Работен форумМНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА

Място за съобщения и предложения относно форума

Модератор: Ksantip

Отговори
Аватар
Sharana
Редовен потребител
Контакт:
Status: Offline

Re: МНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА

Мнение от Sharana » 22 Ное 2018, 18:35

Аз не мога с този хаос всяка тема да ми е червена и с удивителни знаци от докладвани мнения :mrgreen:
Имаше над 3 000 незатворени доклада датиращи още от 2016та, повечето са били погледнати но не и затворени и така с времето са се натрупали наистина много. Сега затворих всичко, за да мога всъщност да виждам по-лесно новите, а не да е хаотично. Страничния резултат е, че май на доста хора сериозно им се наспамиха нотификациите от кликането ми днес. За в бъдеще докладите ще ги зaтварям по-оперативно, за да не се трупат като сега и да няма спам за подалите ги като се затварят много наведнъж.

Аватар
Ivanov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Ivanov » 22 Ное 2018, 20:24

Sharana написа:
22 Ное 2018, 18:35
Аз не мога с този хаос всяка тема да ми е червена и с удивителни знаци от докладвани мнения :mrgreen:
Имаше над 3 000 незатворени доклада датиращи още от 2016та, повечето са били погледнати но не и затворени и така с времето са се натрупали наистина много. Сега затворих всичко, за да мога всъщност да виждам по-лесно новите, а не да е хаотично. Страничния резултат е, че май на доста хора сериозно им се наспамиха нотификациите от кликането ми днес. За в бъдеще докладите ще ги зaтварям по-оперативно, за да не се трупат като сега и да няма спам за подалите ги като се затварят много наведнъж.
Браво ! От първия ден си запретнал ръкави :)

plamenhk
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от plamenhk » 23 Ное 2018, 13:06

Sharana написа:
22 Ное 2018, 18:35
Имаше над 3 000 незатворени доклада датиращи още от 2016та...
Ще помоля колегите да не се жалват за "щяло и нещяло" като малки деца. Модераторите и те искат нещо да прочетат или напишат във форума а не да се занимават с вашите жалби при ограниченото си свободно време.

ПС. Давам себе си за пример - никога не съм жалвал и няма да направя това.

Аватар
Sharana
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Sharana » 23 Ное 2018, 15:50

plamenhk написа:
23 Ное 2018, 13:06
ПС. Давам себе си за пример - никога не съм жалвал и няма да направя това.
Повечето не са жалване за "щяло и нещяло", макар и срещу такива лично да нямам против, защото за всички е по-добре ако някой се сдържи на провокативен пост и вместо да отговаря насочи негативната си енергия към някой по-свободен текст в репорта :mrgreen: Така поне не става сеира, където се трият много мнения после, а като зачестят и наказания за двете страни.

Иначе аз както преди не четях доста от "филофобските" теми, така и сега ще продължавам и ако всички се стискат и не репортват проблемни мнения остава само някой от другите модератори случайно да попадне в темата.

Аватар
Thorn
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Thorn » 25 Ное 2018, 14:59

Абе нещо пламенхк ужасно ми напомня като стил на Луков, не мислите ли?

Аватар
bukvite
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от bukvite » 25 Ное 2018, 16:09

Thorn написа:
25 Ное 2018, 14:59
Луков може да е екстремист, ама такива глупости за 5 танка и Гагарин не е писал.
А и Пламения се изявяваше още в БС преди 10 години.
http://Istoriata.net - исторически форум
Историята, такава каквото е!

Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Христо Спириев » 25 Ное 2018, 16:49

Thorn написа:
Нищо общо.
Луков изразяваше собствена аргументирана позиция - харесвана или не е друг въпрос.
В един пост заяви, че предпочита да напише собствена позиция на база информация и прочетено вместо да бълва линкове и цитати.

Аватар
Thorn
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Thorn » 25 Ное 2018, 18:42

bukvite написа:
25 Ное 2018, 16:09
Thorn написа:
Луков може да е екстремист, ама такива глупости за 5 танка и Гагарин не е писал.
А и Пламения се изявяваше още в БС преди 10 години.
Явно е заради общите политически убеждения.

plamenhk
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от plamenhk » 25 Ное 2018, 19:17

Thorn написа:
За съжаление не съм Луков. Много бих се радвал да го видя на форума.
Христо Спириев написа:
25 Ное 2018, 16:49
Луков изразяваше собствена аргументирана позиция... вместо да бълва линкове и цитати.
Изразената собствена позиция веднага става основа за рев, плач и вопли към модераторите. Преди имаше едни отбор такива които в хор се оплакваха, нещо като платените оплаквачки около починалия.
bukvite написа:
25 Ное 2018, 16:09
Затова е и "екстремист", защото има собствена позиция. :lol: Аз когато дам линк и цитирам от него де юре такъв не съм. ;) Особенно се старая да дам информация от руските източници, което много дразни прогресивната част от масата. :lol:

Колкото до "5 танка и Гагарин" всичко почива на реални писменни източници (немски и руски), които са и цитирани.
Последна промяна 1 на plamenhk, променена общо 25 пъти

Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Христо Спириев » 25 Ное 2018, 19:37

plamenhk написа:
25 Ное 2018, 19:17
Изразената собствена позиция веднага става основа за рев, плач и вопли към модераторите....
...Особенно се старая да дам информация от руските източници...
Ти хептен сдаде багажа.
Припознал си кремълската пропаганда, Лента. ру, "МОСКВА - ТРЕТИЙ РИМ" и полулизма и лъжите на Орбан за своя лична позиция??? :o Така кажи! Да не се чудим.
Иначе старанието ти се вижда. Особено. :lol:
Последна промяна 4 на Христо Спириев, променена общо 25 пъти

Аватар
Ivanov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Ivanov » 25 Ное 2018, 19:43

Очаквам някой да скочи от прозореца с викове " руснаците идват" :mrgreen: :mrgreen:

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 25 Ное 2018, 20:30

Ivanov написа:
25 Ное 2018, 19:43
Очаквам някой да скочи от прозореца с викове " руснаците идват" :mrgreen: :mrgreen:
Много се извинявам. Знам че съм модератор и не трябва така, но тук се изхилих на глас. :mrgreen:

Иначе конфликта ви изглежда доста изкуствен. Това към Христо и Пламен. Вярвам, че ще го разрешите. Бих предпочел да го изговорите на лични, а не в публичната част на форума.

Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Христо Спириев » 25 Ное 2018, 20:34

Ivanov написа:
25 Ное 2018, 19:43
Добре дошли като туристи, по друг начин няма как.
Мога да ти отговоря и по друг начин - например, че руските тролове и фейкомети са отдавна тук във форума, но не искам да става сеир във форума и няма да ти отговоря така и ще си замълча. :lol:

Аватар
bukvite
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от bukvite » 26 Ное 2018, 15:35

Да не задълбавам с дълги цитирания на Пламенния (как ти се чете ника, да не кажеш че те обиждаме нарочно), но понятие жълта преса е измислено преди 2 века от Пулицър, а в сравнение с нещата публикувани в "Сън" и подобни, парцалите на Пеевски са образцова преса. Доводът - това го пише някъде в интернет е... несериозен. При едно търсене на ZOND 4, ще намериш материали на няколко езика, че Гагарин е излетял с нея за Луната и е намерил там смъртта си.
http://Istoriata.net - исторически форум
Историята, такава каквото е!

jordani
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от jordani » 02 Дек 2018, 22:08

Аз като се регистрирах дълго време нямаше отговорен модератор, за да активизира акаунта. Сега има ли, защото виждам нови регистрации, а не са написали нищо.

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 02 Дек 2018, 22:46

jordani написа:
02 Дек 2018, 22:08
Аз като се регистрирах дълго време нямаше отговорен модератор, за да активизира акаунта. Сега има ли, защото виждам нови регистрации, а не са написали нищо.
Модераторите нямат нищо общо. Само администратора решава. В твоят случай, аз бях забелязал, че опашката е блокирала и Динайн каза, че ще махне тази система за одобрение на регистрациите. Но нека той да отговори. Обратната страна на монетата е, че тази форумна платформа е много уязвима за руски рекламни ботове. Онзи ден бяха оплескали Аерото.

Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Христо Спириев » 12 Дек 2018, 17:31

Всеки може да се подлъже и подведе по невярна новина и информация, да сбърка и да я качи.
Може да се случи.

Но мисля, че е крайно време администрацията на форума да вземе мерки срещу потребители редовно и/или умишлено качващи и разпространяващи фейкове, лъжи, фалшиви новини, дезинформации и манипулации.
Последна промяна 2 на Христо Спириев, променена общо 12 пъти

Кухулин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Кухулин » 12 Дек 2018, 20:55

Ще ми се да отбележа, че участието на разни тролове рязко снижава удоволствието от форума.

Отговори