Псевдосимулации и обсъждане на сценарии

Модератор: Amazon

Отговори
Аватар
Archer
Редовен потребител
Контакт:
Status: Offline

Re: Псевдосимулации и обсъждане на сценарии

Мнение от Archer » 30 Ное 2017, 19:54

А тоя сценарии които написах сложен ли е за реализация :?: :ugeek:

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 30 Ное 2017, 20:50

Това даже и не съм видял къде си го писал. Бая неща са, няма да е от най - лесните за изпълнеине. Но от кораби и морски боеве нищо не разбирам, така че незнам.
Строши пилот :lol:

Аватар
Archer
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Archer » 30 Ное 2017, 21:34

Китайски самолети и ракети в симулатора предполагам че трябва да има нали ?

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 01 Дек 2017, 11:07

Има, даже бая! Но освен с техни дрони, противотанкови ракети и глушилки, с друго не съм се занимавал.
Строши пилот :lol:

Аватар
Sharana
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Sharana » 12 Дек 2017, 10:43

Ако нищо не изникне в последния момент силно се надявам да заседна в събота следобед и да извъртя първите 24 часа от сценария, който редяхме доста време вече.

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 12 Дек 2017, 12:11

Sharana написа:
12 Дек 2017, 10:43
Ако нищо не изникне в последния момент силно се надявам да заседна в събота следобед и да извъртя първите 24 часа от сценария, който редяхме доста време вече.
Кой?
Направи отделна тема в подфорума...
Когато съм блокиран можете да ми пишете в бгнаука и форума на Аеро...

Аватар
Sharana
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Sharana » 12 Дек 2017, 12:55

piston написа:
12 Дек 2017, 12:11
Sharana написа:
12 Дек 2017, 10:43
Кой?
Направи отделна тема в подфорума...
България-Турция 89та. Тема ще отворя, когато се появи нещо повече от подготовката, която се обсъждаше тук.

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 12 Дек 2017, 13:00

Sharana написа:
12 Дек 2017, 12:55

България-Турция 89та. Тема ще отворя, когато се появи нещо повече от подготовката, която се обсъждаше тук.
Аз имам нещо да пратя на bruchpilot, относно ПВО на СВ, то ти може да си събрал и по-точна информация.... Ще го пусна довечера... Исках още да разпитам, ама явно няма време, а и няма отклик....

Аватар
Sharana
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Sharana » 12 Дек 2017, 13:24

piston написа:
12 Дек 2017, 13:00
Sharana написа:
12 Дек 2017, 12:55

Аз имам нещо да пратя на bruchpilot, относно ПВО на СВ, то ти може да си събрал и по-точна информация.... Ще го пусна довечера... Исках още да разпитам, ама явно няма време, а и няма отклик....
Ако имаш някаква информация поствай. Аз последните 3 седмици нямах никакво време да търся и редя каквото и да било, Пилота каквото е редил - това е, "версия 2.3" имам на пощата - ПВО на страната е според картата, която беше постванa, РТВ също, авиацията е на летищата и с настроени зони на прехвати. Сухопътното ПВО го няма и аз ще ги слагам едно към гьотере около границата, когато намеря време за CMANO и това се очертава най-рано в събота. Ако имаш помощни материали ще са много полезни.

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 13 Дек 2017, 00:05

Здравей!

При сценария за патаклама с турците, нещата няма как да се случат "внезапно" - т.е. и двете страни ще забележат, че нещо се готви и т.н., съответно както ПВО на страната, така и ПВО на СВ ще хванат гората, което от една страна ви улеснява да не търсите точна информация за позициите, от друга пък точната информация за позициите дава информация за охранявания район, около който да се "въртят" ЗРВ-ейците....
Според мен по-важното е да се изчисти мат. част и системите за управление.... Ако ПВО на страната действа "от място", май трябва да ги отбележите като вече разкрити цели....

Аватар
Sharana
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Sharana » 13 Дек 2017, 00:30

Големи релокации на ПВО на страната не смятам, че трябва да има - те си имат какво да пазят - затова са и там.
ПВО на СВ в по-голямата си част ще се разположи по границата, Бургас, Пловид предполагам. Но трябва да определим численост, а именно колко комплекса ще крием из горите така да се каже.

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 13 Дек 2017, 00:32

Sharana написа:
13 Дек 2017, 00:30
Големи релокации на ПВО на страната не смятам, че трябва да има - те си имат какво да пазят - затова са и там.
ПВО на СВ в по-голямата си част ще се разположи по границата, Бургас, Пловид предполагам. Но трябва да определим численост, а именно колко комплекса ще крием из горите така да се каже.
Релокация като преместване от Варна в Бургас - не..., просто от основна на запасна позиция в същия район.... Сърбите така въртяха С-125 около Белград и като оредяха започнаха да прехвърлят "Куб"-овете от Косово и Ниш към столицата....

Отговори