Работен форумОтносно липсващите снимки в космическите теми

Място за съобщения и предложения относно форума

Модератор: Ksantip

Отговори
EddieBG
Редовен потребител
Контакт:
Status: Offline

Относно липсващите снимки в космическите теми

Мнение от EddieBG » 20 Фев 2019, 19:47

Немалка част от снимките в космическите теми съм ги вграждал от сайта space.com, който наскоро претърпя промяна в дизайна, поради което за съжаление публикуваните досега снимки от там повече не се визуализират и вместо тях се вижда това:
spacecom.jpg
∙ Агрессивная израильская военщина грубо проигнорировала несокрушимую мощь русского оружия.∙

Аватар
vassiln
Редовен потребител
Контакт:

Re: Относно липсващите снимки в космическите теми

Мнение от vassiln » 20 Фев 2019, 19:58

И на мен наскоро ми бегА един от често посещаваните профили в Туитър, поради което в Йемен сега има стотици снимки, които вече не са снимки, а нещо такова с надпис "image". Но ти поне не си ги изгубил безвъзвратно, ако правилно разбирам.
Ако знаеш къде са отишли снимките, по-добре да получиш права да редактираш стари мнения и да ги сложиш пак?
Ако е технически възможно и се съгласят властимащите, разбира се.
Cause what does it means to live in a tower of gold, if it is built on an island of shit?

Аватар
vassiln
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от vassiln » 27 Апр 2019, 11:09

Пак да поставя въпроса, ако не е в нарушение на правилата:
Сега като минавам през минали периоди в темата за Йемен, виждам че голяма част от клиповете в Youtube са премахнати. Някои от тях обаче са публикувани отново и мога пак да ги поставя, само че отдавна е минало времето, в което мога да редактирам мненията си. Пък и не всички са в мои постове. Ето например през февруари Иванов сложи клип с един свален немски дрон, след ден го изтриха, аз сложих нова версия и след няколко дни пак я махнаха. Сега отново намерих същия клип, няма ли начин го монтирам в стария пост, за да не слагам нов, който го повтаря?
Cause what does it means to live in a tower of gold, if it is built on an island of shit?

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 27 Апр 2019, 15:49

Не, няма начин. Има период, след който мненията не могат да се редактират.

Аватар
vassiln
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от vassiln » 27 Апр 2019, 16:12

Е а не може ли да се разреши профилактика на темата веднъж на няколко месеца, като временно се дадат права на някой да редактира по-стари постове?
Не е нужно да е модератор, или е нужно. Примерно тема за молби за възстановяване на счупени линкове, изчезнали снимки и липсали клипове. Слагаш там новия линк, и молиш да се пейстне в поста, където е липсата, на мястото на счупения?

Аватар
pnp5q
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от pnp5q » 27 Апр 2019, 16:23

В другия форум приложените картинки се изтеглят на самия форум - някакси така му работи прилагането на изображения. Не знам дали тук е възможно, пък и с натрупване на картинки хостинга ще струва повече.
"Это примитивное фейсбучное разделение на своих и чужих ужасно обедняет и играет в пользу бессмысленных людей, которые сами по себе ничего не делают." - П.Лунгин

Отговори