Военна авиацияКлипчета и снимки

Модератори: Sharana, Amazon

Отговори
Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:
Status: Offline

Re: Клипчета и снимки

Мнение от Amazon » 09 Авг 2019, 18:33

Archer написа:
09 Авг 2019, 17:03
https://www.youtube.com/watch?v=6toXHd0xGdg
Хехе - имаме еднакъв вкус. :D Пуснах го преди няколко седмици: viewtopic.php?f=36&t=246&p=135616#p135616

Аватар
Archer
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Archer » 09 Авг 2019, 18:37

хах :D

COMMANDER_KEEN
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от COMMANDER_KEEN » 13 Авг 2019, 13:06

Дрямам си аз на една гара в нищото, изведнъж чувам странен шум. Вдигам глава - Ил-18... гледам с квадратни очи, и бързам да извадя фотоапарата... естествено - отлетя. Може би последният който ще видя в полет. Псувам си лекичко на ум и докато прибирам техниката, пак странен шум.. Иии това вече не го очаквах... :)))
Изображение

Аватар
Sharana
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Sharana » 13 Авг 2019, 13:23

COMMANDER_KEEN написа:
13 Авг 2019, 13:06
Дрямам си аз на една гара в нищото, изведнъж чувам странен шум. Вдигам глава - Ил-18... гледам с квадратни очи, и бързам да извадя фотоапарата... естествено - отлетя. Може би последният който ще видя в полет. Псувам си лекичко на ум и докато прибирам техниката, пак странен шум.. Иии това вече не го очаквах... :)))
Изображение
Да не дойде времето за тазгодишния МАКС вече или туй в някоя друга държава си го видял? :)

COMMANDER_KEEN
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от COMMANDER_KEEN » 13 Авг 2019, 13:29

Мани, че ми е болна тема. Щях да ходя на МАКС, купих си билетите, букнах хотела.. още от февруари... и те му смениха датата месец след това... Тааа тая година без МАКС. Използвах 3-те дни за да озяпам музеите в Монино, Кубинка и още няколко. Това го застрелях, докато си чаках влака от Монино към Москва. Излиташе от Чкаловский.

Аватар
Sharana
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Sharana » 13 Авг 2019, 13:35

COMMANDER_KEEN написа:
13 Авг 2019, 13:29
Мани, че ми е болна тема. Щях да ходя на МАКС, купих си билетите, букнах хотела.. още от февруари... и те му смениха датата месец след това... Тааа тая година без МАКС. Използвах 3-те дни за да озяпам музеите в Монино, Кубинка и още няколко. Това го застрелях, докато си чаках влака от Монино към Москва. Излиташе от Чкаловский.
Е бива ли такова нещо... :shock:

Аватар
Almasy
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Almasy » 13 Авг 2019, 13:55

COMMANDER_KEEN написа:
13 Авг 2019, 13:29
Това го застрелях, докато си чаках влака от Монино към Москва.
Нищо, пак перфектна снимка си направил.
А инак - случват се такива раути. Не се коси, особено щом ти не си самия виновен.
Щото аз си бях сам виновен при горе долу подобен вид случка - букирам хотел и то много луксозен (просто беше на ултра промоция) в Прага за мен и дъщеря си за 5 дни и чакам спокойно датата на заминаване.....То се знае, при такива ултрапромоции, всичко е с невъзвращаема стойност.
И два дни преди тази дата, влизам да проверя всичко и виждам, че да - букирал съм и самолетни билети и хотел за 3-ти.
Ама самолетните билети за 3-ти Април, а хотела за 3-ти Март.......
Така пих една студена вода за около 350 евра и никой друг не ми е виновен.
Да не съм спал пред компа, еле пък с кредитна карта в ръце.
Когато не могат да ограничат свободата на мисълта – ограничават свободата на тялото

Декомунизация. ДеГКБизация. Дерусификация.

COMMANDER_KEEN
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от COMMANDER_KEEN » 15 Авг 2019, 11:24

Ей още една пак от там. Ту-134Ш - модификация за военните за обучение на щурмани за бомбардировачите. Или поне за това е бил произведен, в последствие някои ги преправят на летящи лаборатории за изпитания на най-различни неща. Един господ знае с какво е натъпкан този. За 20 минути излетя и кацна 3 пъти.
Изображение

Изображение

Отгоре се виждат приборите за астро навигация, а отдолу в носа - обтекателя на радара. В стъкления нос е оптическия прицел за бомбомятане

Отговори