Предупреждение към по-емоционалните!!!

Място за съобщения и предложения относно форума
Отговори
Аватар
T-72
Редовен потребител
Контакт:

Предупреждение към по-емоционалните!!!

Мнение от T-72 » 11 Авг 2016, 00:36

Специално към потребителите с по-буйни емоции.
Всяко завоалирано, или незавоалирано мнение подбуждащо конфликти ще бъде трито!
Имаме опити в много форуми.Самият аз съм бил участник в безброй такива препирни,от които е губил единствено и само форума.Така че Моля ви, пазете си от квалификации, определения и т,н които ще провокират ответна реакция в другата страна.
Не парираме ли тези неща в зародиш ще се влезе в една спирала от която няма излизане!
С уважение Т-72!
Кръвта вода не става!

Аватар
ValBo
Редовен потребител
Контакт:

Re: Предупреждение към по-емоционалните!!!

Мнение от ValBo » 12 Авг 2016, 15:58

Аз ще говоря за потребителите с огромни фобии.
Айде вземете се в ръце и спрете с глупостите.
Всички си имаме предпочитания и клоним на някоя страна, и това е нормално.
Но изказвания от рода, че от 63-та властта била незаконна, не само са глупави (щом другите държави са имали дипломатически отношения, то те са я признали за законна), ами и клонят към проблеми.
Влагайте повече позитивизъм е нещата, стига със злобата.

Аватар
T-72
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от T-72 » 12 Авг 2016, 16:04

Няма идеални неща, но засега с малко изключения мисля че са добре нещата.
Кръвта вода не става!

Stan
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Stan » 12 Авг 2016, 22:38

T-72 написа:Специално към потребителите с по-буйни емоции.
Всяко завоалирано, или незавоалирано мнение подбуждащо конфликти ще бъде трито!
Имаме опити в много форуми.Самият аз съм бил участник в безброй такива препирни,от които е губил единствено и само форума.Така че Моля ви, пазете си от квалификации, определения и т,н които ще провокират ответна реакция в другата страна.
Не парираме ли тези неща в зародиш ще се влезе в една спирала от която няма излизане!
С уважение Т-72!
Айде, сега бъди така добър да покажеш, че си принципен човек, който държи на думата си и вземи мерки за това изказване:
Странно е, че се намират хора, които да им вярват на глупостите, но не всеки може да е с IQ над двуцифрено число, все пак.

Аватар
T-72
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от T-72 » 12 Авг 2016, 22:46

Направил съм го вече!
Кръвта вода не става!

Stan
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Stan » 13 Авг 2016, 00:06

Тролове и като този, който досега един смислен ред не са написали, не трябва ли да бъдат гонени?

[quote="Super_Hornet"]Хах, тука па се започна с глупостите.

Иначе - да, прав е Кало.[/quote]

Аватар
T-72
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от T-72 » 13 Авг 2016, 00:18

Оправил съм ги!
Кръвта вода не става!

Аватар
General Lukov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от General Lukov » 14 Авг 2016, 22:11

Колкото и да се опитват модовете да контролират нещата в един момент емоциите искате или не избуяват, така че за мен това вашето си е загубена кауза и един вид лек мазохизъм. :lol:

Аватар
T-72
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от T-72 » 14 Авг 2016, 22:20

Абе не е така.
Засега няма ексцесии?
Значи ел.техника си върши работата!
Инак докато не ти спре тока не и сещаш че някой всеки ден бачка по ел.преносната мрежа мрежа ;)
Кръвта вода не става!

Аватар
Thorn
Модератор
Контакт:

Мнение от Thorn » 14 Авг 2016, 23:17

General Lukov написа:Колкото и да се опитват модовете да контролират нещата в един момент емоциите искате или не избуяват, така че за мен това вашето си е загубена кауза и един вид лек мазохизъм. :lol:
Ами тези с най-избуяли емоции ще ги изгоним и готово :)

Аватар
T-72
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от T-72 » 17 Авг 2016, 15:14

Темата за Кало съм я изтрил.
Аз и другите модератори не смятаме че е коректна към него(никой не ме е ангажирал с това мнение, но мисля че не бъркам с преценката си).
Засега аз лично не виждам тук в някой от нас повод за банване и т.н
Има тук-таме повече емоции (хора сме, нормално е), но засега всичко си е границата на нормалното.
Работата на модераторите е да гасят напрежението.
Кръвта вода не става!

Аватар
General Lukov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от General Lukov » 18 Авг 2016, 16:27

За пръв път виждам да се прави тема за конкретен потребител в който и да е форум. :lol:
Понеже съм малко любипитен бихте ли казали какво толкова се е обсъждало в нея, преди да бъде изтрита ? :roll:
Относно емоциите и противоположните лагери, които се създават навсякъде, според мен е най-добре да си има отделен сектор във форума, където да се водят такива идеологически спорове и където (по преценка на модераторите) да е позволено все пак малко по-либерален режим и повдигане градуса на напрежение/емоции, което ще е неизбежно. ;)

Аватар
T-72
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от T-72 » 18 Авг 2016, 16:40

Братле по предложението за тема с по-либерален режим ,рано или късно идеологическите (най-общо) спорове преминават в лични и се почват обиди на лична основа.Така че лично аз съм против,но ако е за някаква конкретна тема всеки е свободен да прави каквато си иска.Обаче за това че някой има конкретни несъгласия с друг да се иска банването му - не съм съгласен.
Кръвта вода не става!

Аватар
centara
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от centara » 18 Авг 2016, 17:03

General Lukov написа: Относно емоциите и противоположните лагери, които се създават навсякъде, според мен е най-добре да си има отделен сектор във форума, където да се водят такива идеологически спорове и където (по преценка на модераторите) да е позволено все пак малко по-либерален режим и повдигане градуса на напрежение/емоции, което ще е неизбежно. ;)
В момента, в който личността на събеседника бъде намесена като аргумент в спора, той се превръща от идеологически в кръчмарски. За личните емоции има лични съобщения. Освен това си мисля, че целта на един форум е обмен на информация и идеи, а не заяждане на дребно.

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 18 Авг 2016, 21:12

General Lukov написа:Относно емоциите и противоположните лагери, които се създават навсякъде, според мен е най-добре да си има отделен сектор във форума, където да се водят такива идеологически спорове и където (по преценка на модераторите) да е позволено все пак малко по-либерален режим и повдигане градуса на напрежение/емоции, което ще е неизбежно. ;)
Аз също съм против такава тема. Има огромна вероятност хората да се изпокарат толкова жестоко, че после да не могат да дискутират нормално по никакви теми. Все пак целта на форума е да е интересен за четене, приятен и информативен. Разтоварването на лични емоции с терапевтична цел, може да е приятна само и единствено за "разтоварващият" се.

Ако пък желате да има тема за общи приказки и разговори тип "кръчма", има си общ раздел за нея, пишете, опознавайте се, смейте се, няма лошо. Но такива теми ще се модерират поне на ниво да гравитират около здравия разум и да няма обиди и политиканстване.

pehotinec
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от pehotinec » 24 Авг 2016, 20:35

Айдаа, изтрака и първия май катинар - и както е най - логично в темата за Украйна . Дайте да не се палим, защото често нещата съвсем не са такива каквито си ги мислим. Лично, аз откакто взех да следя редовно руските СМИ и анти - българските коментари под статиите за нашето Отечество , почти си промених мнението за много неща. Макар че нищо не се знае дори за утре.....Затуй, трябва по - полека и наистина без много емоции. Иначе, албанците не са измислена нация и много се гордеят с древния си илирийски произход. А дали и доколко са прави не се наемам да споря.

Аватар
T-72
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от T-72 » 09 Сеп 2016, 15:02

Колеги забелязвам че на няколко пъти някой от вас по неизвестни причини изписваха Никовете на други потребители по неправилен начин.
Надявам се в това да няма подигравателен подтекст!Старайте се да изписвате точно "никовете" на "опонентите " си!
Кръвта вода не става!

Аватар
T-72
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от T-72 » 16 Сеп 2016, 10:09

Тъй ,да напиша кои колеги са в предбанно положение.Кало и Пистън за по ден. General Lukov след еднодневният бан сега чака за седмица.
Така е системата в бановете че са съответно ден,седмица,две,месец,завинаги.Избирателно е дали направо -завинаги или ден, но аз поне смятам че на всеки човек трябва да се даде време...
Към тези колеги има предупреждения.Знаете обиди,завоалирани или незавоалирани не се допускат.
И понеже модовете не можем да четем всичко -репортвайте!
Кръвта вода не става!

Аватар
General Lukov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от General Lukov » 16 Сеп 2016, 11:59

Може ли да посочиш къде в последното ми мнение в темата за Сирия имаше обида, което цитира със забележка отдолу, че имало такава, а после го изтри ? Ако трябва ще го постна отново тук за да го видят всички модератори/админ, а и колегите съфорумци:
T-72 написа:
General Lukov написа:Докога ще търпите изцепките и долнопробните лъжи на този Пиздец ? Освен за пиперлив език е редно да се правят редакции и на откровени лъжи, манипулации и фалшификации. 80% от Сирия живеела под контрола на Асад, следователно народа го искал. Ха-ха-ха, що за идиотщина ? Това може да го напише само 12 годишно дете, претърпяло тежък мозъчен удар. Ами че то и България живя 500 години не на 80, а на 100% под контрола на османските султани и сега какво, българите си искали султанската власт ли ? :lol:
Асад фемили са окупирали властта в Сирия след кървав терористичен преврат през 1963г., не са дошли избрани демократично след избори. В този случай Асад е по-нелегитимен дори от Хитлер, който печели 2 пъти подред избори в Германия по време на Ваймарската република и взема властта, като по-късно разбира се прави диктатура, но пак е дошъл на власт след избори, а не след преврат както престъпниците от Асад фемили.
Относно другия въпрос. Ал Кайда в Сирия не съществува. Ислямска държава и Ал Кайда единодушно са обявени за терористични организации, но едната просто не съществува в Сирия, а дори и преди преименуването на Ал-Нусра те се бяха разграничили от Ал Кайда и бяха заявили, че са местна сирийска организация, фронт съставен почти изцяло от местни сирийци, и не желаят чужди структури да им се мешат във вътрешните работи, това е много важно уточнение, което удобно се пропуска.
Обърнал съм се към потребител "Pizdec" изписвайки правилно ника му транскриптнат на кирилица. Вътре в поста съм направил сравнение, че дадено нещо може да напише единствено 12 годишно дете, без да съм квалифицирал съответния потребител като такъв, а и какво обидно има в това ?
Мисля че започвате да търсите под вола теле. Обидните мнения и квалификации е редно да се трият, съгласен съм, но "по-емоционалните" постове както ги квалифицирате присъстват навсякъде другаде и в никой форум не съм виждал да се трият, освен ако няма обидни квалификации. Така че мисля че е редно и вие да преразгледате критерия си, ако не искате накрая и този форум да последва пътя на БС. Засега форумът е активен и набира скорост, всеки ден се регистрират маса от нови потребители, и от това няма нищо по-хубаво за един нов форум, затова не прекалявайте с тази стриктна педантичност, защото един и същ пост например видях пуснат от обикновен потребител и подобен на него от модератор (пак емоционални), но този на потребителя беше изтрит, а на модератора никой не го пипна, вероятно заради статута на съответния човек в този форум. Затова урегулирайте и т.нар. двойни стандарти да бъдат избягвани. Благодаря за вниманието.

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 16 Сеп 2016, 12:18

А ти Луков кажи кога ще пуснеш някаква информация,каквато и да е тя,без да сме принудени да слушаме натрапващото ти мнение или без да сме принудени да ти слушаме тирадите кой бил демократ и кой не??

Аватар
General Lukov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от General Lukov » 16 Сеп 2016, 12:23

Пускал съм достатъчно. Кликваш на ника ми отиваш на ---> търси в потребителски мнения и четеш. Неинформативните ми постове са били в отговор на нападките на такива като теб и някои други, които явно ви е фикс идея да влизате в диалози с мен и така да се разводняват темите. Дали го правите нарочно, вие си знаете... :roll:

Аватар
ndragostinov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от ndragostinov » 16 Сеп 2016, 12:25

Според мен решението е просто - който изтърве емоциите си получава "почивка" с продължителност съгласно степента на провиненението и евентуални предишни такива.

Аватар
T-72
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от T-72 » 16 Сеп 2016, 12:44

"Ха-ха-ха, що за идиотщина ? Това може да го напише само 12 годишно дете, претърпяло тежък мозъчен удар"
General Lukov -Казах ти, при следваща такава проява една седмица почивка!
Кръвта вода не става!

Аватар
T-72
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от T-72 » 20 Сеп 2016, 12:52

Колеги забелязвам че на няколко пъти 2-3 ма съфорумци (няма да им казвам имената те си знаят) обиждат General Lukov.
Въпросният колега положи усилия да се коригира.Няма да се толерират обиди, заяждания и провокации с него.Всеки си има мнение тук.Стига да не обижда и да не пречи на другите си е добре дошел.Обаче ако това че въпросният колега е заплашен от банване заради стари прегрешения - други го провокират и обиждат - това няма да продължава!Ще бъдем максимално сурови към всеки който минава към лични обиди и е тук само да се дразни с другите!
Кръвта вода не става!

Аватар
T-72
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от T-72 » 22 Сеп 2016, 06:55

Предупрежденние и към Super Horneta.В предбанно състояние е!
Кръвта вода не става!

Отговори