Съвременни конфликтиПолет МН17

1990-

Модератори: Ksantip, Sharana, ISTORIK, Amazon

Отговори
Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:
Status: Offline

Re: Полет МН17

Мнение от Христо Спириев » 11 Дек 2019, 22:07

Хага наближава

И плъховете започват да се оправдават и подготвят напускането на потъващия кораб.
През ноември 2014г. кремълкия пропагандистки "Първи канал" пуска фейка, че малайзииския самолет, полет МН-17 е свален от ракета пусната от украински изтребител. Сега директора на "Първи канал" Константин Эрнст за The New Yorker заявява по повод фейка: "Да, ние сме хора. Ние направихме грешка, но не нарочно."

А пък водещия на самото предаване с фейка Михаил Леонтиев заявил: "Ние с Ернст прекрасно знаехме, че този сюжет е бездоказателствен."

Така работи кремълската пропагандна машина. И нейните проводници, български петоколонници - платени или полезни идиоти.
Включително тук на форума, доказани рецидивисти фейкомети.

Телеграм канала "СерпомПо" пише:
"Вие не сте хора, а пропагандисти. Вие не сте сгрешили, а умишлено изфабрикувахте сюжет за да лъжете хората"

Аз бих добавил - не сте хора, а долнопробни, гнусни чекисти.

Катастрофата с МН-17 и как се сменяха версиите в руските пропагандиски медии.

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 15 Яну 2020, 23:14

https://youtu.be/2iUSdVdN_Qs

Андрей Илларионов: Непризнание ответственности за сбитые самолеты – это уникальная девиация России
Русия е страна, която винаги се е гордяла с бъдещите си научно-технически постижения. :lol:

Аватар
Almasy
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Almasy » 16 Яну 2020, 00:44

Спириев и Пистън, има нещо за което не съм съгласен с Вас, касателно MH17.
И то е реакциата на Запада, след като стана ясна (с годините) позорната позиция на Кремъл. В последствие не бяха новичоци, окупации на Крим, любезни люде в Донбас и хибридки - ответна реакция - почти никаква. Санкциите на са реакция на Хитлеров тип поведение.
Някой да прекъсна дипломатически отношения с Русия?
Не - газа е по-важен.
И Кухилин е прав - докато на Запад някои олигофрени се освестят, може вече да е станало твърде късно.
Когато не могат да ограничат свободата на мисълта – ограничават свободата на тялото

Декомунизация. ДеГКБизация. Дерусификация.

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 16 Яну 2020, 09:58

Almasy написа:
16 Яну 2020, 00:44
Спириев и Пистън, има нещо за което не съм съгласен с Вас, касателно MH17.
И то е реакциата на Запада, след като стана ясна (с годините) позорната позиция на Кремъл. В последствие не бяха новичоци, окупации на Крим, любезни люде в Донбас и хибридки - ответна реакция - почти никаква. Санкциите на са реакция на Хитлеров тип поведение.
Някой да прекъсна дипломатически отношения с Русия?
Не - газа е по-важен.
И Кухилин е прав - докато на Запад някои олигофрени се освестят, може вече да е станало твърде късно.
Не те разбирам, аз също намирам позицията на Европа (не Запада) за лигава (особено на тьотка Меркел). Руснака не го ли резнеш с шут в зъбите, няма да се разбере....

Ти остави MH17, а за окупацията на Крим, Луганск и Донецк?
Русия е страна, която винаги се е гордяла с бъдещите си научно-технически постижения. :lol:

Аватар
Almasy
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Almasy » 17 Яну 2020, 05:55

piston написа:
16 Яну 2020, 09:58
Не те разбирам
Ще се опитам да обясня вижданията си с пример от родната действителност.
Тези дни цяла БГ е на нокти от поредното зверско убийство – на 18 годишно момиче, извършено от 17 годишен рецидивист. С awesome криминално досие и вече „съден” за опит за убийство (нещастника едва оцелява).
Та се оказва, че най-страшното което го грози е 12 годишна присъда. Тъмън да се доусъвършенства в затвора и като излезе, нямащ още и 30, да бастиса още неизвестна бройка хора.
Когато си ларж към доказан престъпник, трябва ли да си особено изненадан, че в един момент в първобитният му мозък вече е пуснала дълбоки корени позицията „И какво ще ми направите”.
Та така и с западната политика, в много отношения досущ като тази към Хитлер по време оно
piston написа:
16 Яну 2020, 09:58
аз също намирам позицията на Европа (не Запада) за лигава (особено на тьотка Меркел).
Ами не. Не е само Меркел.
Затова си е баш Запада, а не само Европа.
По същата причина бях и за тази, която някои наричат "Килъри".
Когато не могат да ограничат свободата на мисълта – ограничават свободата на тялото

Декомунизация. ДеГКБизация. Дерусификация.

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 17 Яну 2020, 08:55

Almasy написа:
17 Яну 2020, 05:55

Ами не. Не е само Меркел.
Затова си е баш Запада, а не само Европа.
По същата причина бях и за тази, която някои наричат "Килъри".
САЩ имат достатъчно твърда позиция....поне в сравнение с Европа!

Отговори