Работен форумМНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА

Място за съобщения и предложения относно форума

Модератор: Ksantip

Отговори
Аватар
ISTORIK
Модератор
Контакт:
Status: Offline

Re: МНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА

Мнение от ISTORIK » 21 Сеп 2018, 14:33

piston написа:
20 Сеп 2018, 01:15
Молба до модераторите (ако имат време) - моля за преименуване на тази тема:

viewtopic.php?f=24&t=341

..., защото се дублира като заглавие с тази:

http://fenixforum.net/viewtopic.php?f=36&t=338
Някакви идеи за преименуване на заглавията имаш ли? Или по наша преценка да стане?
Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред, образовай населението!

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 21 Сеп 2018, 18:03

ISTORIK написа:
21 Сеп 2018, 14:33

Някакви идеи за преименуване на заглавията имаш ли? Или по наша преценка да стане?
Ако това е от помощ...

viewtopic.php?p=36458#p36458

Няма претеции да е и по друг начин...

Аватар
ISTORIK
Модератор
Контакт:

Мнение от ISTORIK » 21 Сеп 2018, 20:42

Готово.
Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред, образовай населението!

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 27 Сеп 2018, 01:43

Почистих чата. Съобразявайте се със заглавията на темите. Поне малко.

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 01 Окт 2018, 19:40

bukvite написа:
01 Окт 2018, 00:19
контрол_alt написа:
29 Сеп 2018, 20:29
Dinain написа:
29 Сеп 2018, 09:02
Това ми напомня един друг форумец...
На мен също. Исках да го пиша преди теб, но се отказах.
Има един разкошен коментар от Пизи по темата във вътрешния ни форум, няколко часа преди този коментар. Позна също и кой ще произнесе пръв името.
П.С. Кой е Пистон, че рекрутира хора към нас?
Той, гледам, също не страда от морални задръжки да споменава там разни неофициални нарицателни за конкретни хора от тук, така че бих казал quid pro quo. Просто никой не си губи времето да идва там и да Ви дудне за дивотиите му :D
Строши-пилот :mrgreen:

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 07 Окт 2018, 23:55

Молба до модераторският екип - моля да се обърне внимание на провокативното поведение на велмиров... Разбирам, че поредният позор за руското войнство (рожба на съчетание между типична арабска и руска некадърност) не му дава да спи, но нека ходи да се изхожда на друго място....

п.с. Моля да се провери дали това е същия велмиров от бгнаука.... подозирам, че може да е злоупотреба с никнейм...

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 09 Окт 2018, 12:38

Здравейте!

С оглед на нарастналата активност и наглост на троловете във форума, предлагам да се включи още един нормален съфорумец за модератор.

Амазон, Ксантип и Историк се справят добре, но явно времето за обработка на сигналите не им стига, а мисля че и тримата вместо да се занимават с гонене на тролчовците и пораженията, които нанасят, могат да попишат повече по любимите си теми....

plamenhk
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от plamenhk » 09 Окт 2018, 13:28

piston, реакцията на велмиров е нормална за изповядващите това "вероучение". Вие не можете да го разубедите в неправилността на идеологическите му догми, нито пък той иска да се дискутира по тях (по определение догмата не подлежи на оспорване). ЕДИНСТВЕНОТО противопоставяне е ХУМОРА/САТИРАТА, който/която играе ролята на катализатор, т.е. колкото повече се афишират догмите на глупоста, толкова по весело става. Това привлича публиката и покрай полезното (информация) става и приятно (забава), иначе тези които се стараят да убедят съперника в противното рискуват да отидат и те там, където невежеството* е блажено а мъдростта е лудост.
* русофилството е клиничен случай на обществен мазохизъм.

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 09 Окт 2018, 18:19

plamenhk написа:
09 Окт 2018, 13:28
.... ЕДИНСТВЕНОТО противопоставяне е ХУМОРА/САТИРАТА, който/която играе ролята на катализатор, т.е. колкото повече се афишират догмите на глупоста, толкова по весело става. Това привлича публиката и покрай полезното (информация) става и приятно (забава), иначе тези които се стараят да убедят съперника в противното рискуват да отидат и те там, където невежеството* е блажено а мъдростта е лудост.
* русофилството е клиничен случай на обществен мазохизъм.

Може би е добре да обсъдим някои скриптове за затапване на тролове, но в отделна тема, или ако васлин разреши - в тази за русофилията и фобията....

Все пак очаквам мнения по предложението си...

Аватар
Ksantip
Модератор
Контакт:

Мнение от Ksantip » 09 Окт 2018, 20:20

От около месец нямам никакво време. Само работа, рожденни дни и сватби ми заемат времето и затова не успявам да влизам и да чистя, банвам и каквото там се налага. Към края на седмицата се очертава да съм по-свободен и би трябвало да успея да обърна внимание на форума.

Аватар
bukvite
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от bukvite » 09 Окт 2018, 20:46

Ksantip написа:
09 Окт 2018, 20:20
От около месец нямам никакво време. Само работа, рожденни дни и сватби ми заемат времето и затова не успявам да влизам и да чистя, банвам и каквото там се налага. Към края на седмицата се очертава да съм по-свободен и би трябвало да успея да обърна внимание на форума.
сватби
Някаква радостна вест? Че с тоя мир в Сирия е жива скука навсякъде.
http://Istoriata.net - исторически форум
Историята, такава каквото е!

Darude
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Darude » 13 Окт 2018, 19:53

Защо не се направи някакъв paypal или patreon към който да се донейтва?
Това са си хостинг и домейн, може и да е спонсориран от МОСАД ,но все пак не е редно един да плаща всичко :D

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Dinain » 13 Окт 2018, 20:06

Златна ти уста, Йоане!
Но наистина няма нужда...
"No beast so fierce but knows some touch of pity."
"But I know none, and therefore am no beast."

(Richard III - William Shakespeare)
...
Days since last IAF airstrike in Syria

Христо Спириев
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Христо Спириев » 17 Окт 2018, 17:26

Сигнали за нарушения на правилата - понеже е заключена
jacksparrow написа:
17 Окт 2018, 16:05
Типичен бандеровец, жалко, че не е оцелял да го обесим на моста.

Форумен правилник
12. Теми и материали, призоваващи към нарушаване на действащото законодателство, с расистки характер, с остър политически характер (призиви на действащи партии и групировки), с подбуди към престъпления, дискриминация, лично или обществено опасни действия.
Последна промяна 2 на Христо Спириев, променена общо 17 пъти

Аватар
jacksparrow
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от jacksparrow » 17 Окт 2018, 19:43

Не подбуждам към нищо бе Ице, става въпрос за терорист застрелял 13 и повече деца и каква присъда заслужава, въпреки че няма смъртно наказание, малко съм се отплеснал де.

Все пак е добре да знам, че някой бди за правилата, ако мога ще си променя мнението :mrgreen:

kramer
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от kramer » 17 Окт 2018, 22:32

Бе някои се хвърлиха на барикадата, да скачат срещу твърдението ми, че е това е инцидент, като тия в американските училища, и същите едновременно скачат срещу твърдението за теракт. Е, а кажете дали не е клиника това... :idea:

plamenhk
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от plamenhk » 18 Окт 2018, 12:33

kramer написа:
17 Окт 2018, 22:32
Бе някои се хвърлиха на барикадата, да скачат срещу твърдението ми, че е това е инцидент, като тия в американските училища, и същите едновременно скачат срещу твърдението за теракт. Е, а кажете дали не е клиника това... :idea:
Крамерчо, това е не е форумската "стена на плача" за да си изливате терзаещата ви мъка а тема за МНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА !

Поне един път в живота си опитайте да създате информационен пост с интересна информация и данни. Така повече ще спомогнете за интереса към форума отколкото класическото ваше идеологическо "припикаване" на отделни чужди стойностни постове.
Ако религията (или други обективни причини) не ви позволява да направите това ще се опитам да ви помогна с едно предложение към администрацията.

Предложение:
Създайте тема в Работният форум, която да се вижда само от регистрираните участници, в която по подобие на Кътчето на ораторите в лондонският Хайд Парк да има по свободен обмен на мнения.

Аватар
jacksparrow
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от jacksparrow » 18 Окт 2018, 12:38

По начина по който поставяте препинателните знаци напомняте на господин Спириев. Само мнение за форума и лични наблюдения, нямам други доказателства, нито претенции и възражения, свободен сте да го правите, нищо лично. ;)

Все пак използването на умалителна форма към съфорумник не мисля, че е любезно. Крамерчо :?: Можете и по - добре да се изразите господине. Ако съм объркал или непознал пола, моля за извинение.

Аватар
bukvite
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от bukvite » 18 Окт 2018, 13:03

plamenhk написа:
18 Окт 2018, 12:33
kramer написа:
Крамерчо, това е не е форумската "стена на плача" за да си изливате терзаещата ви мъка а тема за МНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА !

Поне един път в живота си опитайте да създате информационен пост с интересна информация и данни. Така повече ще спомогнете за интереса към форума отколкото класическото ваше идеологическо "припикаване" на отделни чужди стойностни постове.
Ако религията (или други обективни причини) не ви позволява да направите това ще се опитам да ви помогна с едно предложение към администрацията.

Предложение:
Създайте тема в Работният форум, която да се вижда само от регистрираните участници, в която по подобие на Кътчето на ораторите в лондонският Хайд Парк да има по свободен обмен на мнения.
Аз мога да предложа нещо още по-работещо: Да се баннат всички тия гадни русофили, дето ми обясняват, че не съм прав и тук да си говорим най-сетне свободно.
П.С. Крамер, да не му издавам името и чина, е бил на бойни мисии в Близкия изток, включително и в оная престрелка в Кербала.
Обръщение от некъв пикльо на "Крамерчо" е просто...

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 18 Окт 2018, 13:12

bukvite написа:
18 Окт 2018, 13:03
plamenhk написа:
kramer написа:

Предложение:
П.С. Крамер, да не му издавам името и чина, е бил на бойни мисии в Близкия изток, включително и в оная престрелка в Кербала.
+1

plamenhk
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от plamenhk » 18 Окт 2018, 14:12

bukvite написа:
Крамер, да не му издавам името и чина, е бил на бойни мисии в Близкия изток...
Другарю, тук не е "Труд и работна сила" и не разглеждаме характеристиките на кандидатите за работа.
Върнете се към предназначението на темата !
bukvite написа:
Според качеството на постовете му го характеризирам като много млад тинейджър.
И един приятелски съвет - в тази напреднала възраст не се напъвайте много, че туку виж сте я оплескали я с дебелото черво, я с някоя аневризма.
bukvite написа:
Да се баннат всички тия гадни русофили, дето ми обясняват, че не съм прав и тук да си говорим най-сетне свободно.
Защо ТУК другарю ???
Какво стана с фермата форума ви ? Нали оттук групово избягахте, свободата да възцарите на обетованата земя ? Да не би да осъзнахте истината, че "хорошо там, где нас нет" ?

Тогава дайте предложение тукашната администрация да си направи сама сепухо-БАН, че да си говорите най сетне ТУК свободно.
Последна промяна 1 на plamenhk, променена общо 18 пъти

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 18 Окт 2018, 14:59

plamenhk написа:
kramer написа:

Предложение:
Ти ли ще даваш акъл и ще раздаваш определения кой какъв бил бе.То бива,бива ама всичко си има граници.Седнал някакъв дето от вчера пише тук да обижда наляво и надясно.Форума има нужда от прочистване на плявата явно.Само дето модераторите съвсем абдикираха от задълженията си.

plamenhk
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от plamenhk » 18 Окт 2018, 16:51

iasen ianakiev написа:
18 Окт 2018, 14:59
Ти ли ще даваш акъл и ще раздаваш определения кой какъв бил бе.
"Ти можеш да избягаш от селото, ама селото от теб - НИКОГА !" (с)

ПС. Ако имате някакво предложение за развитие на форума - пишете.

Аватар
bukvite
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от bukvite » 18 Окт 2018, 17:46

plamenhk написа:
18 Окт 2018, 14:12
bukvite написа:
Крамер, да не му издавам името и чина, е бил на бойни мисии в Близкия изток...
Другарю, тук не е "Труд и работна сила" и не разглеждаме характеристиките на кандидатите за работа.
Върнете се към предназначението на темата !
bukvite написа:
Според качеството на постовете му го характеризирам като много млад тинейджър.
И един приятелски съвет - в тази напреднала възраст не се напъвайте много, че туку виж сте я оплескали я с дебелото черво, я с някоя аневризма.
bukvite написа:
Да се баннат всички тия гадни русофили, дето ми обясняват, че не съм прав и тук да си говорим най-сетне свободно.
Защо ТУК другарю ???
Какво стана с фермата форума ви ? Нали оттук групово избягахте, свободата да възцарите на обетованата земя ? Да не би да осъзнахте истината, че "хорошо там, где нас нет" ?

Тогава дайте предложение тукашната администрация да си направи сама сепухо-БАН, че да си говорите най сетне ТУК свободно.
Има един известен виц за "Групата на Шаро". Накратко - голяма глутница минава през селото. Отпред една разгонена породиста кучка, след нея едри кучета и накрая се влачи едно помиярче. Другите го питат - Ти къде бре? - Е, как къде, и аз съм от групата на Шаро!
Та като така смело правиш деление на "наште и ваште" (това само в картите е сигурно) имай реална представа къде си в "Групата на Шаро" преди да използваш подобни изрази.

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 18 Окт 2018, 18:56

plamenhk написа:

Предложение:
Подкрепям - иначе във всички теми стават престрелки, по-добре да се канализират...

Отговори