Работен форумСигнали за нарушения на правилата

Място за съобщения и предложения относно форума

Модератор: Ksantip

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:
Status: Offline

Re: Сигнали за нарушения на правилата

Мнение от Amazon » 13 Окт 2018, 06:32

Достатъчно глупости в тази тема. Явно е трудно темите да се използват по предназначение.

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 14 Окт 2018, 18:02

Само да напомня, че постове съдържащи лични, или групови обиди се трият. Дори да са изпълнени със съдържание.

Аватар
jarl_Ragnar
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от jarl_Ragnar » 14 Окт 2018, 18:33

Amazon написа:
14 Окт 2018, 18:02
Само да напомня, че постове съдържащи лични, или групови обиди се трият. Дори да са изпълнени със съдържание.
А БАН-ани за обиждащите? Или ви е прекалено голям лукс?

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 14 Окт 2018, 18:38

jarl_Ragnar написа:
14 Окт 2018, 18:33
Amazon написа:
Ако много държиш. Ни ти сред обиждащите. ”Лъжец”, е серизона обида, подигравките също не са готини. Отделно, че провокираш нездрави дискусии. Престани да ми създаваш работа.

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 14 Окт 2018, 18:44

Amazon написа:
14 Окт 2018, 18:38
”Лъжец”, е серизона обида, подигравките също не са готини.
Това означава ли, че не можем да го използваме, дори и да е доказано?
Строши-пилот :mrgreen:

Аватар
jarl_Ragnar
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от jarl_Ragnar » 14 Окт 2018, 18:48

Amazon написа:
jarl_Ragnar написа:
14 Окт 2018, 18:33
Amazon написа:
Ако много държиш. Ни ти сред обиждащите. ”Лъжец”, е серизона обида, подигравките също не са готини. Отделно, че провокираш нездрави дискусии. Престани да ми създаваш работа.
Ама верно ли? Викаш, да се обръщам към форумците както ми отърва, а не както им е никнейма? И да ги наричам лъжци, мошенници, тролове, да ги определям като купени от еди кого си или работещи за този и онзи? Както вече казах, на някои тук ангелите им са доста слаби и прекрачват границата, защото модераторите галят с перце техните невинни прегрешения, като мерките са само триене на постове, един вид сте редактори... разбирам да не могат да понасят друга гледна точка, ама да го правят по правилата на форума... или да дават игнор на този който ги дразни, че не мисли като тях... щото ако реша, че епитетите по мой адрес са позволени до момента в който модератора ги види и САМО изтрие, ок... просто не сте казали, че може така. Верно е, че съм възпитан и рядко влизам в тона на простащината, но ако тонът е такъв тук, дайте знак.
:)

Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:
Status: Online

Мнение от Христо Спириев » 14 Окт 2018, 19:28

Amazon написа:
...”Лъжец”, е серизона обида...
Amazon, как да наричам човека написал умишлено, съзнателно, безочливо, провокативно доказаните лъжи по-долу, освен като лъжец. Друга дума ли да измислим?
► Show Spoiler
jarl_Ragnar написа:
14 Окт 2018, 18:48
...И да ги наричам лъжци..
... разбирам да не могат да понасят друга гледна точка, ама да го правят по правилата на форума...
...Верно е, че съм възпитан...
Егати и наглеца и нахалника.
На лъжите, фейковете и манипулациите вече гледна точка ли му викат? Или лъжите са в правилата?
Да лъжеш безочливо било възпитание! :lol:

Наглостта няма граници!
Последна промяна 3 на Христо Спириев, променена общо 14 пъти

Аватар
Jefferson F. Davis
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Jefferson F. Davis » 14 Окт 2018, 19:33

Dinain написа:
13 Окт 2018, 00:55
kramer написа:
12 Окт 2018, 20:31
Велимиров и Райнхард нямат някакви нахални постове, не разбирам защо е скачането?
Райнхард има постоянни тролски постове с безочливи лъжи, но не мога да го докажа, а и не е нарушение да лъжеш.

Но Велимиров има ред постове, изпъстрени с махленски жаргон, скодоумни опити за отклонение на темата и подигравателни прозвища от рода на "каубоите", "евреите", "черните пижами", "сибирско джудже", мисля беше вкарал и "рашките" веднъж, но не съм сигурен; така или иначе - все в този стил.
При условие че всвки твой коментар е лъжа къде се редиш с мъжете?
Outside the Occupants, freedom for the South!
"Как трудно жить на свете, когда с Россией никто не воюет" -лорд Хенри Джон Темпл Палмерстън - министър председател на Великобритания.

Аватар
Jefferson F. Davis
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Jefferson F. Davis » 14 Окт 2018, 19:35

piston написа:
13 Окт 2018, 01:11
Dinain написа:

Райнхард има постоянни тролски постове с безочливи лъжи, но не мога да го докажа, а и не е нарушение да лъжеш.
Напротив, дори има такава опция в репортовете...

Dinain написа:
Но Велимиров има ред постове, изпъстрени с махленски жаргон, скодоумни опити за отклонение на темата и подигравателни прозвища от рода на "каубоите", "евреите", "черните пижами", "сибирско джудже", мисля беше вкарал и "рашките" веднъж, но не съм сигурен; така или иначе - все в този стил.
Всъщност велмиров е командирован тук за да пълни темата с боклук.... Той не е тук да води дискусия - няколко пъти зададох конкретен въпрос на него и другият страхливец - Райнхард, но те се направиха на глухи....

П.С. Самопредлагам се за модератор.... Някой трябва да помага на Историк, Амазон и Ксантип да ринат боклука...:twisted:
Крадерца ще вика "Дръжте крадеца".....нимоааа.... тоя ме умори!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Последна промяна 1 на Jefferson F. Davis, променена общо 15 пъти
Outside the Occupants, freedom for the South!
"Как трудно жить на свете, когда с Россией никто не воюет" -лорд Хенри Джон Темпл Палмерстън - министър председател на Великобритания.

Аватар
bukvite
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от bukvite » 14 Окт 2018, 19:42

Доказано е, че jarl_Ragnar, jacksparrow или Пиздец, о Пиздец - според специалиста, деструктивно ментално състояние - са един и същи
Как точно е доказано - като гледаш през дъното на поредната бутилка?
"Пизи" му изтича утре наказанието, принципно, макар че надали ще му дадете повече от седмица, но искам да знам как е доказано - айпита от предишни постинги, анализ на словоформите или по някакъв друг начин?
Ако г-н Спириев, о.з и прочие до седмица не представи документални доказателства, язък му за офицерската чест...
http://Istoriata.net - исторически форум
Историята, такава каквото е!

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 14 Окт 2018, 19:47

bukvite написа:
14 Окт 2018, 19:42
Доказано е, че jarl_Ragnar, jacksparrow или Пиздец, о Пиздец - според специалиста, деструктивно ментално състояние - са един и същи
Ако г-н Спириев, о.з и прочие до седмица не представи документални доказателства, язък му за офицерската чест...
Присъединявам се.

Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Христо Спириев » 14 Окт 2018, 19:47

bukvite написа:
"Пизи" му изтича утре наказанието, принципно, макар че надали ще му дадете повече от седмица, но искам да знам как е доказано - айпита от предишни постинги, анализ на словоформите или по някакъв друг начин?
Ей го, този безчестник, който по собствено признание спретнали безчестно организиран провокативен номер на Ксантип, дошъл да се грижи за чужда чест!

Я кажи с кои други спретнахте безчестния номер на Ксантип? Що не си спретвате номера там в твоя форум?

Наглостта наистина няма граници!!!
Последна промяна 1 на Христо Спириев, променена общо 14 пъти

райнхард
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от райнхард » 14 Окт 2018, 19:51

Dinain написа:

Ако е вярно, че не е нарушение да лъжеш, то това е много добре за теб, защото първата част от изречението ти е нагла лъжа.

Моето мнение е, че всички твои постове са тролене, често примесени с лъжи (съзнателни или не).

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 14 Окт 2018, 19:53

Христо Спириев написа:
14 Окт 2018, 19:47
bukvite написа:
Ей го, този безчестник, който по собствено признание спретнали безчестно организиран провокативен номер на Ксантип, дошъл да се грижи за чужда чест!

Я кажи с кои други спретнахте безчестния номер на Ксантип?

Айде стига с тизи епитети бе,тоя бил лъжец другия безчестник,третия нагъл. :( :(

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 14 Окт 2018, 19:54

На мен ми е много интересно, когато в крайна сметка истината излезе наяве (тя има гадния навик накрая все пак да изплува) какво ще правите всички, които в момента играете тази пантомима в защита на Пизи и Ранги?

Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Христо Спириев » 14 Окт 2018, 19:57

iasen ianakiev написа:
14 Окт 2018, 19:53
Христо Спириев написа:
bukvite написа:

Айде стига с тизи епитети бе,тоя бил лъжец другия безчестник,третия нагъл. :( :(
Разбира се!
Той сам го заяви за номера, който спретнали на Ксантип.
Я кажи ти как да викаме занапред на лъжеца?

Аз ли го накарах да пише провокативен коментар?

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 14 Окт 2018, 20:00

Христо Спириев написа:
14 Окт 2018, 19:57
iasen ianakiev написа:
14 Окт 2018, 19:53
Христо Спириев написа:

Разбира се!
Той сам го заяви за номера, който спретнали на Ксантип.
Я кажи ти как да викаме занапред на лъжеца?

Аз ли го накарах да пише провокативен коментар?
На лъжеца му се вика лъжец.И от приказка на приказка осрахме и тази тема.

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 14 Окт 2018, 20:02

iasen ianakiev написа:
14 Окт 2018, 20:00
И от приказка на приказка осрахме и тази тема.
Е, вярното си е вярно, прав си :D

Аватар
jarl_Ragnar
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от jarl_Ragnar » 14 Окт 2018, 20:09

Христо Спириев написа:
14 Окт 2018, 19:28
jarl_Ragnar написа:
... разбирам да не могат да понасят друга гледна точка, ама да го правят по правилата на форума...
На лъжите, фейковете и манипулациите вече гледна точка ли му викат? Или лъжите са в правилата?

Наглостта няма граници!
Христо Спириев написа:

Я кажи с кои други спретнахте безчестния номер на Ксантип? Що не си спретвате номера там в твоя форум?

E това му е нивото и образованието и възпитанието :lol:
Не е до Спириев, до Амазон-а е... да си огледа потребителите които УЖ контролира да спазват правилата...
:mrgreen:

Казал съм го на друг модератор... все ми е тая кой колко ще си демонстрира липсата на първите седем години, простотията понякога е забавна в своята безпомощност, но контрата е в теб, че ти се подиграват и те правят смешен.

Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Христо Спириев » 14 Окт 2018, 20:12

jarl_Ragnar написа:
14 Окт 2018, 20:09
Христо Спириев написа:
14 Окт 2018, 19:28
jarl_Ragnar написа:

Наглостта няма граници!
E това му е нивото и образованието и възпитанието :lol:
Не е до Спириев, до Амазон-а е... да си огледа потребителите които УЖ контролира да спазват правилата...
:mrgreen:

Казал съм го на друг модератор... все ми е тая кой колко ще си демонстрира липсата на първите седем години, простотията понякога е забавна в своята безпомощност, но контрата е в теб, че ти се подиграват и те правят смешен.
Какво ти пука?
Не се грижи за мен.
И за форума не се кахъри, има кой да се грижи.
Важното е да не съм лъжец, като теб.
Лъжците са безпомощни , като ги хванат в лъжа! :lol:

pehotinec
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от pehotinec » 14 Окт 2018, 20:33

bukvite написа:
Аз не знам пък как точно вие, който неведнъж заплашвахте жена, ще се кахърите за нечия офицерска чест...Надявам се поне да сте се извинили на дамата. Но грешката в подписа ви, на която тя ви обърна внимание май още стои...

Аватар
bukvite
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от bukvite » 14 Окт 2018, 20:52

Г-н Спириев, за последно ви питам - имате ли някакви доказателства, за това че Рагнар и Пизи са едно и също лице?
Нямам достъп до АйПи-тата му тук, за да мога да направя категоричен анализ, но ме интересува силно, защото Пизи се кълна при нас няколко пъти, че не е Рагнар. Гледайки постройката на изреченията на двамата, до голяма степен съм склонен да му вярвам.
Това какъв съм аз, какво и къде съм правил, е само спиндокторинг, както обича да казва Дини.(изместване на темата за знаещите само руски).
За последно ви питам - на водка ли гледахте, че двамата са еднакви или на домашна пукница?
http://Istoriata.net - исторически форум
Историята, такава каквото е!

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 14 Окт 2018, 21:04

Лесно и просто - скрийншот на IP-тата от Вашия форум на модераторите тук за сравнение. Но никой няма да се навие на това :D
Последна промяна 1 на Bruchpilot, променена общо 14 пъти

Аватар
centara
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от centara » 14 Окт 2018, 21:06

bukvite написа:
Ти пък кога стана съд, че да искаш доказателства? Рагнар и пиздата са едно и също лице, един и същи стил, едни и същи опорки.

Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Христо Спириев » 14 Окт 2018, 21:13

bukvite написа:
14 Окт 2018, 20:52
Г-н Спириев, за последно ви питам - имате ли някакви доказателства, за това че Рагнар и Пизи са едно и също лице?
Нямам достъп до АйПи-тата му тук, за да мога да направя категоричен анализ, но ме интересува силно, защото Пизи се кълна при нас няколко пъти, че не е Рагнар.
Ще го постна пак макар вече да е дотегнало.
Но я кажи и ти защо спретнахте номер на Ксантип и кои?

Че той сам си призна тук, във форума. От самопризнание какво повече:
Христо Спириев написа:
15 Юли 2018, 21:16
jarl_Ragnar написа:
15 Юли 2018, 20:10
...Сори, ама преди 3 месеца не съм наминавал тук, въпреки, че регистрацията е от по отдавна...
Ами това си е самопризнание, че jarl_Ragnar е jacksparrow, защото е с бан от три месеца от 15 Апр 2018:
http://www.fenixforum.net/viewtopic.php ... &start=325

защото jarl_Ragnar, преди последното му появяване, е чак от 09.10.2017г.- 9 месеца:
http://www.fenixforum.net/viewtopic.php ... 249#p55249

и след това чак на 26.06.2018г. когато jacksparrow е с бан:
http://www.fenixforum.net/viewtopic.php ... 994#p94994

Тоест нито 1 месец, нито 9 месеца, а точно 3 месеца - толкова, откогато е бана на jacksparrow.

Че и третия му акаунт, за което сам се издаде:
► Show Spoiler
Аз цитирам и коментирам потребители jarl_Ragnar и Защо?, а влиза Roy Desilva, който не е писал месец преди това, никога не съм цитирал и коментирал и ми отговаря:
Roy Desilva написа:
27 Юни 2018, 00:06
..Ице къв тие проблрма ???? Влез в Мнения и ще видиш и друго написано от мен...
:D :D :D
Кое и "друго", като Roy Desilva нито съм го цитирал, нито коментирал?????
Явно в бързината или по друга причина е объркал акаунтите.

Мен лично изобщо не ме бърка и не ми пречи с какъв ник ще пише.

Но моля модераторите да не ме трият, когато ги оприличавам и отъждествявам като един и същи човек.
Допълвам, че единствено jacksparrow, jarl_Ragnar и Roy Desilva по еднакъв начин са фамилиарничали с мен и са ме наричали Ице. Никой друг, нито веднъж във форума. И еднаквия им маниер за манипулации - да постват линк или видео, особенно на чужд език, и да правят коментар, като коментара и видеото нямат нищо общо помежду си.

Каквото съм написал съм го проверил.
Анализирай. :lol:

П.П. различни IP нищо не означава. Може да се пише от различни места. Аз лично имам 2 РС и лаптоп в къщи, още PC на работата, плюс телефони.
Последна промяна 6 на Христо Спириев, променена общо 14 пъти

Отговори