Предупреждение към по-емоционалните!!!

Място за съобщения и предложения относно форума
BUTTON_POST_REPLY
Аватар
Ksantip
Модератор
МненияCOLON 393
Регистриран наCOLON 19 Юли 2016, 20:16
CONTACTCOLON

Re: Предупреждение към по-емоционалните!!!

Мнение от Ksantip » 25 Ное 2016, 13:12

Т-72, никакъв двоен стандарт не виждам и мисля, че ще сгрешиш ако напуснеш форума, но в крайна сметка имаш свободата да постъпиш както решиш.

Аватар
Мизиец
Редовен потребител
МненияCOLON 103
Регистриран наCOLON 10 Сеп 2016, 22:03

Мнение от Мизиец » 25 Ное 2016, 13:34

Фрапиращо е ,че Д9 говори за демокрация в Сирия и лошия Башар,а пък тук е собственик и недосегаем агресор.

Аватар
ValBo
Редовен потребител
МненияCOLON 628
Регистриран наCOLON 22 Юли 2016, 09:14
CONTACTCOLON

Мнение от ValBo » 25 Ное 2016, 13:47

T-72 написаCOLONКолеги гледам че има двоен стандарт към потребителите във форума.Подобно на Super Hornet и аз напускам!Живи и здрави!
Понеже Данийнчо започна с поговорките, азще те светна за още една
"Ако се бориш с прасе, ще се окаляте и двамата. Но на прасето това ще му хареса"
Та още от БС съм свикнал, че въпросното лице си избива комплексите в нета и не му се вързвам. Съветвам те да забравиш всичките мечти идеали за равенство, братство и справедливост и да си гледаш кефа. Има достатъчно интелигентни хора тук, с които може да се води разумен диалог и са подплатени със знания.
А неговите мнения ги чети като рубрика майтапи

Аватар
Ksantip
Модератор
МненияCOLON 393
CONTACTCOLON

Мнение от Ksantip » 25 Ное 2016, 14:06

Мизиец написаCOLONФрапиращо е ,че Д9 говори за демокрация в Сирия и лошия Башар,а пък тук е собственик и недосегаем агресор.
Точно ти да говориш за чужда агресия е малко нередно, не мислиш ли? Покажи ми в кои мнения Динаин или някой друг е обиждал (докладвай ги) и аз ще взема мерки. Валбо, наистина не знам какво толкова ти пречи, освен че е на различно от вас мнение. Ако на вас ви е интересно по цял ден да четете за великите атаки и несъкрушимия напредък на САА (примерно) ей го къде е форума на Криле, или някое друго подобно изкривяване във времепространството (с каквито за съжаление е пълен интернет). Като се обидите от някое мнение го докладвайте. Има си ред - доклад - модериране - бан (ако потребителя не си вземе поука). Честно казано наистина има двойни стандарти - Луков беше баннат за месец заради едно мнение, докато Мизиеца (Мизиецо, нищо лично давам те за пример, защото ми отваряш най-много работа) редовно си проси наказание с обиди, много по-груби от "луд умора няма", но все се надявам че ще се поправи и няма да се наложи да го баннвам пак. Та така, идеята ми е да не се държите като ощипани моми ами да водите нормални дискусии и ако някой пречи на нормалността, да го докладвате на отговорните органи (голям милиционер се извъдих :D ),

Аватар
ValBo
Редовен потребител
МненияCOLON 628
Регистриран наCOLON 22 Юли 2016, 09:14
CONTACTCOLON

Мнение от ValBo » 25 Ное 2016, 14:25

Да съм казвал, че искам да го наказваш?
Мъча се да спася Т72 от грешката да се товари излишно, нищо повече

Аватар
Мизиец
Редовен потребител
МненияCOLON 103

Мнение от Мизиец » 25 Ное 2016, 14:55

Хм,ами прекалявам и аз да..не споря. Но аз съм бил санкциониран доста пъти за краткото ми пребиваване сред вас. Обаче държа да следвате правилата за бан. Доколкото знам първо предупреждение,после еднодневен,едноседмичен и месечен. Това изпълнимо ли е? Аз лично за далеч по-необидни (от други мои) изказвания получих седмичен без дневен като първа санкция.

П.п.: Призовавам Т72,да задържи още малко и тогава пак да вземе решение за напускане. Мисля,че ако Т72 и още един двама напуснат няма да има дискусия.Най-малкото ,защото Д9 ще напълва всяка нова страница с безкрай матриалл за джихадитата :lol:

iasen ianakiev
Редовен потребител
МненияCOLON 2173
Регистриран наCOLON 22 Юли 2016, 22:57
МестоположениеCOLON kavarna
CONTACTCOLON

Мнение от iasen ianakiev » 25 Ное 2016, 15:51

Аз като скромен участник в форума ще помоля колегата Т-72 да не напуска форума!Колегата е старо куче и би трябвало да е свикнал с тези неща. Мисля че без него дискусията за Сирия и не само тя ще загубят много! :( :(

Аватар
incelikli hatip
Редовен потребител
МненияCOLON 289
Регистриран наCOLON 22 Юли 2016, 23:42
CONTACTCOLON

Мнение от incelikli hatip » 25 Ное 2016, 16:10

Еее, ама какво се оплаквате толкова бре ! Мен като ме натирват през ден в кучи г* аз нещо казвам ли ! :mrgreen:

Аватар
Dinain
Редовен потребител
МненияCOLON 4608
Регистриран наCOLON 18 Юли 2016, 22:29
CONTACTCOLON

Мнение от Dinain » 25 Ное 2016, 16:14

Който както си реши. Както Ксантип каза, Интернет широк - има Криле, Блиц...

И аз съм свикнал отдавна от БС - който няма аргументи + най-яростните фанатици, първи тичат да се жалват на модераторите, защото истинският им проблем не е как пиша, а какво пиша. Като последна надежда търсят административни мерки по скалъпени обвинения. Видяхме го нагледно в Криле.

Обаче всички четат прасешките ми постове, и то много внимателно, независимо по каква причина. Това в най-важното. :)
"No beast so fierce but knows some touch of pity."
"But I know none, and therefore am no beast."

(Richard III - William Shakespeare)

Аватар
Мизиец
Редовен потребител
МненияCOLON 103

Мнение от Мизиец » 25 Ное 2016, 16:31

Dinain написаCOLONКойто както си реши. Както Ксантип каза, Интернет широк - има Криле, Блиц...

И аз съм свикнал отдавна от БС - който няма аргументи + най-яростните фанатици, първи тичат да се жалват на модераторите, защото истинският им проблем не е как пиша, а какво пиша. Като последна надежда търсят административни мерки по скалъпени обвинения. Видяхме го нагледно в Криле.

Обаче всички четат прасешките ми постове, и то много внимателно, независимо по каква причина. Това в най-важното. :)
Аз лично чета всички постове,като най-вече тези с реална и адекватна по възможност информация. Целта е да следя какво се случва,защото е като сериал(за съжаление на много хора..). Но ! Д9,в търсене на обективност се налага да чета и твоите пропагандистки брътвежи доста често. Неведнъж се случва да тролиш умишлено ,особено като те хване яд, и съсипваш цели страници с реална информация. Като се почне с ония клипове на вътрешно-континенталните бреговаци,та се мине през про-турските инфилтрати..край няма. А ако е свързано с период на упадък на османските протежета (загуби за зеленьошите) - почваш и да обиждаш съфорумци. Няма какво да си кривим очите ..минаваш метър доста често.
Та толкова за четеното от твоите писаници. Не си център на вселената,но си достатъчно активен ,че да дразниш хората ,които са просто кибици,следващи пътя на логиката ;)

centara
Редовен потребител
МненияCOLON 173
Регистриран наCOLON 22 Юли 2016, 13:27
CONTACTCOLON

Мнение от centara » 25 Ное 2016, 18:38

Айде, пак се започна старата песен на нов глас. От скромния ми форумен опит съм стигнал до извода, че в успешните форуми се цени добрия тон, а не толкова споделянето на гледната точка. В противен случай се стига до ситуация в която форумът се превръща в нещо като чат-стая за няколко човека близки до собственика. На дискусията не трябва да се гледа като на двубой и да се обвинява, че съдията (модераторът) подпира този или онзи. Ако на дискусията се гледа като на виртуално продължение на съответния конфликт, нещата неизбежно ще ескалират до обвинения във всякакви смъртни грехове, сърдене и напускане. А всъщност има къде по-стойностни неща, за които човек да си хаби нервите.

Аватар
Ksantip
Модератор
МненияCOLON 393
CONTACTCOLON

Мнение от Ksantip » 25 Ное 2016, 19:40

centara написаCOLONАйде, пак се започна старата песен на нов глас. От скромния ми форумен опит съм стигнал до извода, че в успешните форуми се цени добрия тон, а не толкова споделянето на гледната точка. В противен случай се стига до ситуация в която форумът се превръща в нещо като чат-стая за няколко човека близки до собственика. На дискусията не трябва да се гледа като на двубой и да се обвинява, че съдията (модераторът) подпира този или онзи. Ако на дискусията се гледа като на виртуално продължение на съответния конфликт, нещата неизбежно ще ескалират до обвинения във всякакви смъртни грехове, сърдене и напускане. А всъщност има къде по-стойностни неща, за които човек да си хаби нервите.
Именно. На мен ми е все едно кой какво мнение има по даден проблем - не модерирам постовете заради изразеното в тях мнение, а заради начина на изразяване.

boyankolev
Редовен потребител
МненияCOLON 23
Регистриран наCOLON 22 Юли 2016, 08:26
CONTACTCOLON

Мнение от boyankolev » 30 Ное 2016, 10:06

Осрахте и този форум, без извинение...!

Аватар
piston
Редовен потребител
МненияCOLON 601
Регистриран наCOLON 31 Юли 2016, 12:27
CONTACTCOLON

Мнение от piston » 14 Яну 2017, 22:13

Кой от модераторите е цензурирал последният ми пост и на какво основание някой си присвоява ролята на цензор??? :evil:

Аватар
Thorn
Модератор
МненияCOLON 1343
Регистриран наCOLON 19 Юли 2016, 20:02
CONTACTCOLON

Мнение от Thorn » 14 Яну 2017, 22:22

Аз. За неприемлив език. Спокойно можеше да напишеш, че това което пишеш според теб опровергава версията, че каптажа във Уади Барада не е ударен от бомба, без да изпадаш до кръчмарско ниво на израза.

Аватар
piston
Редовен потребител
МненияCOLON 601
CONTACTCOLON

Мнение от piston » 14 Яну 2017, 22:39

Thorn написаCOLONАз. За неприемлив език. Спокойно можеше да напишеш, че това което пишеш според теб опровергава версията, че каптажа във Уади Барада не е ударен от бомба, без да изпадаш до кръчмарско ниво на израза.

за втори път използваш лъжлив повод за да триеш мнения, изобличаващи долнопробната дезинформация, която самообявилиясе за трол Пизди намъква във форума!!!! Мисля, че е крайно време да освободиш модераторския екип от присъствието си!

Моля, ако има съгласни с наблюденията ми върху начина на модериране от страна на Торн, да се включат в искането ми.

Докато Пизи и ко се толерират от хора като Торн, ще ни заливат с помия и деза, а техните глупости ще си остават нецензурирани и ще заблуждават хората, които четат тук!

iasen ianakiev
Редовен потребител
МненияCOLON 2173
CONTACTCOLON

Мнение от iasen ianakiev » 14 Яну 2017, 22:49

piston написаCOLON
Thorn написаCOLONАз. За неприемлив език. Спокойно можеше да напишеш, че това което пишеш според теб опровергава версията, че каптажа във Уади Барада не е ударен от бомба, без да изпадаш до кръчмарско ниво на израза.

за втори път използваш лъжлив повод за да триеш мнения, изобличаващи долнопробната дезинформация, която самообявилиясе за трол Пизди намъква във форума!!!! Мисля, че е крайно време да освободиш модераторския екип от присъствието си!

Моля, ако има съгласни с наблюденията ми върху начина на модериране от страна на Торн, да се включат в искането ми.

Докато Пизи и ко се толерират от хора като Торн, ще ни заливат с помия и деза, а техните глупости ще си остават нецензурирани и ще заблуждават хората, които четат тук!
Аз подкрепям Thorn и съм напълно съгласен с него и напълно сигурен в неговата безпристрасност като модератор!

Аватар
ISTORIK
Редовен потребител
МненияCOLON 123
Регистриран наCOLON 14 Ное 2016, 09:00
МестоположениеCOLON XIII век
CONTACTCOLON

Мнение от ISTORIK » 15 Яну 2017, 10:02

Аз не мога да дам точна преценка на действията на модераторите, понеже или не следя редовно темите, в които стават "произшествията", или влизам post factum, когато проблемните постинги са били разчистени (изтрити, скрити или редактирани). Като обикновен потребител не мога да видя следите от извършеното от модераторите (за разлика от друг форум, където и аз съм модератор). Затова и не мога да взема отношение. От друга страна, твърде отскоро съм тук и, както казах, не съм попадал на проблемни постинги.

Форумът в момента е още твърде "млад", мъничък е и лесно се модерира. Почакайте да видите след няколко години (например - след 10), когато форумчето се разрастне и тук ще има много повече раздели, теми и мнения, колко по-трудно ще бъде модераторите да следят дейността на потребителите във всяка тема! Ще се наложи да се включат и други хора в екипа, а докладването на проблемни мнения ще бъде голяма помощ от страна на потребителите в тяхната работа. От друга страна, с времето, модераторите ще стават все по-добри в тази своя дейност.

Един съвет към тях... Да обръщат повече внимание на заглавията на темите! И, ако се налага, да им нанасят необходимите корекции и редакции.
Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!

Аватар
ISTORIK
Редовен потребител
МненияCOLON 123
Регистриран наCOLON 14 Ное 2016, 09:00
МестоположениеCOLON XIII век
CONTACTCOLON

Мнение от ISTORIK » 15 Яну 2017, 10:11

Понеже темата е за съвети към по-емоционалните потребители, нека и аз ги посъветвам нещо...

Преди да пуснете мнение в който и да е форум, в която и да е тема, прочетете това, което сте написали, бройте до 25, вземете си няколко пъти въздух, успокойте се, пак прочетете написаното... И, ако е необходимо редактирайте текста. "Прехапете" си езика и пръстите и не пишете обидни коментари!

Така хем няма да се превръщате в нежелани събеседници, хем няма да отваряте работа на модераторите.
Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!

Аватар
Боен
Редовен потребител
МненияCOLON 69
Регистриран наCOLON 03 Яну 2017, 18:52

Мнение от Боен » 17 Яну 2017, 13:36

Уважаеми форумни потребители,последните два-три дена изчетох доста злобни коментари от страна на един форумен участник към друг. Тона е есно на ръка,но някой сме тук ,за да черпим информация ,а и за да обсъждаме събитията. В този ред на мисли възможно ли е да се спре безсмислената злоба?
Говоря за участника пистон,който има поне 10 поредни изказвания с явни обиди,вменяване на неистина(поне не виждам доказателства) и никаква връзка с темата. Не смея да правя по-сериозен преглед на страниците. Но от четене преди регистрацията ми и след нея виждам предимно омраза. Отделен следва да е и коментара за безкрайната омраза към руснаци. Ами ,ако има руснаци във форума?
Тук има ли толерантност сред ваши среди?

Аватар
Ksantip
Модератор
МненияCOLON 393
CONTACTCOLON

Мнение от Ksantip » 17 Яну 2017, 13:52

Боен, Пистън и Пиздеца (джакспароу) не са отнесли по месец наказание (поне от мен) само защото споровете им са гарнирани с информация и някакво мнение. По-крайните места в коментарите им се трият когато се налага, за да не се зацапва форума. Няма причина да наказваме някого заради проявената (необяснимо крайна) неприязън към някоя държава, защото ако го направим би било честно да наказваме и тези, които проявават (необяснимо крайна) привързаност към тази държава, просто защото и двете състояния замъглят разума и влияят зле на преценката (това според мен). Дори и да има руснаци тук, не бих санкционирал Пистон или някой друг само за да им е комфортно на тях. Моето желание е да не се нарушава добрия тон и да не се пускат прекалено емоционални и празни откъм съдържание мнения. Иначе не модерирам нечие мнение само защото не съм съгласен с него.

Аватар
piston
Редовен потребител
МненияCOLON 601
CONTACTCOLON

Мнение от piston » 17 Яну 2017, 14:04

Ksantip написаCOLONБоен, Пистън и Пиздеца (джакспароу) не са отнесли по месец наказание (поне от мен) само защото споровете им са гарнирани с информация и някакво мнение.
Благодаря за разбирането, все пак да отбележа, че в мненията на Пизди няма информация а пропаганда... Екстраполирах случая с каптажа, за да демонстрирам как действат платените тролове и как отказват да приемат очевидното, с надеждата собственика и Вие - модерите, да се заемете и да дезинфекцирате форума от платената агитка на пан.бг, но явно очаквам твърде много.

Относно новоизлюпеният "боен" - нека не ми дава наклон на.... мнението ми за Русия, особено що се касае до темата за Сирия.... Явно е какво му бърка в здравето, както става явно и защо е във форума..

:mrgreen:

боен, ако си толкова боен, кажи си ника във форума на "Хриле".... Странно, че никой не посмя да го направи.... :mrgreen:

iasen ianakiev
Редовен потребител
МненияCOLON 2173
CONTACTCOLON

Мнение от iasen ianakiev » 17 Яну 2017, 14:30

piston написаCOLON
Ksantip написаCOLONБоен, Пистън и Пиздеца (джакспароу) не са отнесли по месец наказание (поне от мен) само защото споровете им са гарнирани с информация и някакво мнение.
Благодаря за разбирането, все пак да отбележа, че в мненията на Пизди няма информация а пропаганда... Екстраполирах случая с каптажа, за да демонстрирам как действат платените тролове и как отказват да приемат очевидното, с надеждата собственика и Вие - модерите, да се заемете и да дезинфекцирате форума от платената агитка на пан.бг, но явно очаквам твърде много.

Относно новоизлюпеният "боен" - нека не ми дава наклон на.... мнението ми за Русия, особено що се касае до темата за Сирия.... Явно е какво му бърка в здравето, както става явно и защо е във форума..

:mrgreen:

боен, ако си толкова боен, кажи си ника във форума на "Хриле".... Странно, че никой не посмя да го направи.... :mrgreen:
Айде модераторите да вземат най-накрая мерки докога ще траем простотиите и мега злобата на Пистона?? :evil: :evil:

Аватар
Боен
Редовен потребител
МненияCOLON 69
Регистриран наCOLON 03 Яну 2017, 18:52

Мнение от Боен » 17 Яну 2017, 14:32

Новоизлюпения чете форум отпреди регистрация...
Ще перифразирам - ами ,ако има сирийци или примерно евреи във форум? Тогава пак ли ще е без значение дискриминирането и език на омразата?

BUTTON_POST_REPLY