Battlefield 1

МодераториCOLON Thorn, Ksantip

BUTTON_POST_REPLY
Аватар
Amazon
Модератор
МненияCOLON 1339
Регистриран наCOLON 20 Юли 2016, 02:00
CONTACTCOLON

Battlefield 1

Мнение от Amazon » 22 Ное 2016, 19:35

Само аз ли я играя тази красота? Започнах я преди няколко седмици и поиграйвам укендите. Може би най-добрият FPS и симулатор от последните години. Излежда много реалистично, особено с това че често накая умираш. Мисиите не са много но са изключително разннобразни. От брониран италианец воюващ в Алпите, през кемаф на английски танк, че до пилот, или ездач в Близкият Изток. Направили са произведение на изкуството а и геймплят е супер.

За мултиплеъра за сега не мога да пиша, защото играх съвсем малко, обаче като добия опит ще докладвам и за този важен аспект на играта. :)

Изображение

Аватар
Ksantip
Модератор
МненияCOLON 369
Регистриран наCOLON 19 Юли 2016, 20:16
CONTACTCOLON

Re: Battlefield 1

Мнение от Ksantip » 22 Ное 2016, 21:45

И на мен много ми се играе, но за жалост още я няма в нашите торенти, а аз съм си стар пират и не ми се дават пари за оригинална :D .

Аватар
Amazon
Модератор
МненияCOLON 1339
CONTACTCOLON

Мнение от Amazon » 22 Ное 2016, 21:52

Ksantip написаCOLONИ на мен много ми се играе, но за жалост още я няма в нашите торенти, а аз съм си стар пират и не ми се дават пари за оригинална :D .
Аз изключително рядко купувам игра на пълна цена, обикновенно чакам промоцииите, когато струват по няколко долара. Обаче тази живот и здраве ще я играя в мрежа следващите 6 месеца, така че ми се откъснаха от сърцето 60 лева. :)

Аватар
Ksantip
Модератор
МненияCOLON 369
Регистриран наCOLON 19 Юли 2016, 20:16
CONTACTCOLON

Мнение от Ksantip » 22 Ное 2016, 21:59

Аз се бях надъхал заради трейлъра, но си спомних колко разочарован бях от последната игра за която бях давал пари (Рим 2) и реших да си чакам пиратската версия :D .

Аватар
Amazon
Модератор
МненияCOLON 1339
CONTACTCOLON

Мнение от Amazon » 22 Ное 2016, 22:04

но си спомних колко разочарован бях от последната игра за която бях давал пари (Рим 2)
И аз жестоко се прецаках с тази скучна боза. Добре че я изчаках да стане 10-тина лева в Стим, че поне не се набутах с много пари.

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
МненияCOLON 118
Регистриран наCOLON 14 Сеп 2016, 12:14
МестоположениеCOLON Габрово
CONTACTCOLON

Мнение от Bruchpilot » 23 Ное 2016, 11:48

Много съм изкушен, обаче за тези пари!!! Май ще чакам някоя хубава промоцийка :mrgreen:
(Така си купих Company of Heroes 2 - за няма 8 лева!)
Строши пилот :lol:

tconiotconev
Редовен потребител
МненияCOLON 8
Регистриран наCOLON 19 Ное 2016, 12:36
CONTACTCOLON

Мнение от tconiotconev » 01 Яну 2017, 21:05

Bruchpilot написаCOLONМного съм изкушен, обаче за тези пари!!! Май ще чакам някоя хубава промоцийка :mrgreen:
(Така си купих Company of Heroes 2 - за няма 8 лева!)
Ми вземи и ела отново в ВБР - изпитание на нервите, където на воля псувай блядовете като им казваш и доказваш колко са олита заради водка и сельодка.
Аз като си взех нов комп играя на фул HD и дори сложих и времето за презарядка да им виждам ...няма само те да ме цакат и да си призная то било убер кеф да ги прецаквашс техните камъни по техните глави... Общо взето и статистиката рязко взех да я вдигам.
Неди отказва взвод, Доктора тоже, кемафа е малко труден с теб и Иван най добре ги прдаха алкашите.

BUTTON_POST_REPLY