качества, като алчност, страх, късогледство.Dinain написа: ↑10 Юли 2025, 19:24![]()
Не ми казвай сега, че вярваш в the Great Replacement conspiracy theory на вожда Щръкнал Кроасан - debunked.
Въпреки че това ще обясни много неща.
Пука му на едрия земевладелец, че децата му ще учат в училище, което ще прилича на антиутопия - на него сега му е важно да има под ръка тълпа от бедни хорица, които ще бачкат 70 часа на седмица за 70 цента на час.
Пука му на контактора за гетата - на него са му по-важни добре заредените робски пазари работещи 24/7.
Пука му на политика от демократическата за САЩ - него го е страх, че няма да го преизберат, щото е от силно "смесен" район. И защото е наследствен политик с измислена диплома и ако му се наложи да излезе на пазара на труда, ще свърши с шапка с козирка и престилка, наведен над фритюрник.
Така че тази теория на конспирацията е забавна, но не инвалидира реалността. Това че селският идиот сочи с пръст и крещи, че къщата гори, по никакъв начин не променя факта, че къщата наистина гори.
- Dinain
- Редовен потребител
- Мнения: 56945
- Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
И аз така предполагах. Да, това обяснява всичко -
И аз вярвам в тях - но вярвам и че са непреходни.
► Show Spoiler
Сбърках!
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
- centara
- Редовен потребител
- Мнения: 3669
- Регистриран на: 22 Юли 2016, 13:27
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
Не ми казвай, че ако контракторът и земеделецът започнат да ти искат 40% отгоре само защото използват преки наследници на дошлите с Мейфлауър, на теб няма да ти запука.Amazon написа: ↑11 Юли 2025, 17:36В теории на конспирациите не вярвам. Обаче твърдо вярвам в непреходни човешки качества, като алчност, страх, късогледство.Dinain написа: ↑10 Юли 2025, 19:24![]()
Не ми казвай сега, че вярваш в the Great Replacement conspiracy theory на вожда Щръкнал Кроасан - debunked.
Въпреки че това ще обясни много неща.
Пука му на едрия земевладелец, че децата му ще учат в училище, което ще прилича на антиутопия - на него сега му е важно да има под ръка тълпа от бедни хорица, които ще бачкат 70 часа на седмица за 70 цента на час.
Пука му на контактора за гетата - на него са му по-важни добре заредените робски пазари работещи 24/7.
Пука му на политика от демократическата за САЩ - него го е страх, че няма да го преизберат, щото е от силно "смесен" район. И защото е наследствен политик с измислена диплома и ако му се наложи да излезе на пазара на труда, ще свърши с шапка с козирка и престилка, наведен над фритюрник.
Така че тази теория на конспирацията е забавна, но не инвалидира реалността. Това че селският идиот сочи с пръст и крещи, че къщата гори, по никакъв начин не променя факта, че къщата наистина гори.
А на червените политици от Алабама, Мисисипи, Арканзас и прочие прекрасни щати пука ли им как живеят собствените им избиратели?
А на MTG дали и измислена диплома има? А другите олигофрени, като Хегсет?
Значи, за да се получи някакъв положителен резултат трябват кумулативно две неща - правилна политика, която да се приложи от правилните хора. Да речем, че политиката за ограничаване на миграцията е правилна. Това, което я обрича на пълен провал, е, че се прилага от неправилните хора. Къщата може и да гори, ама дали селският идиот ще е този, който знае и може да я угаси? Да не вземе да започне да я гаси с бензин.
"Издивявам от лицемерие и двойни стандарти" - Thorn
Dinain: "Украински Mirage-4F"
Емигрант - човек, който заминава от твоята страна
Имигрант - човек, който идва в твоята страна
Научете ги тези думи най-накрая!
Dinain: "Украински Mirage-4F"
Емигрант - човек, който заминава от твоята страна
Имигрант - човек, който идва в твоята страна
Научете ги тези думи най-накрая!
- Amazon
- Модератор
- Мнения: 16394
- Регистриран на: 20 Юли 2016, 02:00
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
Правилните хора, които да прилагат каквато и да е политика, трябва да са професионалистите! А не някакви политици дето са от днес за утре и може да имат акъла на Маргит и Ванс, или на Камала и Тръмп, или на тези съдии с политически амбиции, които се напъпкуваха напоследък.centara написа: ↑11 Юли 2025, 19:09Да речем, че политиката за ограничаване на миграцията е правилна. Това, което я обрича на пълен провал, е, че се прилага от неправилните хора. Къщата може и да гори, ама дали селският идиот ще е този, който знае и може да я угаси? Да не вземе да започне да я гаси с бензин.![]()
Има агенции с бюджети колкото на богата държава, пълни с кадри които са се издигнали и са подбирани защото знаят как да си вършат работата. От политиците се иска да създадат законовата база, да финансират, да съблюдават крайния резултат и да си затварят плювалниците. А не да им пречат. Толкова.
Вие с Динайн това сте неспособни да го вденете, просто защото не ви пука (което е нормално). Затова мъкнете кофи с клишета (това с Мейфлауър е особено трогателно), псевдо хуманизъм, недоклатен пещерен либерализъм и като цяло се въртите в кръг. И осрахте (с моя помощ) още една тема. Повече няма да се връзвам.
- Dinain
- Редовен потребител
- Мнения: 56945
- Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
И поради това гласува за ***** , който откакто е встъпил в длъжност, управлява с укази и трутове, и взема на абордаж институциите една след друга, за да намести свои "калинки" по всички етажи.
Говорейки само за себе си, съм вденал какво е явлението "МАГА" отдавна, предположих как ще се развие през ноември 2024 г. и сега наблюдавам как предположението ми се сбъдва. Затова и сложих анализ от психиатър защо хората са гласували за *****, което те възмути. Предполагах каква е причината и сега се потвърди. Само това исках, далеч съм от мисълта да променям политическите възгледи на някого. Мога само да се подигравам, както знаеш...
Не, обяснението не е "че не ми пука". Напротив, пука ми. Обяснението е, че считам ***** за измамник, и никога не съм го крил.
Говорейки само за себе си, съм вденал какво е явлението "МАГА" отдавна, предположих как ще се развие през ноември 2024 г. и сега наблюдавам как предположението ми се сбъдва. Затова и сложих анализ от психиатър защо хората са гласували за *****, което те възмути. Предполагах каква е причината и сега се потвърди. Само това исках, далеч съм от мисълта да променям политическите възгледи на някого. Мога само да се подигравам, както знаеш...
Не, обяснението не е "че не ми пука". Напротив, пука ми. Обяснението е, че считам ***** за измамник, и никога не съм го крил.
Сбърках!
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
- rki
- Редовен потребител
- Мнения: 25121
- Регистриран на: 22 Мар 2017, 20:11
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
Другаре, те това е култът към личността, който другаря Хрущов развенча, а след това 1988 другаря Тодор Живков заклейми.
Нужен е нов априлски пленум.
Нужен е нов априлски пленум.
The USSR is still collapsing before our very eyes
Parasha delenda est
- centara
- Редовен потребител
- Мнения: 3669
- Регистриран на: 22 Юли 2016, 13:27
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
Охоо, сега вече и съдиите ги подпука.Amazon написа: ↑11 Юли 2025, 19:42Правилните хора, които да прилагат каквато и да е политика, трябва да са професионалистите! А не някакви политици дето са от днес за утре и може да имат акъла на Маргит и Ванс, или на Камала и Тръмп, или на тези съдии с политически амбиции, които се напъпкуваха напоследък.centara написа: ↑11 Юли 2025, 19:09Да речем, че политиката за ограничаване на миграцията е правилна. Това, което я обрича на пълен провал, е, че се прилага от неправилните хора. Къщата може и да гори, ама дали селският идиот ще е този, който знае и може да я угаси? Да не вземе да започне да я гаси с бензин.![]()
Има агенции с бюджети колкото на богата държава, пълни с кадри които са се издигнали и са подбирани защото знаят как да си вършат работата. От политиците се иска да създадат законовата база, да финансират, да съблюдават крайния резултат и да си затварят плювалниците. А не да им пречат. Толкова.
Вие с Динайн това сте неспособни да го вденете, просто защото не ви пука (което е нормално). Затова мъкнете кофи с клишета (това с Мейфлауър е особено трогателно), псевдо хуманизъм, недоклатен пещерен либерализъм и като цяло се въртите в кръг. И осрахте (с моя помощ) още една тема. Повече няма да се връзвам.
Най-забавното е, че ако мислиш всичко, което пишеш би да напшеш, както Т-72 навремето "Сбърках". Тръмп брутално тъпче цялата ти идея за прилагане на политиката от професионалисти и действа като мафиотски бос - вярност вместо кадърност.
Вярно е, че мъкнем клишета. Те простотиите на Тръмп вече станаха толкова обичайно нещо, че чак клише. Но не е вярно, че не ми пука. Пука ми и то много. Искам Америка да бъде лидер що се отнася до правов ред и свободи и, ако трябва, да бомби разни диктаторчета, вместо да се прегръща с тях или да заплашва съседите си. Тогава и българските политици ще имат страх и респект, а не както сега. Ето това е нещото, което пък ти не можеш да вденеш, защото не ти пука.
P.S Не бях забелязал, че темата е за майтапи. Правилно е тези мнения да отидат в темата за САЩ.
"Издивявам от лицемерие и двойни стандарти" - Thorn
Dinain: "Украински Mirage-4F"
Емигрант - човек, който заминава от твоята страна
Имигрант - човек, който идва в твоята страна
Научете ги тези думи най-накрая!
Dinain: "Украински Mirage-4F"
Емигрант - човек, който заминава от твоята страна
Имигрант - човек, който идва в твоята страна
Научете ги тези думи най-накрая!
- Dinain
- Редовен потребител
- Мнения: 56945
- Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Неполитически майтапи
Сбърках!
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
Т-72, 24.02.22
Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭
- rki
- Редовен потребител
- Мнения: 25121
- Регистриран на: 22 Мар 2017, 20:11
- Status: Offline
- rki
- Редовен потребител
- Мнения: 25121
- Регистриран на: 22 Мар 2017, 20:11
- Status: Offline
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
