ИгриWoWS Legends

Модератор: Ksantip

Отговори
Centurionus
Редовен потребител
Контакт:
Status: Offline

WoWS Legends

Мнение от Centurionus » 27 Фев 2020, 19:56

С оглед да си седим по къщята предвид оня дет иде с короните , се разцъках сериозно на един представител на War.......... .
Свалил съм всичките там Танкс , Уоргейм ..... , но нещо най ми допаднаха корабчетата .
Развивам клас крайцери , батълшипите са ми много бавни , верно носят на бой , но не са моят тип , разрушителите по ги харесвам , но не съм започанал сериозно с тях .
Първо започнах с немски крайцери и ги развих до 5-ти тиър Нюрнберг . Ами хубаво удря , отлични оръдия , по-скоро слаби торпеда , и най-лошото е ,че тенекиен . Имал съм случай да ме потопи батълшип с един залп . :o :( Изображение
После започнах с Владетелката на моретата , ами не е честно , явно си личи толерирането на разработчиците , отличните оръдия са подкрепени с много добри торпеда , ремонтна бригада която е ефективна , и генератор на дим който имат принципно всички разрушители . Изображение
Развивам и японската линия за да не чакам да свърши битката , ако ме потопят . Добро -само скорост и торпеда , артилерия средна хубост , завъртането на куполите с оръдията -кошмарно бавно , няма ремонтна група , има самолетче . :( Изображение

Някой разцъква ли ?
Ти верно си голямо менте! Най безполезният трол и лъжец във форума си!
За кого ли се отнася ? :?:

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Re: WoWS Legends

Мнение от Amazon » 27 Фев 2020, 20:42

Аз не, но от тубата апостояно ме залива с реклами(явно заради афенитетта ми към клипове вързани с военната иистория, оръжията и корабоплаването) и като приключа с играта, която играя в момента, мисля поне да я пробвам.

А в момента ирая много интригуваща чешка игра за времената на разцвет на Бохемия. Действието се развива 1403 при завладяването от Сигизмунд и куманите. Трудна, но много яка игра - връща те в средните векове. Честно казано до тук, като атмосфера повече ми хаесва от Вещерът. Играта се казва "Kingdom Come: Deliverance"

https://en.wikipedia.org/wiki/Kingdom_Come:_Deliverance

Аватар
Sharana
Модератор
Контакт:

Мнение от Sharana » 27 Фев 2020, 20:52

Играх я някъде 2015 ако правилно помня. Беше забавно, но доста мудна и небалансирана. Гайдовете ми може още да са им из форума :mrgreen: Помня само как ми забраниха да играя със самолетоносач по време на тестовете (бях и тестър с достъп до пробни билдове), че другите не можели нищо да тестват :roll:

Как изглежда в момента играта си нямам идея, не съм я пипал оттогава.

Centurionus
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Centurionus » 25 Мар 2020, 07:32

Да продължа , британските крайцери ги развих до 6-ти тиър "Фиджи ", доволен съм , удря здраво , ремонтната група е на ниво , бърз е . Отказах и разпродадох другата , японската линия крайцери , бях стигнал до "Фурутака" . Забелязах ,че стана много трудно и скъпо да вдигаш левели , до 5-ти става бързо , после едва мърда , играта са я направили кешова и си иска да наливаш парици в нея , но пуста ганьовщина хич не ни се дават . :oops: :D
Вместо това започнах разрушителите , след двучасови сравнения по нации избрах .....пак японците . :lol:
Ами най-добра скорост , скритност , след 3-ти тиър и торпеда , реших че от артилерията няма много смисъл , главното са торпедата . Започнах с "Уакатаке" , смешна лодчица която я потапяха крайцерите с един залп , но ако успея да се промъкна и да вкарам торпедата.......... :twisted:
После "Изокадзе" , с него потопих кешово платен Уорспайт !! Но трябва да се пренастрои човек на съвсем друга тактика , криене , дебнене , перфектно планиране на залпа , но е много забавно .
Миналата седмица от играта вкараха още една нация/държава СССР , като противници наблюденията ми са , че крайцерите им не са кой знае какво , с Фиджито потопих без проблеми няколко "Будьони" , "Светлани" , "Киров" ...
разрушителите им се представят по-добре . Но всичкото руско играч моментално се преорентира и сега са на съветски корабчета (пропагандата си казва думата :lol: ) , което е добре защото минаха на по-слаби и сега ги топя по-лесно .

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 25 Мар 2020, 10:44

Навремето докарах самолетоносачите до към 5-то или 6-то ниво, след което май нещо стана - дали изцяло ги извадиха за преработка, дали просто съвсем ги окепазиха, вече не си спомням. Но от тогава не съм се занимавал.
Строши-пилот :mrgreen:

Centurionus
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Centurionus » 25 Мар 2020, 13:07

Аз такова чудо самолетоносач не съм виждал нито подводница . Само разрушители , крайцери , и линейни кораби . :|

Отговори