Работен форумМНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА

Място за съобщения и предложения относно форума

Модератор: Ksantip

Отговори
Аватар
Thorn
Редовен потребител
Контакт:
Status: Offline

Re: МНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА

Мнение от Thorn » 10 Мар 2019, 22:38

а дано
1. "All animals are equal, but some animals are more equal than others." Включително в този форум.

2. Обикновено съм прав! :D

EddieBG
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от EddieBG » 10 Мар 2019, 22:50

Amazon написа:
10 Мар 2019, 22:33
Заключих темата за Украйна.
Само че тазвечерното ти "почистване" на украинската тема стана чисто и просто заличаване на следите, и тези, които пускат най-елементарни фейкове, вече са чисти и святи, точно като ръцете на Пилат Понтийски.
Утре пак ще пуснат поредния елементарен фейк като тазвечершния такъв на Иванов, някой от нас пак ще си губи времето да го опровергава, после ти ще "почистиш" и това никога няма да свърши, защото след всякое твое почистване, те са на чисто. Или фейковете, дето са ги писали, трябва да си стоят, заедно с опроверженията им, за да се вижда добре кой кой е във форума, или направо заключвай всичките украинско-израелско-палестинско-сирийски-руско-саудитскоарабски и ирански теми. Само че те точно това искат...
∙ Агрессивная израильская военщина грубо проигнорировала несокрушимую мощь русского оружия.∙

Аватар
centara
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от centara » 10 Мар 2019, 23:02

EddieBG написа:
10 Мар 2019, 22:50
Amazon написа:
10 Мар 2019, 22:33
Заключих темата за Украйна.
Само че тазвечерното ти "почистване" на украинската тема стана чисто и просто заличаване на следите, и тези, които пускат най-елементарни фейкове, вече са чисти и святи, точно като ръцете на Пилат Понтийски.
Утре пак ще пуснат поредния елементарен фейк като тазвечершния такъв на Иванов, някой от нас пак ще си губи времето да го опровергава, после ти ще "почистиш" и това никога няма да свърши, защото след всякое твое почистване, те са на чисто. Или фейковете, дето са ги писали, трябва да си стоят, заедно с опроверженията им, за да се вижда добре кой кой е във форума, или направо заключвай всичките украинско-израелско-палестинско-сирийски-руско-саудитскоарабски и ирански теми. Само че те точно това искат...
+1
Освен това искат и с провокации да изпросят червен картон за който дръзне да им оборва фейковете.

Аватар
jacksparrow
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от jacksparrow » 10 Мар 2019, 23:03

Оборвай смело, даже медал ще ти дадат.
https://www.tickcounter.com/countup/112116/my-count-up Days since jihadis lost village in Syria.

Аватар
jarl_Ragnar
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от jarl_Ragnar » 14 Апр 2019, 12:26

От сега заявявам, че ще се обръщам към някои форумци както ми изнася. Ще си правя каламбури с никнеймовете, дори в обиден за тях контекст.
Сори, модераторите, писал съм ви на лични или като доклади- дикиш йок. Неебателни сте, поради милион причини. Така де, като се подиграя с някой форумец, вие само ще го редактирате, докато гаврата си седи 10-тина дни. Щото не вярвам, като принципни хора да подходите с двоен стандарт- за мен БАН, а за същото нещо към други индивиди само закъсняла редакция... или дори забравена такава.

Поздрави. :)

Аватар
Jefferson F. Davis
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Jefferson F. Davis » 07 Май 2019, 10:50

Кога "собственика" на форума ще озапти самозабравилият се Amazon? Тоя нещо съвсем на сериозно се е взел и действията му са субективни и вредни за самият форум! Разбирам че повечето тук са русомрази но уж се борите за демокрация и толерантност към хората с друга гледна точка а в крайна сметка от поведението на този тип наблюдаваме про-американска диктатура в най тежка форма. Трият се мнения които не му харесват даже без да ги е прочел до края и поведението му е провокативно. Предлагам да бъде заменен от piston той поне има смелоста да говори това което мисли и вярва а не да се крие както някой зад паравана на модераторството. Ако някой ме чуе и вземе мерки добре. Ако не да сте живи и здрави света е широк, форуми бол .
Кухулин-"От едната страна е американското влияние, под което живеем в комфорт и богатство"
Във връзка с безумното поведение на един самозабравил се модератор предлагам за модератор по-достойният член на форума piston

Аватар
rki
Редовен потребител

Мнение от rki » 07 Май 2019, 10:57

Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
"Risk happens slowly at first, then all at once."

Кухулин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Кухулин » 07 Май 2019, 10:59

Jefferson F. Davis написа:
07 Май 2019, 10:50
Предлагам да бъде заменен от piston
Кво нещо е живота. Никога не съм предполагал, че ще доживея да прочета това :mrgreen:

Аватар
Jefferson F. Davis
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Jefferson F. Davis » 07 Май 2019, 11:00

rki написа:
07 Май 2019, 10:57
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Теб трябва да те поставят в стая с меки стени. Гледай си любимият брексит и се радвай на живота.
Кухулин-"От едната страна е американското влияние, под което живеем в комфорт и богатство"
Във връзка с безумното поведение на един самозабравил се модератор предлагам за модератор по-достойният член на форума piston

Аватар
Jefferson F. Davis
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Jefferson F. Davis » 07 Май 2019, 11:01

Кухулин написа:
07 Май 2019, 10:59
Предлагам да бъде заменен от piston
Кво нещо е живота. Никога не съм предполагал, че ще доживея да прочета това :mrgreen:
Така е, има пичове има и не пичове.

Аватар
bukvite
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от bukvite » 07 Май 2019, 11:08

Абе тоя форум е с толкова дупки, докато упдейтвах миналата седмица го тествах. По едно време бях решил да го сваля, ама ме спряха... засега.. (банът няма да помогне, експлойтите действат на софтуера). Но има един готин експлойт, който премахва админ панела и оставя всички равни... взема да го пробвам.
http://Istoriata.net - исторически форум
Историята, такава каквото е!

Аватар
Almasy
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Almasy » 07 Май 2019, 11:09

форуми бол
Така е.
Поне един да остане, който да не е официоз на прокремълска пропаганда.
Когато не могат да ограничат свободата на мисълта – ограничават свободата на тялото

Декомунизация. ДеГКБизация. Дерусификация.

Аватар
Almasy
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Almasy » 07 Май 2019, 11:10

bukvite написа:
07 Май 2019, 11:08
Абе тоя форум е с толкова дупки, докато упдейтвах миналата седмица го тествах. По едно време бях решил да го сваля, ама ме спряха... засега.. (банът няма да помогне, експлойтите действат на софтуера). Но има един готин експлойт, който премахва админ панела и оставя всички равни... взема да го пробвам.
Викаш след като никой от нас не пробва нещо в вашия форум....
Когато не могат да ограничат свободата на мисълта – ограничават свободата на тялото

Аватар
Jefferson F. Davis
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Jefferson F. Davis » 07 Май 2019, 11:12

Almasy написа:
07 Май 2019, 11:09
форуми бол
Така е.
Поне един да остане, който да не е официоз на прокремълска пропаганда.
Викаш пропиндоската пропаганда е друга работа, там всичко е по честному?
Май-оня образ не се бъзикаше много като мелеше за ГосДеп и т.н. Гледам най-активни тук са господата със 7 часовата разлика.

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 07 Май 2019, 11:15

bukvite написа:
Абе тоя форум е с толкова дупки, докато упдейтвах миналата седмица го тествах. По едно време бях решил да го сваля, ама ме спряха... засега..
Сакън, ще вземем да се тръшнем всички при Вас за да използваме терена за дърлене и ще настане такава кочина, че Трън хептен ще нададе вой :lol:
Строши-пилот :mrgreen:

Аватар
Almasy
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Almasy » 07 Май 2019, 11:46

07 Май 2019, 11:12
Викаш пропиндоската пропаганда е друга работа, там всичко е по честному?
Ти специално не си спрял с одите за руския мир и тук.
Та къде ти да остава време за друго.
07 Май 2019, 11:12
Май-оня образ не се бъзикаше много като мелеше за ГосДеп и т.н. Гледам най-активни тук са господата със 7 часовата разлика.
И кои тез бе аджеба (без Амазон)?
Сакън, ще вземем да се тръшнем всички при Вас
No way

Аватар
ValBo
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от ValBo » 07 Май 2019, 14:39

Пичове, давайте го малко по-лежерно.
От толкова напрежение, ще си докарате някоя аневризма на млади години.

Иначе и аз съм за пистон-а за модератор.
Тия дни един клиент ми подари кашон пуканки за микровълнова, ще има за доста време да гледам хумор, сатира и забава :-)
Изображение
Finita la commedia

Stan
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Stan » 07 Май 2019, 16:14

Bruchpilot написа:
07 Май 2019, 11:15
bukvite написа:
Абе тоя форум е с толкова дупки, докато упдейтвах миналата седмица го тествах. По едно време бях решил да го сваля, ама ме спряха... засега..
Сакън, ще вземем да се тръшнем всички при Вас за да използваме терена за дърлене и ще настане такава кочина, че Трън хептен ще нададе вой :lol:
:lol:
Като не искаш мира, на ти секира.

Аватар
pnp5q
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от pnp5q » 07 Май 2019, 17:53

Кога "собственика" на форума ще озапти самозабравилият се Amazon? Тоя нещо съвсем на сериозно се е взел и действията му са субективни и вредни за самият форум!
Някакви аргументи за това твърдение и по-специално за вредността?
"Это примитивное фейсбучное разделение на своих и чужих ужасно обедняет и играет в пользу бессмысленных людей, которые сами по себе ничего не делают." - П.Лунгин

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 07 Май 2019, 19:11

bukvite написа:
Ами пробвай го. Тамън ще се почувстваш все едно си този от аватара си.

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 07 Май 2019, 19:42

Кога "собственика" на форума ще озапти самозабравилият се Amazon? Тоя нещо съвсем на сериозно се е взел и действията му са субективни и вредни за самият форум! Разбирам че повечето тук са русомрази но уж се борите за демокрация и толерантност към хората с друга гледна точка а в крайна сметка от поведението на този тип наблюдаваме про-американска диктатура в най тежка форма. Трият се мнения които не му харесват даже без да ги е прочел до края и поведението му е провокативно. Предлагам да бъде заменен от piston той поне има смелоста да говори това което мисли и вярва а не да се крие както някой зад паравана на модераторството. Ако някой ме чуе и вземе мерки добре. Ако не да сте живи и здрави света е широк, форуми бол .
Чудя се колко трябва да си дебелокож, за да си агресивен във форум, в който приносът ти се свежда до пропаганда и лаене по останалите участници. Това не е въпрос, не ми отговаряй.

Ето някой от изтритите мнения. Целите а не извадка. Темите са непричомни: "Технически съобщения" и "Играчки Бомби";
Jefferson F. Davis написа:Най упоритият мит от ВСВ е този за холокост.
Jefferson F. Davis написа:Амазонски нещо не разбрах, това заплаха ли е или съвсем си се взел на серизно? Не знам как е с цензурата и свободата на словото при звездно-раираните задници зад океана но като те чета се радвам че не живея под такава тотална диктатура и под сянката на еврейският ционизъм. Не забравяй че САЩ не са пъпа на света нито даже хълбока му а като се има в предвид че там след края на ВСВ избягаха най много нацисти и си изкараха старинбите в охолство не ми говори за правни последствия и фалшиви морални ценности.
Jefferson F. Davis написа:Явно на теб някоя рускиня не ти е дала тс си избиваш комплексите с русофобия.
Общо-взето до такива постове се свежда участието ти. С тия изблици на интелект, няма модератор, който е с всичкият си да те остави да разпалваш безмислени полемики.

EddieBG
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от EddieBG » 07 Май 2019, 19:53

Jefferson F. Davis написа:се радвам че не живея под такава тотална диктатура и под сянката на еврейският ционизъм.
Типично шизофренично изказване на русофил, който живее в държава, в която реално не съществува опозиция на властта и в град, в който дори жителите му вече нямат право да гласуват за кмет, ами им се назначава от императора им.
∙ Агрессивная израильская военщина грубо проигнорировала несокрушимую мощь русского оружия.∙

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Dinain » 07 Май 2019, 20:07

Здравей, ако имаш конкретни оплаквания, моля да ми ги пратиш на ЛС. Обещавам да ги разгледам.
Но по сигнал за генерални оплаквания няма какво да се направи, надявам се го разбираш и сам.
"No beast so fierce but knows some touch of pity."
"But I know none, and therefore am no beast."

...
Days since last IAF airstrike in Syria
...
Аз съм прав, защото обикновено съм прав.
Thorn, 02.06.19

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Dinain » 07 Май 2019, 20:09

bukvite написа:
?? Правилно ли разбрах, че говориш за този форум ("Феникс")?
Тоест заплашваш със саботаж на сайта?
"No beast so fierce but knows some touch of pity."
"But I know none, and therefore am no beast."

...
Days since last IAF airstrike in Syria
...
Аз съм прав, защото обикновено съм прав.
Thorn, 02.06.19

Аватар
centara
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от centara » 07 Май 2019, 20:23

Amazon написа:
07 Май 2019, 19:42
Jefferson F. Davis написа:Най упоритият мит от ВСВ е този за холокост.
Това го помня. Даже бях тръгнал да пиша, че това мнение, което клони към престъпление, следва да се накаже с изгонване, но Амазон успя да го прати в небитието преди да го довърша. За мен, подобна проява на фашизъм е много по-укорима, отколкото изпускането на нервите от страна на Луков, след преднамерената провокация от Торн.
Впоследствие стана ясно, че Амазон няма право да гони едноличнно. На фона на всичко това, наглостта на Jefferson F. Davis да се оплаква е умопомрачителна.

Отговори