Battlefield 1

Модератори: Thorn, Ksantip

Отговори
Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:
Status: Offline

Battlefield 1

Мнение от Amazon » 22 Ное 2016, 19:35

Само аз ли я играя тази красота? Започнах я преди няколко седмици и поиграйвам укендите. Може би най-добрият FPS и симулатор от последните години. Излежда много реалистично, особено с това че често накая умираш. Мисиите не са много но са изключително разннобразни. От брониран италианец воюващ в Алпите, през кемаф на английски танк, че до пилот, или ездач в Близкият Изток. Направили са произведение на изкуството а и геймплят е супер.

За мултиплеъра за сега не мога да пиша, защото играх съвсем малко, обаче като добия опит ще докладвам и за този важен аспект на играта. :)

Изображение

Аватар
Ksantip
Модератор
Контакт:

Re: Battlefield 1

Мнение от Ksantip » 22 Ное 2016, 21:45

И на мен много ми се играе, но за жалост още я няма в нашите торенти, а аз съм си стар пират и не ми се дават пари за оригинална :D .

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 22 Ное 2016, 21:52

Ksantip написа:И на мен много ми се играе, но за жалост още я няма в нашите торенти, а аз съм си стар пират и не ми се дават пари за оригинална :D .
Аз изключително рядко купувам игра на пълна цена, обикновенно чакам промоцииите, когато струват по няколко долара. Обаче тази живот и здраве ще я играя в мрежа следващите 6 месеца, така че ми се откъснаха от сърцето 60 лева. :)

Аватар
Ksantip
Модератор
Контакт:

Мнение от Ksantip » 22 Ное 2016, 21:59

Аз се бях надъхал заради трейлъра, но си спомних колко разочарован бях от последната игра за която бях давал пари (Рим 2) и реших да си чакам пиратската версия :D .

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 22 Ное 2016, 22:04

но си спомних колко разочарован бях от последната игра за която бях давал пари (Рим 2)
И аз жестоко се прецаках с тази скучна боза. Добре че я изчаках да стане 10-тина лева в Стим, че поне не се набутах с много пари.

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 23 Ное 2016, 11:48

Много съм изкушен, обаче за тези пари!!! Май ще чакам някоя хубава промоцийка :mrgreen:
(Така си купих Company of Heroes 2 - за няма 8 лева!)
Строши пилот :lol:

tconiotconev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от tconiotconev » 01 Яну 2017, 21:05

Bruchpilot написа:Много съм изкушен, обаче за тези пари!!! Май ще чакам някоя хубава промоцийка :mrgreen:
(Така си купих Company of Heroes 2 - за няма 8 лева!)
Ми вземи и ела отново в ВБР - изпитание на нервите, където на воля псувай блядовете като им казваш и доказваш колко са олита заради водка и сельодка.
Аз като си взех нов комп играя на фул HD и дори сложих и времето за презарядка да им виждам ...няма само те да ме цакат и да си призная то било убер кеф да ги прецаквашс техните камъни по техните глави... Общо взето и статистиката рязко взех да я вдигам.
Неди отказва взвод, Доктора тоже, кемафа е малко труден с теб и Иван най добре ги прдаха алкашите.

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 05 Мар 2017, 02:35

След дълго прекъсване я продължих и определено мисля че е една от игрите с най-добри кампании. Сега съм на Галиполи. Няма такъв кеф, като да трепаш турци в реалистична ситуация. :D

Аватар
ValBo
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от ValBo » 12 Мар 2017, 21:14

Много къса кампания.
Отне ми максимум 5 часа и то заради обратното управление на самолета. Голям зор беше там.
трудност - средна. На максимум предполагам,ч е ще е по трудно, но като знам вече какво трябва да правя, пак ще е бързо

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 13 Мар 2017, 17:32

ValBo написа:
12 Мар 2017, 21:14
Много къса кампания.
Отне ми максимум 5 часа и то заради обратното управление на самолета. Голям зор беше там.
трудност - средна. На максимум предполагам,ч е ще е по трудно, но като знам вече какво трябва да правя, пак ще е бързо
Не е дълга, но атмосферата много ми хареса. А и не обчиам огромни кампании където само мааш крака из разни коридори, или полета.
Иначе се имам за опитен геймър, но кампанията на австралийците ме затрудни на предпоследната трудност. Тия турци ги бяха направили егати снайперистите!

А последната кампания с арабката и Лорънс срещу турците е наистина красива! За разлика от Западният Фронт, който е само кръв, кал и смърт!

П.П: Само на мен ли ми се стори, или турците бяха направени да излеждат като нацисти? :roll:

Аватар
ValBo
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от ValBo » 13 Мар 2017, 17:57

с немски униформи бяха

Отговори