Работен форумМНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА

Място за съобщения и предложения относно форума

Модератор: Ksantip

Отговори
EddieBG
Редовен потребител
Контакт:
Status: Offline

Re: МНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА

Мнение от EddieBG » 25 Яну 2018, 11:55

General Lukov написа:
25 Яну 2018, 11:46
Вие толкова време ли не се научихте да игнорирате даден потребител, който ви дразни ?
Потребител и модератор не е едно и също!

Аватар
General Lukov
Редовен потребител

Мнение от General Lukov » 25 Яну 2018, 11:59

=====
EddieBG написа:
25 Яну 2018, 11:55
General Lukov написа:
25 Яну 2018, 11:46
Вие толкова време ли не се научихте да игнорирате даден потребител, който ви дразни ?
Потребител и модератор не е едно и също!
Ок, не се изразих конкретизирано - член на форума -админ/модератор/обикновен потребител. И трите вида субекти могат да бъдат игнорирани. ;)
Последна промяна 3 на General Lukov, променена общо 25 пъти

T-72
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от T-72 » 25 Яну 2018, 11:59

Предлагам като толкова негодуват, Торн да се оттегли.Да видят на какво ще заприлича форума.
После през 9 планини в 10 ще ходят да го търсят.
На "Криле - 2" ще заприлича.
Кръвта вода не става!

Аватар
General Lukov
Редовен потребител

Мнение от General Lukov » 25 Яну 2018, 12:04

То щото сега не прилича, ама хич. Но ако имаш предвид посещаемостта, по-скоро ще изгони всички и ще стане Бойна слава 2...макар че то и на Крилето трафика е горе долу подобен, е може би с една идея повече, но пак няма общо с миналото.

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 25 Яну 2018, 12:05

Това за "Криле - 2" е основната мечта на прослойката безпрекословно поддържаща единия строй. За съжаление, както вървят нещата и тук ще останат само трима пишещи...
Строши-пилот :mrgreen:

Аватар
Мизиец
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Мизиец » 25 Яну 2018, 12:15

..... най-правилното е човек трезво да оцени ситуацията. Имаме два колоса , които са със сериозна мощ и амбиции. Съперничеството между тях довежда до мощна пропаганда и опити за влияние и привличане на съюзници. Нещо като мини студена война, но сега сме в другия лагер и е нормално да има объркани като теб, които заклеймяват всеки инакомислещ за русофил. Нещо като през комунизъма. Ако кажеш думичка те наклеветяват.

Пп: И разбери веднъж завинаги, че съм балансиран човек, но в тази среда тук изпъквам като русофил, което е нормално предвид степента на омраза, която ни поднасяте всекидневно.

Аватар
General Lukov
Редовен потребител

Мнение от General Lukov » 25 Яну 2018, 12:36

Тук за разлика от онази русовъдна клоака се срещат разнородни мнения в различни посоки и нещата са балансирани, което е и едно от достойнствата на форума поне за момента. Там ако не следваш партийната линия на ръководството отнасяш мигновенен бан за "западна и сороска пропаганда", отделно че лично съм чел от тамошен модератор как интересите на една чужда страна в североизточна посока стоят над българските. :shock:

Аватар
Желязин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Желязин » 25 Яну 2018, 14:11

Да си повторя старо твърдение - покрай полит-темите хората четат и другите. Примерно аз нямаше да обърна внимание на новини античност, темите за ПСВ, ВСВ или тази за демитологизиране на хора и събития (то са две отделни теми, де) ако не четях престрелките в сирийската и украинска теми.
"Покажете ми един нормален човек и аз ще го излекувам!" Карл Густав Юнг

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Dinain » 25 Яну 2018, 14:19

T-72 написа:
24 Яну 2018, 21:54
EddieBG написа:
24 Яну 2018, 21:36
T-72 написа:
24 Яну 2018, 09:51

Защо е това хилене?
Какво да мисля,"свещени крави" не трябва да има.Който доказано има провинение, трябва да си изтърпи наказанието.
Питай някой докато аз съм бил модератор дали съм различавал хората тук на наши и на ваши?
На Динаин първи почнах да му трия мненията.
Трябваше още тогава поне един бан да му наложа заради обидно държание, но предпочетох да се махна сам от модераторството.
Не могат да им уврат главите на модераторите че това е полезно най-вече на форума, а не на моя милост.
Ама трябва самочувствие да имаш за това а не да трепериш да не разсърдиш собственика и да ти махне модераторските права!
T-72 написа:
24 Яну 2018, 21:19
Aко го няма Торн, форума умирга. Ще стане Криле 2 ,ама с обратен ракурс.
Сега разбираш ли за какво е това хилене?

От една страна го раздаваш уж принципен (като евентуален модератор), от друга страна защитаваш най-безпринципния модератор във форума - що се отнася единствено до безпристрастно модериране имам предвид.
Виж сега
Не ме разбра,може би аз не съм се изразил добре.За форума е добре Торн да е модератор, защото има баланс.
И за мен като цяло, на модераторите не им стиска, писал съм го много пъти.
Сякаш за заплати работят.
Динаин е умен човек Знае че за да се развива форума, не трябва да стане Еднополюсен.Това е една от причините Торн да е модератор.Интелигентен човек, вижда се че се учи в движение!
Да безпринципни са модераторите, и затова ги нареждам постоянно.
Нямам друго обясняние как могат да баннат един човек за обида, а да ги е страх да баннат друг за същото!
Разбира се, че има друга причина - окомерът ти е крив. :)
"No beast so fierce but knows some touch of pity."
"But I know none, and therefore am no beast."

(Richard III - William Shakespeare)
...
Days since last IAF airstrike in Syria

Stan
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Stan » 25 Яну 2018, 14:41

Тук днес Мизиец даде най-доброто от себе си - лични обиди плюс любимата на Торн "тоалетна лексика". Но просто деликатно се изтриха тези неща, без да има някаква санкция. Едва ли някой особено изненадан....

ПП. Защо моя последен пост беше изтрит? Не че очаквам смислен отговор, но все пак да попитам :D
Като не искаш мира, на ти секира.

rki
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от rki » 25 Яну 2018, 14:59

Чета тук, че някой който въобще не се интересувал от съвременни теми и не ги четял, пък бил възмутен от темата за клиниката щот била русофобска.
Да попитам - откога мислите и изказванията на многоуважавания Дмитрий Рогозин се считат за русофобски? Така утре и Путин и Шойгу, да не дава господ и Рамзан Ахматович ще обявите за русофоби.

EddieBG
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от EddieBG » 25 Яну 2018, 15:32

Stan написа:
25 Яну 2018, 14:41
Тук днес Мизиец даде най-доброто от себе си - лични обиди плюс любимата на Торн "тоалетна лексика". Но просто деликатно се изтриха тези неща, без да има някаква санкция. Едва ли някой особено изненадан....

ПП. Защо моя последен пост беше изтрит? Не че очаквам смислен отговор, но все пак да попитам :D
Спокойно, и мои мнения поизчезнаха. Предполагам че строгият, но "справедлив" модератор, е замел следите на поредното толериране на лични обиди, от което иначе Т-72 толкова много се възмущава. :D

Аватар
Ksantip
Модератор
Контакт:

Мнение от Ksantip » 25 Яну 2018, 16:26

Гледам, че ви е скучно и пак сте направили тази тема най-посещаваната във форума. Няма да чета всичко, защото си имам и по-интересни занимания, но видях, че Танкистът обвинява мен и Амазон, че сме страхливци. Да бяхме на заплати щеше да има резон, но така като сме си доброволци е някак нелогично да се страхуваме от нещо. За мен този форум е място, на което мога да споделя мнението си и да чуя това на други, различно мислещи от мен хора, без да се притеснявам, че има значение какви са политическите ми възгледи. Освен това ми е интересно и като социален експеримент, и има проблеми, засягащи цялото общество, които могат да се наблюдават тук в умален мащаб (например въпросът за "фалшивите новини" и решението му). Танк, какъв е този опозиционен манталитет? Беше си модератор тук, имаше възможност да променяш нещата и да си банваш Динаин на воля, щом толкова ти се иска, но сам реши да напуснеш и сега се оплакваш от неравенството :lol:. И хайде стига с това равенство - хората не са равни, никога не са били и никога няма да бъдат, а това е един от най-противните идеали в цялата човешка история. Целта ми като модератор не е да ви направя равни тук, а да ви осигуря място, на което да обсъждате спокойно интересните ви теми, без да налагам някаква "вярна" гледна точка, с която да се съобразявате. Този експеримент, който си провеждам засега не дава обнадеждаващи резултати. Вече мина година и половина и установих, че просто не ви е приятно да има мнения, различни от вашето - на едните им пречат русофилите, щот много фейкове пускали, на друите им пречели русофобите, щот само против Русия пишели. И в двете мнения има доза истина, но това, което искам от вас е да сте по-дебелокожи и да се концентрирате върху това което ви харесва, а не върху това което не ви харесва в другите. Иначе ми приличате на модерните леви, които само реват и искат забрани за всичко, което не им е угодно, а па е те тия много ги мразим, така че не бъдете като тях :D.

Остана ми да преместя мненията в 4 теми за симулациите и съм готов. Съжалявам, че се забавих толкова време, но нямаше как.

rki
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от rki » 25 Яну 2018, 16:38

Не знаех, че сме в ролята на лабораторни мишки - ще ми е интересно да видя статистиката от наблюденията ви. А също така всичко относно "въпросът за "фалшивите новини" и решението му".
Доколкото си спомням вие казахте, че няма да триете и банвате заради фейкове - та ми е интересно на какво точно сте се надявали.

T-72
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от T-72 » 25 Яну 2018, 16:39

Стига сега, нямам нищо лошо към вас.Просто винаги съм се възмущавал как за едни може и за други не може.

Нямам обяснение, защо един може да бъде баннат за обида, а Динаин не може?
Гледаш един обижда, считаш че това е лошо, и хоп бан.
Гледаш друг обижда, ама да, то това е собственика.
Него не може.
Дайте ми една причина?
Аз почнах да му трия първи писанията не го забравяйте.
Да съжалявам че не съм го баннал, тогава, може би защото не се бе държал така че да заслужава бан.
Сам се махнах забележи!
Сметнах че имаме различни представи за форума, и най-добре е да се оттегля щом не споделям неговите.
Кръвта вода не става!

rki
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от rki » 25 Яну 2018, 16:41

T-72 написа:
25 Яну 2018, 16:39
Стига сега, нямам нищо лошо към вас.Просто винаги съм се възмущавал как за едни може и за други не може.

Него не може.
Дайте ми една причина?
Да съжалявам че не съм го баннал, тогава, може би защото не се бе държал така че да заслужава бан.
Сам се махнах забележи!
Сметнах че имаме различни представи за форума, и най-добре е да се оттегля щом не споделям неговите.
Е стига с този рев за динайн де - на торн колко мнения сте изтрили и колко бана за обида сте му наложили? :D

T-72
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от T-72 » 25 Яну 2018, 16:45

rki написа:
25 Яну 2018, 16:41
T-72 написа:
25 Яну 2018, 16:39

Него не може.
Дайте ми една причина?
Сам се махнах забележи!
Е стига с този рев за динайн де - на торн колко мнения сте изтрили и колко бана за обида сте му наложили? :D
Koгато аз съм бил модератор, не съм получавал нито едно оплакване от Торн.
Кръвта вода не става!

rki
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от rki » 25 Яну 2018, 16:53

Не знаех, че според вас модераторите трябва само по оплаквания да реагират.
Така че по-добре е за форума, че вече не сте модератор.

T-72
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от T-72 » 25 Яну 2018, 17:09

rki написа:
25 Яну 2018, 16:53
Не знаех, че според вас модераторите трябва само по оплаквания да реагират.
Така че по-добре е за форума, че вече не сте модератор.
:D :lol: :P :D :mrgreen:
Кръвта вода не става!

Аватар
Желязин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Желязин » 25 Яну 2018, 17:18

Аз горе-долу не обиждам, предпочитам да иронизирам, но са ми трили немалко постове и, слава богу, че после щеше да ме е срам от лафовете дето съм заформил:)))

Така че модерите си вършат работата, Торн някак успява да играе удобна мишена за народното недоволство

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 25 Яну 2018, 17:25

Добре, дайте да сметнем, без със "сметката" да целя поставяне на квалификации, вкарване в групи, етикетиране и прочее.
Изявени фили:
Иванов, Мизиец, Джак, Ясен, Торн - общо 5.
Изявени фоби:
Пистън, Луков, Рки, Еди и аз в кюпа - общо 5.
Останалите, мисля са много или малко неутрални. Така, че е на лице равенство и не смятам, че има някаква нужда от изкуственото му поддържане.
Е, като не броим всичките ми фалшиви профили :lol:
Последна промяна 1 на Bruchpilot, променена общо 25 пъти

Аватар
Стефан Душан
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Стефан Душан » 25 Яну 2018, 17:43

Добре де що русоманите не отиват да си пишат във въпросните Криле, хем ще вдигнат активността, хем ще се съберат със събратята си, а нерусоманите да идат в клубполитика, за да си хортуват със съмишлениците си, хем няма и модерация там, ще псуват Путлер и Раша на корем.А тука ще останат балансираните и ерудирани елементи, изпълнени със съчувствие към всички нации, етноси и религии, за да дискутират бъдещето на държавите обграждащи Израел?
Srbi su jedan miroljubivi narod, ali tu svoju vrlinu nedovoljno koriste.

Аватар
Желязин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Желязин » 25 Яну 2018, 17:52

Кой е този Илиян? А танка не е ли и той в кюпа фили? Джак май се е отказал да пише, един вид е баннал феникса от папка Любими...

Иначе в клубполитика - доста изродска работа е там... в крилето пък, от филите тука само Торн и Танк май не пишат?

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 25 Яну 2018, 17:59

Вижтe, за всички е ясно, че проблемът идва от чуждопоклониците-русомани!

Точно те мъкнат фейкове и пропаганда, застават зад всеки гаден кръволок, стига да е руска подлога, вярват във великанската сила на руското оръжие, руската армия и т.н. балони и ПОСТОЯННО навират девиациите си във всеки удобен кът на мрежата....

Нека не се заблуждаваме, че мерките срещу отявлени тролове като Иванов, Мизи , Пизи са някакъв вид "дискриминация" или потъпкване на свободата на слово(-блудство)то и че разкриването на реалната политическа/икономическа/военна ситуация в Русия е "антируска пропаганда"....

В момента Путинова Русия е най-голямата заплаха за региона и света дори, и докато в Русия съществува критичната маса от зомбита, които продължават да поддържат посткомунистическата опричнина на Путин, свещен дълг на всеки свободомислещ, начетен и интелигентен човек е да дава отпор на злостната дезинформация и на опитите на русоманите да замърсяват информационното пространство като цяло и форума в частност.

Колкото повече се оставя без последствие дейността на троловете, толкова повече ще се засилва и ответната реакция и хората ще бъдат заети в N-тото затапване на Пизи, вместо да понапишат нещо за кой каквото знае!

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 25 Яну 2018, 18:01

Желязин написа:
25 Яну 2018, 17:52
Кой е този Илиян?
Пардон, Ясен! Да ме прощава за кръсничеството :D