Работен ФорумВремето за редактиране на собственото мнение (собствен постинг)?

Място за съобщения и предложения относно форума
BUTTON_POST_REPLY
Аватар
ISTORIK
Редовен потребител
МненияCOLON 102
Регистриран наCOLON 14 Ноември 2016
МестоположениеCOLON XIII век
CONTACTCOLON
StatusCOLON Offline

Времето за редактиране на собственото мнение (собствен постинг)?

Мнение от ISTORIK » 15 Ное 2016, 12:37

Искам да знам с колко време разполагам за редактиране на собствен постинг, ако ми се наложи. Например - за промена на заглавие на тема или за редакция или добавяне на нещо в текста на собствен постинг.

Като модератор на (друг) форум, аз имам възможността да редактирам собствените теми (заглавия, начален постинг, следващи постинги) неограничено време.

Но как стои въпросът тук, в случай, че не съм модератор на форума? За обикновеният потребител как стои този въпрос? Има ли някакво времево ограничение (в минути, часове или дни) за авторедакция?

Питам, за да не се налага да моля модераторите да видоизменят моите постинги, примерно - за пропусната запетая някъде, за редакция на заглавието или за добавяне на нещо допълнително.
Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!

Аватар
ISTORIK
Редовен потребител
МненияCOLON 102
CONTACTCOLON
StatusCOLON Offline

Мнение от ISTORIK » 02 Дек 2016, 12:09

Тук ми харесва това, че мога да си модерирам мненията - да ги "ремонтирам" или да добавям нови неща в тях и без да съм модератор тук. Тоест, нямам лимит от определено време да го правя, а после тази възможност да изчезва. Това е прекрасно! Мога да добавя или да махна запетая, която съм пропуснал или съм написал поради нежелателен натиск върху съответния клавиш; да редактирам някоя техническа правописна грешка; да добавям допълнителна информация в даден свой постинг...

Плюсовете на възможността за авторедактиране на собствените постинги има повече плюсове, отколкото минуси.

Да, има възможност някой да обиди някого, а после да изтрие обидните си думи. Все пак, обаче, сме възрастни хора (поне - повечето, надявам се!) и няма да правим детинщини.
Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!

Аватар
Thorn
Модератор
МненияCOLON 1062
Регистриран наCOLON 19 Юли 2016
CONTACTCOLON
StatusCOLON Offline

Мнение от Thorn » 02 Дек 2016, 15:25

Един потребител се нацупи и изтри всичките си постинги, което превърна дискусията в ребус. Заради такива примерчета, ще се наложи да се въведе лимит по време. Жалко за което.

Аватар
ISTORIK
Редовен потребител
МненияCOLON 102
CONTACTCOLON
StatusCOLON Offline

Мнение от ISTORIK » 02 Дек 2016, 23:08

Никога не би ми хрумнало да си изтрия мненията, за написването на които съм изхабил толкова много време и психическа енергия.

Явно ще се наложи и тук да стана модератор - за да мога да продължа да си оправям текстовете, пък - и да мога да редактирам заглавията на темите. :lol:

Аватар
admin
Site Admin
МненияCOLON 53
Регистриран наCOLON 18 Юли 2016
CONTACTCOLON
StatusCOLON Offline

Мнение от admin » 02 Дек 2016, 23:14

Здравейте,

Всеки потребител може да редактира постовете си до 24 часа след написването им, а да ги изтрива - до 60 минути след написването.
The Administration
www.fenixforum.net

Аватар
ISTORIK
Редовен потребител
МненияCOLON 102
CONTACTCOLON
StatusCOLON Offline

Мнение от ISTORIK » 02 Дек 2016, 23:19

А стои ли офертата потребител, който иска да промени нещо в свое мнение след 24-тия час, да помоли модератор да му го редактира (или прередактира) в желаната посока?
Последна промяна 1 на ISTORIK, променена общо 3 пъти

Аватар
Amazon
Модератор
МненияCOLON 1080
Регистриран наCOLON 20 Юли 2016
CONTACTCOLON
StatusCOLON Offline

Мнение от Amazon » 03 Дек 2016, 00:35

ISTORIK написаCOLONА стои ли офертата потребител, които иска да промени нещо в свое мнение след 24-тия час, да помоли модератор да му го редактира (или прередактира) в желаната посока?
Стига да съм на линия, няма проблеми да редактирам нещо.

Аватар
ISTORIK
Редовен потребител
МненияCOLON 102
CONTACTCOLON
StatusCOLON Offline

Мнение от ISTORIK » 03 Дек 2016, 13:21

Премного благодаря!

BUTTON_POST_REPLY