Предупреждение към по-емоционалните!!!

Място за съобщения и предложения относно форума
BUTTON_POST_REPLY
Аватар
piston
Редовен потребител
МненияCOLON 601
Регистриран наCOLON 31 Юли 2016, 12:27
CONTACTCOLON

Re: Предупреждение към по-емоционалните!!!

Мнение от piston » 31 Окт 2016, 21:52

Мизиец написаCOLON
П.П.: Срам ме е от българите в този форум. Станахте послушковци на открито про-ислямски пропагандисти.
Някой ден няма да е толкова безобидно ,колкото е пред компютъра с такива хора... Толеризма не трябва да е еднопосочен!
Като не ти харесва, напускай... На такива като теб мястото им е в "ПАН"-челиеви...

Аватар
Мизиец
Редовен потребител
МненияCOLON 103
Регистриран наCOLON 10 Сеп 2016, 22:03

Мнение от Мизиец » 31 Окт 2016, 22:03

Ти кой беше бре?! :D

Аватар
piston
Редовен потребител
МненияCOLON 601
CONTACTCOLON

Мнение от piston » 31 Окт 2016, 22:19

Мизиец написаCOLONТи кой беше бре?! :D

Навсякъде съм един и същ - не си сменям никовете като някои кремлеботове.... :D

kramer
Редовен потребител
МненияCOLON 342
Регистриран наCOLON 20 Юли 2016, 19:14
CONTACTCOLON

Мнение от kramer » 31 Окт 2016, 22:24

piston написаCOLON
Мизиец написаCOLON
П.П.: Срам ме е от българите в този форум. Станахте послушковци на открито про-ислямски пропагандисти.
Някой ден няма да е толкова безобидно ,колкото е пред компютъра с такива хора... Толеризма не трябва да е еднопосочен!
Като не ти харесва, напускай... На такива като теб мястото им е в "ПАН"-челиеви...
Пистон, откога стана и ти модератор, та гониш хората?
Каквото повикало, такова се обадило.

Аватар
Amazon
Модератор
МненияCOLON 1412
Регистриран наCOLON 20 Юли 2016, 02:00
CONTACTCOLON

Мнение от Amazon » 31 Окт 2016, 23:00

Предлагам да прекратим. Мисля че всеки си каза болежките, да продължаваме нататък.

Аватар
Мизиец
Редовен потребител
МненияCOLON 103

Мнение от Мизиец » 31 Окт 2016, 23:54

Amazon написаCOLONПредлагам да прекратим. Мисля че всеки си каза болежките, да продължаваме нататък.
На теб специално ти се постави въпроса защо бананиш след майтапчийска картинка в тема "Майтапи".
Липсата на отговор е ясен показател за нивото на форума. Става все по-стриктно при бат ви Джихи :lol:

jacksparrow
Редовен потребител
МненияCOLON 1297
Регистриран наCOLON 06 Сеп 2016, 22:12
CONTACTCOLON

Мнение от jacksparrow » 01 Ное 2016, 00:08

Ми резонни и релевантни въпроси се поставят наистина. Аз пък бях баннат перманентно без да съм нарушил нищо или поне нямах изтрит и един единствен пост - не че съм плакал :lol: . Нали форума е за потребителите, не за кефа на един човек и за пропаганда. Измислете си правила и ги направете публични, така няма да има неразбрали. Ако правилото е шефа винаги е прав, да се знае, че да си ходим докато е време :lol:
1. Шефа има право.
2. Шефът винаги има право.
3. Ако случайно няма право-виж горните точки.

Аватар
Мизиец
Редовен потребител
МненияCOLON 103

Мнение от Мизиец » 01 Ное 2016, 00:13

Станахме 3ма или 4ма желаещите за ясни правила. Предлагам да се преброим и да гласуваме като във великия демократичен свят,за да разберем реално колко човека желаят ясни правила по отношение на контрола - както на потребителските изказвания,така и на модераторското поведение. Д9 естествено го оглавяваме за султан на форума и не влиза в тия схеми :lol:

Аватар
Ksantip
Модератор
МненияCOLON 393
Регистриран наCOLON 19 Юли 2016, 20:16
CONTACTCOLON

Мнение от Ksantip » 01 Ное 2016, 00:29

Правилник ще има и като е готов ще бъде обявен. Мизиец, никой не е недосегаем, дори и Динаин. Като виждаш нещо нередно в някое мнение, просто го докладвай, посочвайки причина за доклада и така ние ще му обърнем внимание. Вместо да правиш това, ти се оплакваш как си жертва на произвол, при положение че си един от най-несъобразителните участници във форума и не си мериш приказките (следователно се налага да те модерираме и банваме). Освен това си позволяваш да обиждаш всеки, който не е съгласен с теб и да обявяваш всички във форума които не харесват Асад за "джихадистки пропагандатори" и други подобни , а това поведение и епитети са неприемливи. Пак ти казвам, не те модерираме заради гледната ти точка, а заради начина по който я налагаш.

Аватар
piston
Редовен потребител
МненияCOLON 601
CONTACTCOLON

Мнение от piston » 01 Ное 2016, 07:56

Мизиец написаCOLONСтанахме 3ма или 4ма желаещите за ясни правила...
Не сте трима-четирима, просто един човек пише от различни профили (както в "ПАН"-челиевия форум).

Като искаш правила, дай някакъв примерен кодекс (копирай този на "ПАН"-челиевият форум (бивш форум на "Криле").... :lol: :lol: :lol:

Stan
Редовен потребител
МненияCOLON 318
Регистриран наCOLON 22 Юли 2016, 13:15
CONTACTCOLON

Мнение от Stan » 01 Ное 2016, 08:05

Мизиец написаCOLONСтанахме 3ма или 4ма желаещите за ясни правила. Предлагам да се преброим и да гласуваме като във великия демократичен свят,за да разберем реално колко човека желаят ясни правила по отношение на контрола
Демокрация, изгнила гейропска, хамериканска, толерастка псевдо ценност. Аз предлагам да се прилага братския руски модел - каквото каже батюшката цар, това да, който си позволи да изрази несъгласие - сопата и довиждане :D

Аватар
ValBo
Редовен потребител
МненияCOLON 628
Регистриран наCOLON 22 Юли 2016, 09:14
CONTACTCOLON

Мнение от ValBo » 01 Ное 2016, 08:08

В момента е точно така!
Да имаш форма за оплакване от решенията на модератор?

П.П. На мен тази форма на управление не ми пречи, но силно ме дразнят новите комсомолци. То бива фобии, ма чак да ставаш сутрин с тях...
Това говори вече за други проблеми

Stan
Редовен потребител
МненияCOLON 318
CONTACTCOLON

Мнение от Stan » 01 Ное 2016, 08:09

...
Последна промяна 1 на Stan, променена общо 1 пъти

Stan
Редовен потребител
МненияCOLON 318
CONTACTCOLON

Мнение от Stan » 01 Ное 2016, 08:13

ValBo написаCOLONВ момента е точно така!
Да имаш форма за оплакване от решенията на модератор?

П.П. На мен тази форма на управление не ми пречи, но силно ме дразнят новите комсомолци. То бива фобии, ма чак да ставаш сутрин с тях...
Това говори вече за други проблеми
Аз преди време, те попитах, ама така и не каза - то по отношение на САЩ, американофил ли си или американофоб? По отношение на Турция - туркофил ли си или туркофоб? Така де, като повдигна въпроса за фобиите, кажи си своите страхове, ако нямаш такива тогава води борба с "фобиите" :D

Аватар
ValBo
Редовен потребител
МненияCOLON 628
CONTACTCOLON

Мнение от ValBo » 01 Ное 2016, 08:18

Избягвам да съм фоб за какво и да е.
А и дори да имам някакви фобии, гледам да не пълня ушите на останалите с тях.
Но това идва с опита и годините.

Иначе, нямам нищо лошо да викаш и поддържаш даден отбор. Лошото е, когато не отиваш на мач за да поддържаш отбора си, а за да викаш против другия.

Stan
Редовен потребител
МненияCOLON 318
CONTACTCOLON

Мнение от Stan » 01 Ное 2016, 09:37

ValBo написаCOLONИзбягвам да съм фоб за какво и да е.
Иначе, нямам нищо лошо да викаш и поддържаш даден отбор. Лошото е, когато не отиваш на мач за да поддържаш отбора си, а за да викаш против другия.
Е това е проблемът на българските русофили, те гледат на света като на мач и според техните разбирания непременно трябва да си от единия отбор. И подкрепата на любимият отбор е фанатична и безрезервна. Начинът, по който мислят, а именно тази биполярност, в която всеки трябва да е непременно закачен към някой от полюсите, не им позволява да разберат други, които не мислят като тях.
Ти хубаво даде пример с мач. Ама ако играят Левски и ЦСКА и аз примерно съм за Левски само щото ме дразни ЦСКА, това автоматично прави ли ме фен на Левски? Не разбира се. Утре, при други обстоятелсва като играят Левски и отборът Х, най-вероятно ще съм за отбора Х, тъй като Левски ме дрязнят почти толкова, колкото и ЦСКА, но с една идея по-малко.
И да, нашият отбор е България, а тя не е на световния терен, така че помисли, че много хора, като става въпрос за световен политически футбол на много българи нямат "свой" отбор. Други са припознали като такъв някой чужд, но това е друга тема.

Аватар
ValBo
Редовен потребител
МненияCOLON 628
CONTACTCOLON

Мнение от ValBo » 01 Ное 2016, 09:43

Не си разбрал за какво говоря.
Нищо, има време, ще те по очука живота, ще схванеш.

П.П. Само за размисъл - колко мнения има, където се плюе по САЩ, независимо за какво.
Но пък погледни, където и да се спомене Русия, се появяват една тумба "разбирачи". които почват да бълват на принципа - щом руско, значи е лошо. Независимо дали изобщо са в час с материала

Super_Hornet
Редовен потребител
МненияCOLON 749
Регистриран наCOLON 22 Юли 2016, 00:47
CONTACTCOLON

Мнение от Super_Hornet » 01 Ное 2016, 10:57

хах, пак див тролинг в темата. :lol:

Stan
Редовен потребител
МненияCOLON 318
CONTACTCOLON

Мнение от Stan » 01 Ное 2016, 10:57

ValBo написаCOLONНе си разбрал за какво говоря.
Нищо, има време, ще те по очука живота, ще схванеш.

П.П. Само за размисъл - колко мнения има, където се плюе по САЩ, независимо за какво.
Но пък погледни, където и да се спомене Русия, се появяват една тумба "разбирачи". които почват да бълват на принципа - щом руско, значи е лошо. Независимо дали изобщо са в час с материала
Може би пък трябва да започнеш с това - колко има дето хвалят примерно САЩ, ЕС и Русия? А също трябва да се замислиш, защо има хора, които подскачат като ужилени щом чуят недобра приказка за Русия, каквато и да е тя - действат първосигнално като кучето на Павлов. Видят ли нещо, което уронва по какъвто и да е начин авторитета на родината им (защото аз по друг начин такава реакция не мога си я обясня) веднага се почват тиради в защита (без значение какъв е казуса). Разбира се подобни реакции довеждат и до контарареакции и така русофилите сами си създавате повод. Виж какво стана тук последните няколко дена, върни се, на 30.10. и почети внимателно постовете - всичко тръгна от въпросът ми защо банването на Луков не е отразено в "Наказани съфорумци" и от жалбата на един друг, че му били изтрили постната статия от в. Атака .... и както казах, светна червената лампа и кучетата на Павлов взеха да лаят....
Както казах в предния пост, българските русофили са с много обременено мислене и затова те гледат на света като на мач между Русия и САЩ/Европа и ако не си фанатичен привърженик на Русия, то непременно трябва да си фанатичен привърженик на противниците й. И начина си на мислене, автоматично го прехвърлят върху другите и очакват от тях същата фанатичност. В действителност нещата са съвсем различни.
Лично познавам много прозападно и съответно проамерикански настроени българи, които са срещу американската политика за ГМО. Всъщност, май не познавам някой който да е "за", но не се сещам за нито един български русофил, който да е примерно против АЕЦ Белене.
Въобще много ми е интересно да видя, какво българските русофили нехаресват в Русия. Аз мога да ти кажа примерно какво нехаресвам в Европейския съюз и САЩ, списък е твърде дълъг и никога няма да тръгна да ги защитавам, ако някой, пък бил и той най-тежкият русофил, каже примерно - ГМО, трябва да се забрани, то е средство за налага на американска доминация в областта на селското стопанство, какви са тия, че ще искат от нас да им играем по свирката и т.н. Но аз не действам като кучето на Павлов и масата прозападни българи са така и затова, няма как да се получи описаната от теб реакция, но с обратен знак.

Ето ти и друг пример и ще ми е много интересна твоята позиция. Лично аз съм против в България да има паметници на войски воювали срещу България и българите. Имам предвид именно паметници, а не надгробни плочи в гробищата. Затова съм и против идеята в София да се издигне паметник на убитите американски пилоти бомбардирали София през ВСВ. Разбира, се в този контекст трябва да бъдат разкарани и всички паметници на Червената армия. Ти какво мислиш по този въпрос - трябва ли да има в България паметници на войски които са воювали срещу България?

Аватар
ValBo
Редовен потребител
МненияCOLON 628
CONTACTCOLON

Мнение от ValBo » 01 Ное 2016, 11:06

В Берлин и във Виена има паметник на съветската армия и никой не мисли да ги събаря

Stan
Редовен потребител
МненияCOLON 318
CONTACTCOLON

Мнение от Stan » 01 Ное 2016, 11:10

ValBo написаCOLONВ Берлин и във Виена има паметник на съветската армия и никой не мисли да ги събаря
Много йезуитски отговор :lol:
Пак ще го задам, и се надявам на ясен отговор - ти за ли си на територията на Р.България, да има паметници на войски воювали срещу нея?

Super_Hornet
Редовен потребител
МненияCOLON 749
Регистриран наCOLON 22 Юли 2016, 00:47
CONTACTCOLON

Мнение от Super_Hornet » 01 Ное 2016, 11:11

То се е видяло, че е време е за тема "ДжаФкането на новите комсомолци срещу там, който ни е враг"! Същата може да е в раздел Майтапи. :idea:

Върти се, сучи се, па се до там се стига - фили, фоби, Русия, разбира се и ВВП-то. :D

Аватар
Thorn
Модератор
МненияCOLON 1343
Регистриран наCOLON 19 Юли 2016, 20:02
CONTACTCOLON

Мнение от Thorn » 01 Ное 2016, 12:48

Край с глупостите и в тая тема. Считано от този момент ще трия и в нея.

Stan
Редовен потребител
МненияCOLON 318
CONTACTCOLON

Мнение от Stan » 01 Ное 2016, 18:36

Thorn написаCOLONКрай с глупостите и в тая тема. Считано от този момент ще трия и в нея.
И защо така проспа всички глупости които се изписаха тук от 30.10. насам? И като си решил да триеш, що те почна с поредния тролски пост Супер Хорнет, непосредствено преди твоя?
Но тъй като се намеси, да ти задам и на теб въпроса, който зададох на ValBo - как мислиш, трябва ли да има в България паметници на войските воювали срещу нея, без значение дали става въпрос за американската или Червената армия?

Аватар
Thorn
Модератор
МненияCOLON 1343
Регистриран наCOLON 19 Юли 2016, 20:02
CONTACTCOLON

Мнение от Thorn » 01 Ное 2016, 18:47

Stan написаCOLON
Thorn написаCOLONКрай с глупостите и в тая тема. Считано от този момент ще трия и в нея.
И защо така проспа всички глупости които се изписаха тук от 30.10. насам? И като си решил да триеш, що те почна с поредния тролски пост Супер Хорнет, непосредствено преди твоя?
Но тъй като се намеси, да ти задам и на теб въпроса, който зададох на ValBo - как мислиш, трябва ли да има в България паметници на войските воювали срещу нея, без значение дали става въпрос за американската или Червената армия?
Защото не съм на заплата и защото имам бебе на два месеца, което не му пука за това колко глупости се пишат във форума за единица време, а се интересува от коликите си. Т.е. - ще проспивам и други периоди.

BUTTON_POST_REPLY