ИгриDarkest hour

Модератор: Ksantip

Отговори
Аватар
Желязин
Редовен потребител
Контакт:
Status: Offline

Darkest hour

Мнение от Желязин » 11 Ное 2017, 21:19

След като анонсираха, че Железни сърца 3 ще е 3Д стратегия от парадокс дадоха шанс за фен базирани на двойката двуизмерни разработки.

Запонах традиционно кампания с България през 1933-та, но донаборните комисии много зле си вършеха работата,а при свикване на ивент за мобилизация ми се качваше враждебността и аз в общи линии мишкувах до към 1942-ра, когато източния фронт тръгна да се разпада и съветите почнаха да изяждат мамалигата на север иаз доста подло обявих война на италиянците за да присъединя към майка България каквото докопам.

Изображение

https://ibb.co/hfPq3G
"Покажете ми един нормален човек и аз ще го излекувам!" Карл Густав Юнг

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Re: Darkest hour

Мнение от Bruchpilot » 13 Ное 2017, 10:59

Харесвам много цялата серия и също предпочитам да действам квазиисторически. За съжаление имам все по - малко време за забавления.
Строши-пилот :mrgreen:

Аватар
Желязин
Редовен потребител
Контакт:

Re: Darkest hour

Мнение от Желязин » 13 Ное 2017, 11:21

Bruchpilot написа:
13 Ное 2017, 10:59
Харесвам много цялата серия и също предпочитам да действам квазиисторически. За съжаление имам все по - малко време за забавления.
+1.
Тази кампания, не знам отпреди колко време ми е. Аз на различни компютри съм наплякал скрийшотове от различни модове - лошото е, че като нямам един свестен уикенд да седна сам да цикля в стратегията и забравям въобще какво съм искал да правя, как съм планирал кампании, даже срещу кого точно :D
"Покажете ми един нормален човек и аз ще го излекувам!" Карл Густав Юнг

Отговори