Работен форумАктуална модераторска политика

Място за съобщения и предложения относно форума

Модератор: Ksantip

Темата е заключена
Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:
Status: Offline

Актуална модераторска политика

Мнение от piston » 15 Мар 2019, 18:20

Привет!

Тъй като обичайната тема е заключена, ще задам въпросите си отделно, а именно:

1. Каква е актуалната политика на администраторският екип по отношение на публикациите на спорна или откровенно лъжлива информация, троленето и личните обиди и лъжливи обвинения спрямо определени потребители?

2. Кой в момента въобще се занимава с модериране (като гледам само Шарана)....

3. Покрити ли са всички теми или пак има такива в които "...аз там не ходя, ерго - не чета какво се пише и си мия ръцете в легенчето на Пилат"...

Въпросите ми са продиктувани от това, че се забелязва силна активизация на тролетариата, воглаве с бивш прогонен модератор, но ответни мерки срещу провокации по теми като хим. атаки, конфликта между Пакистан и Индия, Венецуела и т.н. не се наблюдават.

Освен това лично аз съм потърпевш от откровенно лъжливи твърдения от Торн, за които той също не беше санкциониран.

Това, което се наблюдава (поне от мен) е че тихомълком се изтриват постове и не се спазват публично обявени принципи (залегнали в правилата), като например наказване за фейкнюз.

Моля модераторите да бъдат така добри да ми/ни обяснят текущата политика на модериране.... Благодаря предварително!
Русия е страна, която винаги се е гордяла с бъдещите си научно-технически постижения. :lol:

Кухулин
Редовен потребител
Контакт:

Re: Актуална модераторска политика

Мнение от Кухулин » 15 Мар 2019, 18:26

Не знам какви са политиките, обаче аз имам усещането за цирк - форумното битие е доста весело и съвсем безмозъчно :mrgreen:

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 15 Мар 2019, 18:30

Кухулин написа:
15 Мар 2019, 18:26
Не знам какви са политиките, обаче аз имам усещането за цирк - форумното битие е доста весело и съвсем безмозъчно :mrgreen:
Просто искам да съм наясно какво правим....
Русия е страна, която винаги се е гордяла с бъдещите си научно-технически постижения. :lol:

Аватар
Thorn
Редовен потребител
Контакт:
Status: Online

Мнение от Thorn » 15 Мар 2019, 20:10

Кухулин написа:
Чак сега ли забеляза? :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
1. "All animals are equal, but some animals are more equal than others." Включително в този форум.

2. Обикновено съм прав! :D

Аватар
Thorn
Редовен потребител
Контакт:
Status: Online

Мнение от Thorn » 15 Мар 2019, 20:10

piston написа:
15 Мар 2019, 18:30
Кухулин написа:
Просто искам да съм наясно какво правим....
Псувай си на воля. :lol:
1. "All animals are equal, but some animals are more equal than others." Включително в този форум.

2. Обикновено съм прав! :D

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 15 Мар 2019, 20:29

Thorn написа:
15 Мар 2019, 20:10
...........
Oбъркал си темата, тук отговарят истински модератори... :mrgreen:

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 16 Мар 2019, 17:39

Пистон, защо според теб заключих онази тема? За да можеш да отвориш нова и да предизвикаш същите полемики? Или да се псувате с Торн и торноиди? Ами уговорете се на лични, направете си среща в една градинка и си блъскайте умните глави, докато ви изпаднат зъркелите.

До тогава, ако отвориш още една тема за плюене, директно ще я изтрия. Заедно с теб. Ако намирате нещо нередно докладвайте мнението. Ама не за глупости, че може да се получи ефекта на бумеранга .

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 08 Май 2019, 18:17

Две малки правила с цел по-човешка дискусия:

1. По повод изкривяването на никовете. От вчера съм редактирал сигурно 7-8 мнения по повода. Мнения с преиначен ник, или дразнещо обръщение ще се трият. Всякаква поява на: дилдо, пизи, орки, дини и т.н. и поста заминава. Не ме интересува, че някой от потребителите не се обиждат, нямам време да следя кой се обижда и кой не. Аман от невръстения.

2. Вчера изтрих клипче във възхвала на Хизбула. Не ме интересува, че някой ще си докара неприятности със закона/ДАНС, обаче ме интересува, че покрай него може времено да затворят и форума. Така че без рекламни материали на екстремистки, или крайни организации/личности.

Аватар
ISTORIK
Модератор
Контакт:

Мнение от ISTORIK » 06 Юни 2019, 20:27

piston написа:
15 Мар 2019, 18:20
Кой в момента въобще се занимава с модериране на форума ?
(като гледам - само Шарана).
От днес аз пак се завърнах. От октомври отсъствах, понеже ми оперираха сърцето, няколко месеца лежах по болници и ми се беше скапал лаптопа. Сега съм с оправен лаптоп. А от телефон не може да се пишат пространни постинги и не може да се модерира адекватно.
Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред, образовай населението!

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 16 Юли 2019, 21:24

Сега преброих, че само за последните два дни, в няколко теми съм изтрил 52 мнения. Мисля да поприключа с триенето. Да повторя отново - обиди, изкривени никове, спам и празни мнения не са за този форум.

Бановете от мен за осиране на форума, вече ще са минимум седмица - по малко явно няма смисъл. Дори и да е бан за спам и празни приказки.

Темата е заключена