Общи приказкиНеполитически майтапи

Място за разтуха

Модератори: Ksantip, Sharana, pnp5q

Отговори
Аватар
Amazon
Модератор
Мнения: 16394
Регистриран на: 20 Юли 2016, 02:00
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Amazon » 02 Юли 2025, 23:47

Робин Уилямс в Афганистан:

https://www.youtube.com/watch?v=gjTe0osvW9E

Аватар
rki
Редовен потребител
Мнения: 25121
Регистриран на: 22 Мар 2017, 20:11
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от rki » 04 Юли 2025, 09:16

Изображение

The USSR is still collapsing before our very eyes



Parasha delenda est

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Мнения: 56945
Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Dinain » 05 Юли 2025, 12:17

FB_IMG_1751707024166.jpg


:D
Сбърках!
Т-72, 24.02.22

Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭

Аватар
Amazon
Модератор
Мнения: 16394
Регистриран на: 20 Юли 2016, 02:00
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Amazon » 05 Юли 2025, 16:33

Dinain написа:
05 Юли 2025, 12:17
FB_IMG_1751707024166.jpg



:D
Не на еврото! :mrgreen:

https://veselba.kafence.com/bg/image/ne ... 87740.html

Изчезнал Безследно
Редовен потребител
Мнения: 2193
Регистриран на: 01 Дек 2018, 11:28
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Изчезнал Безследно » 07 Юли 2025, 06:09

Американците не са сами!
Independence.jpg
“Culture is roughly everything we do and monkeys don't.”
Fitzroy Richard Somerset, 4th Baron Raglan

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Мнения: 56945
Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Dinain » 07 Юли 2025, 16:06

Портет на Мелания Тръмп от злато и урина предлагат българи в Монако
Първата дама на САЩ е изобразена с „холографския код“ на българския художник - примес от злато и личния му органичен материал
https://www.ploshtadslaveikov.com/portr ... -v-monako/
Сбърках!
Т-72, 24.02.22

Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭

Аватар
rki
Редовен потребител
Мнения: 25121
Регистриран на: 22 Мар 2017, 20:11
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от rki » 09 Юли 2025, 05:54

Изображение

The USSR is still collapsing before our very eyes



Parasha delenda est

Аватар
Amazon
Модератор
Мнения: 16394
Регистриран на: 20 Юли 2016, 02:00
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Amazon » 09 Юли 2025, 21:17

Англичанка закъсняла за работа 18+

https://www.youtube.com/watch?v=_PzMbSpLtQg

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Мнения: 56945
Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Dinain » 10 Юли 2025, 14:16

Либерала от квартала се завръща

Гайс!!! Гаааайс!!! Личръли след гап иър и фул соушъл мидиа дитокс се завръщам за да ви поздравя с влизането в Еврозоната!!! Дис ис хюдж, гайс! Благодаря на всички лидери на демократичната общност, които припернъха България и я вкараха в клуба на богатите! Лав ю ол! Знаете че с Джулс сме туенти фърст сенчъри дисидънтс и просто се задушавахме на територията и за това решихме да избягаме също като Кристо̀! Личръли не се чувствахме сейф в страна извън Еврозоната, в която хибридната война и рашистка пропаганда ни заливат ол дей лонг! Всеки един лев извън револют отива за Пеевски и Борисов! Джулс беше една от жертвите на дезинформацията и по едно време наистина билийваше, че не трябва да приемаме еврото! Или се беше влюбила в едно момче от Възраждане, нот рили шуър… Аз обаче риактнах бързо и преди година заминахме за Бърлин, гайс! Бях сигурен че на Джулси ще ѝ се отрази добре да се дистансне от токсичната среда и просто страда от уестърн юръп дефишънси! Така и стана! След няколко седмици на палатка в Кройцберг (което е тотали файн за дивелъпд кънтри) успяхме да си рентнем спейшъс руум от 12 квадрата и половина в същата ериа с още 10 души в апартамента и вече от цяла година сме бърлинърс! Личръли имахме нужда да се откъснем от ганьовщината и всичко в Булгаристан! Олсо Бърлин е най-точното място за всеки бариста и фрийланс райтър като мен! Икономиката на града е тотали дипендънт от смол спешълти кофи плейсис и палестиниан брънч спотс, а аз смея да твърдя че правя най-доброто матча лате с кардамон и чили флейкс! С Джулс нямахме разбира се нямахме никакъв проблем да се интегрираме, тъй като Джулс има огромен експириънс с майноритис от Мидъл Ийст и бързо срещнахме добри приятели! Ийвън вече сме бърлин соубър с нея, гайс! Не пием и само веднъж в месеца хидим на хап и рейв! Хе хе респонсибъл адълтс съмхау

Стей тюнд, гайс, скоро ще пиша кога се връщаме с Джулс! Липсва ми квАРТал, липсват ми посредствените бейгъли в Обред, липсва ми Синеморец, липсват ми акустичните концерти на Мила Роберт! <333 #euro <3
https://www.facebook.com/share/p/1XJ8CmhZtY/
Сбърках!
Т-72, 24.02.22

Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Мнения: 56945
Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Dinain » 10 Юли 2025, 16:56

ПРОДАВА СЕ! НЕ КОЛА, А МЕХАНИЧЕН ХИЩНИК – AUDI A4 2.5 TDI, 2002 Г.

(180 коня, 2.5 дизел, и дявол в ауспуха)

Това не е просто кола. Това е германско извинение за самолет без крила.

Натискаш газта и усещаш как космите ти започват да се чудят дали си в Бургас или вече мина Дупница.

ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ:

Мотор: 2.5 дизел – гърми като победител на рали "Костинброд – Столипиново".

Мощност: 180 коня – истински, не онези измислените от обяви с "ремап".

Скорост: Достатъчна да те уволнят от работа, ако те хванат два пъти подред.

Година: 2002 – по времето, когато колите още се правеха да карат, не да се ъпдейтват с Wi-Fi.

ЕКСТРИ, КАТО ЗА ПРИНЦ НА ПАНЕЛКАТА:

Велурен салон – черен като душата на данъчния.

Ел. всичко – ако нещо не се отваря, значи не иска!

ABS, ESP, OMG и т.н. – всякакви съкращения, които те карат да се чувстваш като пилот.

Звук от двигателя – кара съседите да мислят, че си се записал в българската версия на "Бързи и яростни: Подуяне Дрифт Едишън"

СЪСТОЯНИЕ:

Поддържана е с повече любов, отколкото първата ми приятелка. Масло сменяно, ремъци нови, турбото пищи от кеф, не от болка.

ЗА КАКВО СТАВА:

Семейна кола

Бегачка за магистрални засечки

Свадба на братовчеда

Излизане с гаджето, за да ѝ покажеш какво значи "мъж с 6 цилиндъра и минало"

Цена: 3200

Малко пари за толкова много характер. Ако търсиш “просто кола” – подмини.

Ако търсиш приключение, ръмжене, дим и дизел в кръвта – това е твоята!

Обади се сега на 0888996940, преди да сменя снимките с фотосесия пред “Кауфланд” и да я пусна в OnlyFans – защото такава стойка не е за подценяване!

https://www.facebook.com/share/p/1APBUGrLXg/
Сбърках!
Т-72, 24.02.22

Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Мнения: 56945
Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Dinain » 10 Юли 2025, 18:14

Амазон :D

Изображение
Сбърках!
Т-72, 24.02.22

Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭

Аватар
Amazon
Модератор
Мнения: 16394
Регистриран на: 20 Юли 2016, 02:00
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Amazon » 10 Юли 2025, 18:56

Dinain написа:
10 Юли 2025, 18:14
Амазон :D

Изображение
Нали! Ако си бяха свършили работата като хората, нямаше да ги набутат в резервати, да им заместят езика с чужд и да ги направят малцинство! Има устно предание на Лени-Ленапе, как вожда Оранжеви Пера ги предупреждавал какво се задава, но вместо това те последвали вожда Забравената Мисъл, който проповядвал гостоприемност и стоицизъм.

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Мнения: 56945
Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Dinain » 10 Юли 2025, 19:24

:D
Не ми казвай сега, че вярваш в the Great Replacement conspiracy theory на вожда Щръкнал Кроасан - debunked.

Въпреки че това ще обясни много неща.
Сбърках!
Т-72, 24.02.22

Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭

Аватар
centara
Редовен потребител
Мнения: 3669
Регистриран на: 22 Юли 2016, 13:27
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от centara » 11 Юли 2025, 13:38

Икономическият гений Дончо. За мир може и да не вземе Нобелова награда, но за икономика със сигурност ще.
https://www.facebook.com/reel/704121415833644
"Издивявам от лицемерие и двойни стандарти" - Thorn
Dinain: "Украински Mirage-4F" :lol:
Емигрант - човек, който заминава от твоята страна
Имигрант - човек, който идва в твоята страна
Научете ги тези думи най-накрая!

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Мнения: 56945
Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Dinain » 11 Юли 2025, 15:36

Факторът NG2U (Not Good To Us) + "никога досега в Белия Дом не е имало никой, който да разбира цифрите" :D

Това е добро!
Сбърках!
Т-72, 24.02.22

Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭

Аватар
Amazon
Модератор
Мнения: 16394
Регистриран на: 20 Юли 2016, 02:00
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Amazon » 11 Юли 2025, 17:36

Dinain написа:
10 Юли 2025, 19:24
:D
Не ми казвай сега, че вярваш в the Great Replacement conspiracy theory на вожда Щръкнал Кроасан - debunked.

Въпреки че това ще обясни много неща.
В теории на конспирациите не вярвам. Обаче твърдо вярвам в непреходни човешки качества, като алчност, страх, късогледство.

Пука му на едрия земевладелец, че децата му ще учат в училище, което ще прилича на антиутопия - на него сега му е важно да има под ръка тълпа от бедни хорица, които ще бачкат 70 часа на седмица за 70 цента на час.
Пука му на контактора за гетата - на него са му по-важни добре заредените робски пазари работещи 24/7.
Пука му на политика от демократическата за САЩ - него го е страх, че няма да го преизберат, щото е от силно "смесен" район. И защото е наследствен политик с измислена диплома и ако му се наложи да излезе на пазара на труда, ще свърши с шапка с козирка и престилка, наведен над фритюрник.

Така че тази теория на конспирацията е забавна, но не инвалидира реалността. Това че селският идиот сочи с пръст и крещи, че къщата гори, по никакъв начин не променя факта, че къщата наистина гори.

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Мнения: 56945
Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Dinain » 11 Юли 2025, 18:19

И аз така предполагах. Да, това обяснява всичко -
► Show Spoiler
И аз вярвам в тях - но вярвам и че са непреходни.
Сбърках!
Т-72, 24.02.22

Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭

Аватар
centara
Редовен потребител
Мнения: 3669
Регистриран на: 22 Юли 2016, 13:27
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от centara » 11 Юли 2025, 19:09

Amazon написа:
11 Юли 2025, 17:36
Dinain написа:
10 Юли 2025, 19:24
:D
Не ми казвай сега, че вярваш в the Great Replacement conspiracy theory на вожда Щръкнал Кроасан - debunked.

Въпреки че това ще обясни много неща.
В теории на конспирациите не вярвам. Обаче твърдо вярвам в непреходни човешки качества, като алчност, страх, късогледство.

Пука му на едрия земевладелец, че децата му ще учат в училище, което ще прилича на антиутопия - на него сега му е важно да има под ръка тълпа от бедни хорица, които ще бачкат 70 часа на седмица за 70 цента на час.
Пука му на контактора за гетата - на него са му по-важни добре заредените робски пазари работещи 24/7.
Пука му на политика от демократическата за САЩ - него го е страх, че няма да го преизберат, щото е от силно "смесен" район. И защото е наследствен политик с измислена диплома и ако му се наложи да излезе на пазара на труда, ще свърши с шапка с козирка и престилка, наведен над фритюрник.

Така че тази теория на конспирацията е забавна, но не инвалидира реалността. Това че селският идиот сочи с пръст и крещи, че къщата гори, по никакъв начин не променя факта, че къщата наистина гори.
Не ми казвай, че ако контракторът и земеделецът започнат да ти искат 40% отгоре само защото използват преки наследници на дошлите с Мейфлауър, на теб няма да ти запука.
А на червените политици от Алабама, Мисисипи, Арканзас и прочие прекрасни щати пука ли им как живеят собствените им избиратели?
А на MTG дали и измислена диплома има? А другите олигофрени, като Хегсет?
Значи, за да се получи някакъв положителен резултат трябват кумулативно две неща - правилна политика, която да се приложи от правилните хора. Да речем, че политиката за ограничаване на миграцията е правилна. Това, което я обрича на пълен провал, е, че се прилага от неправилните хора. Къщата може и да гори, ама дали селският идиот ще е този, който знае и може да я угаси? Да не вземе да започне да я гаси с бензин. :roll:
"Издивявам от лицемерие и двойни стандарти" - Thorn
Dinain: "Украински Mirage-4F" :lol:
Емигрант - човек, който заминава от твоята страна
Имигрант - човек, който идва в твоята страна
Научете ги тези думи най-накрая!

Аватар
Amazon
Модератор
Мнения: 16394
Регистриран на: 20 Юли 2016, 02:00
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Amazon » 11 Юли 2025, 19:42

centara написа:
11 Юли 2025, 19:09
Да речем, че политиката за ограничаване на миграцията е правилна. Това, което я обрича на пълен провал, е, че се прилага от неправилните хора. Къщата може и да гори, ама дали селският идиот ще е този, който знае и може да я угаси? Да не вземе да започне да я гаси с бензин. :roll:
Правилните хора, които да прилагат каквато и да е политика, трябва да са професионалистите! А не някакви политици дето са от днес за утре и може да имат акъла на Маргит и Ванс, или на Камала и Тръмп, или на тези съдии с политически амбиции, които се напъпкуваха напоследък.

Има агенции с бюджети колкото на богата държава, пълни с кадри които са се издигнали и са подбирани защото знаят как да си вършат работата. От политиците се иска да създадат законовата база, да финансират, да съблюдават крайния резултат и да си затварят плювалниците. А не да им пречат. Толкова.

Вие с Динайн това сте неспособни да го вденете, просто защото не ви пука (което е нормално). Затова мъкнете кофи с клишета (това с Мейфлауър е особено трогателно), псевдо хуманизъм, недоклатен пещерен либерализъм и като цяло се въртите в кръг. И осрахте (с моя помощ) още една тема. Повече няма да се връзвам.

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Мнения: 56945
Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Dinain » 11 Юли 2025, 20:09

И поради това гласува за ***** , който откакто е встъпил в длъжност, управлява с укази и трутове, и взема на абордаж институциите една след друга, за да намести свои "калинки" по всички етажи. ;)

Говорейки само за себе си, съм вденал какво е явлението "МАГА" отдавна, предположих как ще се развие през ноември 2024 г. и сега наблюдавам как предположението ми се сбъдва. Затова и сложих анализ от психиатър защо хората са гласували за *****, което те възмути. Предполагах каква е причината и сега се потвърди. Само това исках, далеч съм от мисълта да променям политическите възгледи на някого. Мога само да се подигравам, както знаеш...

Не, обяснението не е "че не ми пука". Напротив, пука ми. Обяснението е, че считам ***** за измамник, и никога не съм го крил.
Сбърках!
Т-72, 24.02.22

Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭

Аватар
rki
Редовен потребител
Мнения: 25121
Регистриран на: 22 Мар 2017, 20:11
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от rki » 11 Юли 2025, 20:57

Другаре, те това е култът към личността, който другаря Хрущов развенча, а след това 1988 другаря Тодор Живков заклейми.
Нужен е нов априлски пленум. :lol:

The USSR is still collapsing before our very eyes



Parasha delenda est

Аватар
centara
Редовен потребител
Мнения: 3669
Регистриран на: 22 Юли 2016, 13:27
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от centara » 11 Юли 2025, 21:51

Amazon написа:
11 Юли 2025, 19:42
centara написа:
11 Юли 2025, 19:09
Да речем, че политиката за ограничаване на миграцията е правилна. Това, което я обрича на пълен провал, е, че се прилага от неправилните хора. Къщата може и да гори, ама дали селският идиот ще е този, който знае и може да я угаси? Да не вземе да започне да я гаси с бензин. :roll:
Правилните хора, които да прилагат каквато и да е политика, трябва да са професионалистите! А не някакви политици дето са от днес за утре и може да имат акъла на Маргит и Ванс, или на Камала и Тръмп, или на тези съдии с политически амбиции, които се напъпкуваха напоследък.

Има агенции с бюджети колкото на богата държава, пълни с кадри които са се издигнали и са подбирани защото знаят как да си вършат работата. От политиците се иска да създадат законовата база, да финансират, да съблюдават крайния резултат и да си затварят плювалниците. А не да им пречат. Толкова.

Вие с Динайн това сте неспособни да го вденете, просто защото не ви пука (което е нормално). Затова мъкнете кофи с клишета (това с Мейфлауър е особено трогателно), псевдо хуманизъм, недоклатен пещерен либерализъм и като цяло се въртите в кръг. И осрахте (с моя помощ) още една тема. Повече няма да се връзвам.
Охоо, сега вече и съдиите ги подпука.
Най-забавното е, че ако мислиш всичко, което пишеш би да напшеш, както Т-72 навремето "Сбърках". Тръмп брутално тъпче цялата ти идея за прилагане на политиката от професионалисти и действа като мафиотски бос - вярност вместо кадърност.
Вярно е, че мъкнем клишета. Те простотиите на Тръмп вече станаха толкова обичайно нещо, че чак клише. Но не е вярно, че не ми пука. Пука ми и то много. Искам Америка да бъде лидер що се отнася до правов ред и свободи и, ако трябва, да бомби разни диктаторчета, вместо да се прегръща с тях или да заплашва съседите си. Тогава и българските политици ще имат страх и респект, а не както сега. Ето това е нещото, което пък ти не можеш да вденеш, защото не ти пука. :idea:
P.S Не бях забелязал, че темата е за майтапи. Правилно е тези мнения да отидат в темата за САЩ.
"Издивявам от лицемерие и двойни стандарти" - Thorn
Dinain: "Украински Mirage-4F" :lol:
Емигрант - човек, който заминава от твоята страна
Имигрант - човек, който идва в твоята страна
Научете ги тези думи най-накрая!

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Мнения: 56945
Регистриран на: 18 Юли 2016, 22:29
Контакт:
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от Dinain » 13 Юли 2025, 02:44

Сбърках!
Т-72, 24.02.22

Жалък си и си морално пропаднал тип, оправдаващ военните престъпления на полудял близкоизточен диктатор.Thorn, 26.08.25 🤭

Аватар
rki
Редовен потребител
Мнения: 25121
Регистриран на: 22 Мар 2017, 20:11
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от rki » 13 Юли 2025, 20:36

🇧🇬

Изображение

The USSR is still collapsing before our very eyes



Parasha delenda est

Аватар
rki
Редовен потребител
Мнения: 25121
Регистриран на: 22 Мар 2017, 20:11
Status: Offline

Re: Неполитически майтапи

Мнение от rki » 13 Юли 2025, 20:36

Изображение

The USSR is still collapsing before our very eyes



Parasha delenda est

Отговори

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани