Работен форумМНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА

Място за съобщения и предложения относно форума

Модератор: Ksantip

Отговори
Аватар
Sharana
Редовен потребител
Контакт:
Status: Offline

Re: МНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА

Мнение от Sharana » 22 Ное 2018, 18:35

Аз не мога с този хаос всяка тема да ми е червена и с удивителни знаци от докладвани мнения :mrgreen:
Имаше над 3 000 незатворени доклада датиращи още от 2016та, повечето са били погледнати но не и затворени и така с времето са се натрупали наистина много. Сега затворих всичко, за да мога всъщност да виждам по-лесно новите, а не да е хаотично. Страничния резултат е, че май на доста хора сериозно им се наспамиха нотификациите от кликането ми днес. За в бъдеще докладите ще ги зaтварям по-оперативно, за да не се трупат като сега и да няма спам за подалите ги като се затварят много наведнъж.

Аватар
Ivanov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Ivanov » 22 Ное 2018, 20:24

Sharana написа:
22 Ное 2018, 18:35
Аз не мога с този хаос всяка тема да ми е червена и с удивителни знаци от докладвани мнения :mrgreen:
Имаше над 3 000 незатворени доклада датиращи още от 2016та, повечето са били погледнати но не и затворени и така с времето са се натрупали наистина много. Сега затворих всичко, за да мога всъщност да виждам по-лесно новите, а не да е хаотично. Страничния резултат е, че май на доста хора сериозно им се наспамиха нотификациите от кликането ми днес. За в бъдеще докладите ще ги зaтварям по-оперативно, за да не се трупат като сега и да няма спам за подалите ги като се затварят много наведнъж.
Браво ! От първия ден си запретнал ръкави :)

plamenhk
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от plamenhk » 23 Ное 2018, 13:06

Sharana написа:
22 Ное 2018, 18:35
Имаше над 3 000 незатворени доклада датиращи още от 2016та...
Ще помоля колегите да не се жалват за "щяло и нещяло" като малки деца. Модераторите и те искат нещо да прочетат или напишат във форума а не да се занимават с вашите жалби при ограниченото си свободно време.

ПС. Давам себе си за пример - никога не съм жалвал и няма да направя това.

Аватар
Sharana
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Sharana » 23 Ное 2018, 15:50

plamenhk написа:
23 Ное 2018, 13:06
ПС. Давам себе си за пример - никога не съм жалвал и няма да направя това.
Повечето не са жалване за "щяло и нещяло", макар и срещу такива лично да нямам против, защото за всички е по-добре ако някой се сдържи на провокативен пост и вместо да отговаря насочи негативната си енергия към някой по-свободен текст в репорта :mrgreen: Така поне не става сеира, където се трият много мнения после, а като зачестят и наказания за двете страни.

Иначе аз както преди не четях доста от "филофобските" теми, така и сега ще продължавам и ако всички се стискат и не репортват проблемни мнения остава само някой от другите модератори случайно да попадне в темата.

Аватар
Thorn
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Thorn » 25 Ное 2018, 14:59

Абе нещо пламенхк ужасно ми напомня като стил на Луков, не мислите ли?
Средновековните църкви в България
piston wrote:Подкрепяш ли ИД?
Dinain wrote: В борбата им срещу Асад - разбира се.

"All animals are equal, but some animals are more equal than others."

Аватар
bukvite
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от bukvite » 25 Ное 2018, 16:09

Thorn написа:
25 Ное 2018, 14:59
Луков може да е екстремист, ама такива глупости за 5 танка и Гагарин не е писал.
А и Пламения се изявяваше още в БС преди 10 години.
http://Istoriata.net - исторически форум
Историята, такава каквото е!

Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:
Status: Online

Мнение от Христо Спириев » 25 Ное 2018, 16:49

Thorn написа:
Нищо общо.
Луков изразяваше собствена аргументирана позиция - харесвана или не е друг въпрос.
В един пост заяви, че предпочита да напише собствена позиция на база информация и прочетено вместо да бълва линкове и цитати.

Аватар
Thorn
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Thorn » 25 Ное 2018, 18:42

bukvite написа:
25 Ное 2018, 16:09
Thorn написа:
Луков може да е екстремист, ама такива глупости за 5 танка и Гагарин не е писал.
А и Пламения се изявяваше още в БС преди 10 години.
Явно е заради общите политически убеждения.
Средновековните църкви в България
piston wrote:Подкрепяш ли ИД?
Dinain wrote: В борбата им срещу Асад - разбира се.

"All animals are equal, but some animals are more equal than others."

plamenhk
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от plamenhk » 25 Ное 2018, 19:17

Thorn написа:
За съжаление не съм Луков. Много бих се радвал да го видя на форума.
Христо Спириев написа:
25 Ное 2018, 16:49
Луков изразяваше собствена аргументирана позиция... вместо да бълва линкове и цитати.
Изразената собствена позиция веднага става основа за рев, плач и вопли към модераторите. Преди имаше едни отбор такива които в хор се оплакваха, нещо като платените оплаквачки около починалия.
bukvite написа:
25 Ное 2018, 16:09
Затова е и "екстремист", защото има собствена позиция. :lol: Аз когато дам линк и цитирам от него де юре такъв не съм. ;) Особенно се старая да дам информация от руските източници, което много дразни прогресивната част от масата. :lol:

Колкото до "5 танка и Гагарин" всичко почива на реални писменни източници (немски и руски), които са и цитирани.
Последна промяна 1 на plamenhk, променена общо 25 пъти

Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Христо Спириев » 25 Ное 2018, 19:37

plamenhk написа:
25 Ное 2018, 19:17
Изразената собствена позиция веднага става основа за рев, плач и вопли към модераторите....
...Особенно се старая да дам информация от руските източници...
Ти хептен сдаде багажа.
Припознал си кремълската пропаганда, Лента. ру, "МОСКВА - ТРЕТИЙ РИМ" и полулизма и лъжите на Орбан за своя лична позиция??? :o Така кажи! Да не се чудим.
Иначе старанието ти се вижда. Особено. :lol:
Последна промяна 4 на Христо Спириев, променена общо 25 пъти

Аватар
Ivanov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Ivanov » 25 Ное 2018, 19:43

Очаквам някой да скочи от прозореца с викове " руснаците идват" :mrgreen: :mrgreen:

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 25 Ное 2018, 20:30

Ivanov написа:
25 Ное 2018, 19:43
Очаквам някой да скочи от прозореца с викове " руснаците идват" :mrgreen: :mrgreen:
Много се извинявам. Знам че съм модератор и не трябва така, но тук се изхилих на глас. :mrgreen:

Иначе конфликта ви изглежда доста изкуствен. Това към Христо и Пламен. Вярвам, че ще го разрешите. Бих предпочел да го изговорите на лични, а не в публичната част на форума.

Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Христо Спириев » 25 Ное 2018, 20:34

Ivanov написа:
25 Ное 2018, 19:43
Добре дошли като туристи, по друг начин няма как.
Мога да ти отговоря и по друг начин - например, че руските тролове и фейкомети са отдавна тук във форума, но не искам да става сеир във форума и няма да ти отговоря така и ще си замълча. :lol:

Аватар
bukvite
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от bukvite » 26 Ное 2018, 15:35

Да не задълбавам с дълги цитирания на Пламенния (как ти се чете ника, да не кажеш че те обиждаме нарочно), но понятие жълта преса е измислено преди 2 века от Пулицър, а в сравнение с нещата публикувани в "Сън" и подобни, парцалите на Пеевски са образцова преса. Доводът - това го пише някъде в интернет е... несериозен. При едно търсене на ZOND 4, ще намериш материали на няколко езика, че Гагарин е излетял с нея за Луната и е намерил там смъртта си.
http://Istoriata.net - исторически форум
Историята, такава каквото е!

jordani
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от jordani » 02 Дек 2018, 22:08

Аз като се регистрирах дълго време нямаше отговорен модератор, за да активизира акаунта. Сега има ли, защото виждам нови регистрации, а не са написали нищо.

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 02 Дек 2018, 22:46

jordani написа:
02 Дек 2018, 22:08
Аз като се регистрирах дълго време нямаше отговорен модератор, за да активизира акаунта. Сега има ли, защото виждам нови регистрации, а не са написали нищо.
Модераторите нямат нищо общо. Само администратора решава. В твоят случай, аз бях забелязал, че опашката е блокирала и Динайн каза, че ще махне тази система за одобрение на регистрациите. Но нека той да отговори. Обратната страна на монетата е, че тази форумна платформа е много уязвима за руски рекламни ботове. Онзи ден бяха оплескали Аерото.

Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Христо Спириев » 12 Дек 2018, 17:31

Всеки може да се подлъже и подведе по невярна новина и информация, да сбърка и да я качи.
Може да се случи.

Но мисля, че е крайно време администрацията на форума да вземе мерки срещу потребители редовно и/или умишлено качващи и разпространяващи фейкове, лъжи, фалшиви новини, дезинформации и манипулации.
Последна промяна 2 на Христо Спириев, променена общо 12 пъти

Кухулин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Кухулин » 12 Дек 2018, 20:55

Ще ми се да отбележа, че участието на разни тролове рязко снижава удоволствието от форума.

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 13 Дек 2018, 05:37

Кухулин написа:
12 Дек 2018, 20:55
Ще ми се да отбележа, че участието на разни тролове рязко снижава удоволствието от форума.
Трола е в почивка, най-грубите мнения са махнати. Исках да му дам шанс, ако евентуално предизвика дискусия, беше глупаво от моя страна.

Повече няма да допускам, очеизваден трол да си разиграва коня във форума.

Очаквайте още такива включвания. Форума на СЕГА практически умря и цялата тълпа кремълски тролове е в жестока абстиненция. Не е само този форум дето е налазен.

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Dinain » 13 Дек 2018, 07:47

Няма вече система за активация. Новите потребители могат да пишат веднага след регистрацията.
"No beast so fierce but knows some touch of pity."
"But I know none, and therefore am no beast."

(Richard III - William Shakespeare)
...
Days since last IAF airstrike in Syria

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 14 Дек 2018, 09:47

Amazon написа:
13 Дек 2018, 05:37
Кухулин написа:
12 Дек 2018, 20:55
Трола е в почивка, най-грубите мнения са махнати. Исках да му дам шанс, ако евентуално предизвика дискусия, беше глупаво от моя страна.

Повече няма да допускам, очеизваден трол да си разиграва коня във форума.

Очаквайте още такива включвания. Форума на СЕГА практически умря и цялата тълпа кремълски тролове е в жестока абстиненция. Не е само този форум дето е налазен.
И кой е трола? Да говорим с имена.

Кухулин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Кухулин » 14 Дек 2018, 12:05

Велимиров пишеше някакви глупости в темата за шаха, а май и в другите теми беше омазал нещо.

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 14 Дек 2018, 13:09

Кухулин написа:
14 Дек 2018, 12:05
Велимиров пишеше някакви глупости в темата за шаха, а май и в другите теми беше омазал нещо.
Епизодично екскрементираше и в темата са Сирия - рециталът му "Монолози на в*гината" може да бъде проследен там.

Само за протокола - човекът също е от русоманите...

Аватар
jarl_Ragnar
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от jarl_Ragnar » 14 Дек 2018, 14:23

EddieBG написа:
14 Дек 2018, 13:55

Ще те докладвам за педерастлък - както знаем всички руски тролове са педераси, а ти си руски трол, следователно си педераст.
Дет се вика, обичайно състояние толерирано от модераторите. И да ми обясняват, как те не можели да реагират на всяко, трябвало сигнал... след сигнала най много което правят модераторите е да редактират, без да наказват.

И те така... после, като се плесне във вентилатора... ама що, ама какво... ама форумът бил само заяждане...

EddieBG
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от EddieBG » 14 Дек 2018, 14:25

jarl_Ragnar написа:
14 Дек 2018, 14:23
EddieBG написа:
14 Дек 2018, 13:55

Ще те докладвам за педерастлък - както знаем всички руски тролове са педераси, а ти си руски трол, следователно си педераст.
Дет се вика, обичайно състояние толерирано от модераторите. И да ми обясняват, как те не можели да реагират на всяко, трябвало сигнал... след сигнала най много което правят модераторите е да редактират, без да наказват.

И те така... после, като се плесне във вентилатора... ама що, ама какво... ама форумът бил само заяждане...
Обичайния тролеж на руски трол, който нищо полезно не е написал във форума, и единствената му е цел е да го напълни с боклуци, подобно на панруския и форума на "Сега".
Чакам да отговориш къде в статията, която си пуснал, пише че става дума за визуален бой и филми?
Агрессивная израильская военщина грубо проигнорировала несокрушимую мощь русского оружия.

Отговори