Работен форумСигнали за нарушения на правилата

Място за съобщения и предложения относно форума

Модератори: Thorn, Ksantip

Аватар
rki
Редовен потребител
Контакт:
Status: Online

Сигнали за нарушения на правилата

Мнение от rki » 13 Мар 2018, 12:24

Centurionus си е позволил да ми припише думи, които никога не съм казвал и ги е сложил като мой цитат в подписа си:

Screenshot-2018-3-13 Изобразяване на Мухаммад в исляма - -.png

Държа да отбележа, че това става за втори път в рамките на седмица - преди това в темата за "Негативните новини" бе оформил като мой цитат неща, които никога не съм казвал или писал (тогава не направих проблем и му се размина само с изтриване на поста, заради грубите обиди с които го бе напълнил).

В тази връзка държа на потребителя да се наложи санкция според действащите правила, а именно:
Thorn написа:
24 Яну 2018, 23:52

Драгостинов си позволи за преиначи текст, който беше посочен като мой цитат. С функцията на форума, която е отговор на конкретно цитирано нещо. Което е измама.

Такова нещо няма да се допуска категорично и ще се наказва с минимум седмичен бан.

viewtopic.php?f=1&t=76&start=1350
Президент РФ Владимир Путин больше всего не любит ложь и некомпетентность, заявил Д. Песков.

Путин: Вон Песков, мой пресс-секретарь, он несёт иногда такую «пургу», я смотрю по телевизору и думаю: чего он там рассказывает? Кто ему это поручил?

Аватар
rki
Редовен потребител
Контакт:
Status: Online

Re: Сигнали за нарушения на правилата

Мнение от rki » 21 Мар 2018, 23:50

В подписа на Центуриона продължава да стои фалшив цитат приписван на мен.
Президент РФ Владимир Путин больше всего не любит ложь и некомпетентность, заявил Д. Песков.

Путин: Вон Песков, мой пресс-секретарь, он несёт иногда такую «пургу», я смотрю по телевизору и думаю: чего он там рассказывает? Кто ему это поручил?

Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:
Status: Offline

Мнение от Христо Спириев » 18 Апр 2018, 12:18

bukvite написа:
18 Апр 2018, 12:01
Христо Спириев написа:
18 Апр 2018, 11:51
Докладвах за ОТ, некомпетентност, но за сметка на това умишлено заяждане, провокиране и обиди.

П.П.Нямам намерение, нито желание да дискутирам повече с Вас - bukvite !
г-н Капитан. Помня че се заклехте в офицерската си чест (ако имате такава), че няма да влизате тук докато еди кой си е в темата. След което пишете глупости, заявявате на другите, че са некомпететни, нищо че ми се числяха десетина Стрели 2м и прочие. Като цяло и аз не смятам да дискутирам с вас, просто ми писна всеки да идва тук и да псува подред "пияните ватенки". Има едни дето са съвсем повредени в главата, а други - като вас, които са по-зле.
Лъжи, ОТ, провокации и обиди в поредица от постове от потребител bukvite.

Първо
Христо Спириев написа:
26 Фев 2018, 23:37
Живи и здрави на всички!

П.П. Докато Thorn е модератор тук преставам да пиша.
За радост на доста ........... :D

Благодаря за подкрепата Ви , читави ХОРА!

П.П.Право на собственика е да определя политиката на форума и модераторите.
Потребителите имат право само да пишат и четат.
Второ
Ksantip написа:
15 Апр 2018, 13:49
.... Торн, който пък след това реши, че тук изобщо не му харесва и нито пише, нито модерира и ни е изоставил в очакване на някакви по-добри времена... Така че, общо взето, май изгубихме Торн завинаги :lol:.
Трето
Ако нещо не съм схванал и погрешно разбрал от заявеното от Ksantip и неиздържал на думата си - срама си е за мен. Престъпление не съм извършил.

Ако Thorn пак модерира , пак мога да спра да пиша. Ако това е болката на някои хора и голямо срамно мое прегрешение. :D
Последна промяна 3 на Христо Спириев, променена общо 18 пъти

Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Христо Спириев » 18 Апр 2018, 12:22

ОТ и провокиране от доказано - двама свидетели и липса на възражение за псувните - псуващ форума потребител.

П.П.Псувалия форума написалия поста над мене.
Последна промяна 2 на Христо Спириев, променена общо 18 пъти

Аватар
bukvite
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от bukvite » 18 Апр 2018, 12:27

Христо Спириев написа:
18 Апр 2018, 12:22
ОТ и провокиране от доказано - двама свидетели и липса на възражение за псувните - псуващ форума потребител.
Форума не съм псувал, другарю капитан, държа на точност. Псувал съм пияни фатмаци. Да си имаме уваженията.

Аватар
Желязин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Желязин » 18 Апр 2018, 13:16

Тема за доносници,жалкарско е...
"Покажете ми един нормален човек и аз ще го излекувам!" Карл Густав Юнг

djio
Редовен потребител

Мнение от djio » 18 Апр 2018, 13:35

Желязин написа:
18 Апр 2018, 13:16
+1 Като ти кипне келя и си приключил с цивилизованото, сипваш с лопатата и си чакаш бана. Който не е на заплата му е през дедовия, пък и да е, все някой колега ще го замести :mrgre

Аватар
T-72
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от T-72 » 18 Апр 2018, 14:00

Желязин написа:
+1
Кръвта вода не става!

Аватар
centara
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от centara » 18 Апр 2018, 14:39

Желязин написа:
Доносник е този, който използва доверието на някого, за да извлече от него информация и после я използва, за да го злепостави пред орган на власт. При публични постинги няма как да има донос, защото информацията веднага става достояние на всички.
Но пък темата е добро средство, за да се обръща внимание на модераторите, когато някои потребители съвсем се самозабравят и започнат да обиждат.

Аватар
Желязин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Желязин » 18 Апр 2018, 16:43

Остави ги адвокатските измишльотини - доносник е, който клепа...

Не се оправдавай...
"Покажете ми един нормален човек и аз ще го излекувам!" Карл Густав Юнг

Аватар
centara
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от centara » 18 Апр 2018, 17:02

Желязин написа:
18 Апр 2018, 16:43

Не се оправдавай...
А какво значи да "клепа"? Който види как крадци влизат в имота на съседа и се обади в полицията, клепа ли? 8-)

Аватар
bukvite
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от bukvite » 18 Апр 2018, 17:04

centara написа:
18 Апр 2018, 17:02
Желязин написа:

Не се оправдавай...
А какво значи да "клепа"? Който види как крадци влизат в имота на съседа и се обади в полицията, клепа ли? 8-)
А така, на другарката! - това е доносник, не го увъртай.

Аватар
Thorn
Модератор
Контакт:

Мнение от Thorn » 19 Апр 2018, 22:29

Христо Спириев написа:
18 Апр 2018, 12:18
bukvite написа:
18 Апр 2018, 12:01
Христо Спириев написа:
18 Апр 2018, 11:51
Докладвах за ОТ, некомпетентност, но за сметка на това умишлено заяждане, провокиране и обиди.

П.П.Нямам намерение, нито желание да дискутирам повече с Вас - bukvite !
г-н Капитан. Помня че се заклехте в офицерската си чест (ако имате такава), че няма да влизате тук докато еди кой си е в темата. След което пишете глупости, заявявате на другите, че са некомпететни, нищо че ми се числяха десетина Стрели 2м и прочие. Като цяло и аз не смятам да дискутирам с вас, просто ми писна всеки да идва тук и да псува подред "пияните ватенки". Има едни дето са съвсем повредени в главата, а други - като вас, които са по-зле.
Лъжи, ОТ, провокации и обиди в поредица от постове от потребител bukvite.

Първо
Христо Спириев написа:
26 Фев 2018, 23:37
Живи и здрави на всички!

П.П. Докато Thorn е модератор тук преставам да пиша.
За радост на доста ........... :D

Благодаря за подкрепата Ви , читави ХОРА!

П.П.Право на собственика е да определя политиката на форума и модераторите.
Потребителите имат право само да пишат и четат.
Второ
Ksantip написа:
15 Апр 2018, 13:49
.... Торн, който пък след това реши, че тук изобщо не му харесва и нито пише, нито модерира и ни е изоставил в очакване на някакви по-добри времена... Така че, общо взето, май изгубихме Торн завинаги :lol:.
Трето
Ако нещо не съм схванал и погрешно разбрал от заявеното от Ksantip и неиздържал на думата си - срама си е за мен. Престъпление не съм извършил.

Ако Thorn пак модерира , пак мога да спра да пиша. Ако това е болката на някои хора и голямо срамно мое прегрешение. :D
Не гарантирам. Отвреме навреме ми идва музата, така че внимавай какво пишеш. И за останалите се отнася. :)

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 20 Апр 2018, 00:01

Thorn написа:
19 Апр 2018, 22:29
Не гарантирам. Отвреме навреме ми идва музата, така че внимавай какво пишеш. И за останалите се отнася. :)
Останалите благодарим за заплахата! В резултат, многозначително си го премествам от едната страна на клавиатурата към другата! /За кабела на мишката говоря :lol: /.
Аватарът и действията ми са израз на правото да изразявам мнение и несъгласие с действията на 1 (един) човек от модераторския екип! С действията си като модератор Торн единствено вреди на форума!

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 20 Апр 2018, 10:05

Bruchpilot написа:
20 Апр 2018, 00:01
Thorn написа:
Останалите благодарим за заплахата! В резултат, многозначително си го премествам от едната страна на клавиатурата към другата! /За кабела на мишката говоря :lol: /.
Ти освен с наглото си тролене с нещо изобщо допринасяш ли за този форум? И говори от свое име,а не от името на всички тук. ;) ;)

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 20 Апр 2018, 10:40

iasen ianakiev написа:
20 Апр 2018, 10:05
Bruchpilot написа:
Thorn написа:
Ти освен с наглото си тролене с нещо изобщо допринасяш ли за този форум? И говори от свое име,а не от името на всички тук. ;) ;)
Не, и не възнамерявам да правя нещо друго за момента. Отделно, че да тролиш е далеч по-лесно и забавно от това да допринасяш с нещо! Гордо следвам линията въведена от Пизи, Мизи, Боен, Съветски богатир и прочее...
Относно това от чие име говоря - със сигурност в адресатите на забележката не са включени "всички тук", само черните овце ;)
Аватарът и действията ми са израз на правото да изразявам мнение и несъгласие с действията на 1 (един) човек от модераторския екип! С действията си като модератор Торн единствено вреди на форума!

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 20 Апр 2018, 10:43

Bruchpilot написа:
20 Апр 2018, 10:40
iasen ianakiev написа:
Bruchpilot написа:

Не, и не възнамерявам да правя нещо друго за момента. Отделно, че да тролиш е далеч по-лесно и забавно от това да допринасяш с нещо! Гордо следвам линията въведена от Пизи, Мизи, Боен, Съветски богатир и прочее...
Относно това от чие име говоря - със сигурност в адресатите на забележката не са включени "всички тук", само черните овце ;)
Което води до въпроса има ли смисъл изобщо да пишеш тук?

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 20 Апр 2018, 10:44

iasen ianakiev написа:
20 Апр 2018, 10:43
Bruchpilot написа:
iasen ianakiev написа:

Да, естествено, що за въпрос? Нали трябва да дразня другите и да водя форумкласовата борба :lol:

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 20 Апр 2018, 10:47

Bruchpilot написа:
20 Апр 2018, 10:44
iasen ianakiev написа:
Bruchpilot написа:

Да, естествено, що за въпрос? Нали трябва да дразня другите и да водя форумкласовата борба :lol:
Еми ОК.Пожелавам ти успех.

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 20 Апр 2018, 10:48

iasen ianakiev написа:
20 Апр 2018, 10:47
Bruchpilot написа:
20 Апр 2018, 10:44
iasen ianakiev написа:
Еми ОК.Пожелавам ти успех.
Мерси, подобно!

Аватар
centara
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от centara » 20 Апр 2018, 19:07

Thorn написа:

Жалко, тъкмо си мислех за напиша нещо смислено, ама добре че го видях това.

Stan
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Stan » 20 Апр 2018, 19:54

bukvite написа:
18 Апр 2018, 17:04
centara написа:
Желязин написа:

Не се оправдавай...
Аз мразя да се жалвам. От малък съм си такъв. ....ама после други оревават орталъка :lol: Така че, вЕрвай ми, по-добре оплакване до "другарката", отколкото да се задейства поговорката "на зло куче - зъл прът". Пак повтарям - вЕрвай ми. :mrgreen:
Като не искаш мира, на ти секира.

Аватар
Thorn
Модератор
Контакт:

Мнение от Thorn » 20 Апр 2018, 20:02

centara написа:
20 Апр 2018, 19:07

Жалко, тъкмо си мислех за напиша нещо смислено
Не вЕрвам 😜

Аватар
bukvite
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от bukvite » 20 Апр 2018, 20:19

Stan написа:
20 Апр 2018, 19:54
bukvite написа:
centara написа:

Аз мразя да се жалвам. От малък съм си такъв. ....ама после други оревават орталъка :lol: Така че, вЕрвай ми, по-добре оплакване до "другарката", отколкото да се задейства поговорката "на зло куче - зъл прът". Пак повтарям - вЕрвай ми. :mrgreen:
Както беше оня виц за Сталин - ние тук играем вече други игри...

Stan
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Stan » 20 Апр 2018, 20:23

bukvite написа:
20 Апр 2018, 20:19
Stan написа:
20 Апр 2018, 19:54
bukvite написа:

Както беше оня виц за Сталин - ние тук играем вече други игри...
Това, което написа, имали някакъв смисъл или просто трябваше да напишеш нещо? :?
Като не искаш мира, на ти секира.

Отговори