МНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА

Място за разтуха

МодераториCOLON Thorn, Ksantip

BUTTON_POST_REPLY
iasen ianakiev
Редовен потребител
МненияCOLON 2083
Регистриран наCOLON 22 Юли 2016, 22:57
МестоположениеCOLON kavarna
CONTACTCOLON

Re: Войната в Сирия

Мнение от iasen ianakiev » 05 Дек 2016, 20:46

Dinain написаCOLON
KuhaGranata написаCOLONИ аз напуснах в посока криле. Много по-спокоен и гостоприемен форум, главно защото го няма джихадисткия звяр Д9, познат още като собственикът на този форум.

Не може да има качествена дискусия с различни гледни точки и приемане на фактите, след като имаме откачалки като Д9. Тук форумът е ужасно натоварващ, а модераторите - тенденциозни. В тази тема конкретно сме длъжни да наблюдаваме джихадистката диктатура на собственика (макар и виртуална). Това отблъсква всеки нормален и здравомислещ човек.

Довиждане. Сигурен съм че ще модерирате или дори изтриете това мнение.
Довиждане и успех в Крилето с качествената дискусия. :wave:

Довиждане на този,довиждане на онзи и най-накрая май наистита ще останеш само ти Dinain да си пишеш и да си отговаряш сам! Това твое отношение и то на собственик на форума е меко казано несериозно.

acoc
Редовен потребител
МненияCOLON 195
Регистриран наCOLON 21 Авг 2016, 23:14
CONTACTCOLON

Мнение от acoc » 05 Дек 2016, 21:30

Ksantip написаCOLONМале, малеее кво стана тука бе? Един ден не влизам и вече крилето е обявено за нормално място, а явно липсата на различно мнение се възприема като "качествена дискусия". Тук оревахте орталъка, че имало двойни стандарти - един вид се изкарвате борци за свобода на словото (въх!), а ви беше обяснено 1000 пъти че не се модерира мнението ви, а откровено идиотския начин по който го изразявате в повечето случаи. Досега си мислех, че модерирам Мизиеца, джакито и другите защото не си мерят приказките и не спазват добрия тон, а се оказа че съм слуга на най-страшния интернет-джихадист на Балканите :oops: . За последен път ви казвам - през .... ми е какво ви е мнението по сирийските въпроси (глупостта не е наказуема), трия мнения и раздавам банове защото не сте в състояние да се изказвате без обиди или крайни изказвания (призиви за геноцид и т.н.). Ако сте в състояние да пишете нормално - заовядайте, нека дискусията продължи, ако не сте - вървете на някое "нормално място" и си пишете с други хора, споделящи единствено правилната (явно) гледна точка.

П.С. Още не сме гонили никой за постоянно от форума и само за сравнение - през лятото се регистрирах в криле и написах един (1) коментар, без обиди или заяждане и ме баннаха директно (обявиха ме за здрав и ме изписаха от лудницата :D ).

П.С. 2 Айде да не е само ОТ.
Джайш ал-Ислам целят с Град Нибул и Захра (снимки + клип)
https://twitter.com/QalaatAlMudiq/statu ... 6841262080

И за тази си заслуга тук ви направиха модератор. Да се чуди човек как от първия си невинен пост да вземат да го баннат.:)
\

iasen ianakiev
Редовен потребител
МненияCOLON 2083
CONTACTCOLON

Мнение от iasen ianakiev » 05 Дек 2016, 21:33

Ksantip написаCOLONМале, малеее кво стана тука бе? Един ден не влизам и вече крилето е обявено за нормално място, а явно липсата на различно мнение се възприема като "качествена дискусия". Тук оревахте орталъка, че имало двойни стандарти - един вид се изкарвате борци за свобода на словото (въх!), а ви беше обяснено 1000 пъти че не се модерира мнението ви, а откровено идиотския начин по който го изразявате в повечето случаи. Досега си мислех, че модерирам Мизиеца, джакито и другите защото не си мерят приказките и не спазват добрия тон, а се оказа че съм слуга на най-страшния интернет-джихадист на Балканите :oops: . За последен път ви казвам - през .... ми е какво ви е мнението по сирийските въпроси (глупостта не е наказуема), трия мнения и раздавам банове защото не сте в състояние да се изказвате без обиди или крайни изказвания (призиви за геноцид и т.н.). Ако сте в състояние да пишете нормално - заовядайте, нека дискусията продължи, ако не сте - вървете на някое "нормално място" и си пишете с други хора, споделящи единствено правилната (явно) гледна точка.

П.С. Още не сме гонили никой за постоянно от форума и само за сравнение - през лятото се регистрирах в криле и написах един (1) коментар, без обиди или заяждане и ме баннаха директно (обявиха ме за здрав и ме изписаха от лудницата :D ).

П.С. 2 Айде да не е само ОТ.
Джайш ал-Ислам целят с Град Нибул и Захра (снимки + клип)
https://twitter.com/QalaatAlMudiq/statu ... 6841262080
От кога милия ни модератор почна да казва кой къде да ходи и кой къде да пише????? А за идиотския си начин на модериране нещо да кажеш господин Ksantip? И малко си оправи речника то бива,бива ама това минава всякакви граници,изкара потребителите в темата едва ли не кретени! :evil: :evil:

Roy Desilva
Редовен потребител
МненияCOLON 6
Регистриран наCOLON 24 Юли 2016, 19:02
CONTACTCOLON

Мнение от Roy Desilva » 05 Дек 2016, 21:37

:? Беше интересна ама зелените вече губят и злобата нараства тъи, че скоро ще е края на тоя форум :o :cry: виж колко са останали да пишат за другата страна, пална диктатура ( комонизамъ ) вдеиствие :|
iasen ianakiev написаCOLON
acoc написаCOLONМалиии, тук почнаха да се наддават кой кого повече изтрепал. Жалка работа.:)
Мдаааа за съжаление темата за войната в Сирия започна да се превръща наистита в жалка работа,заради някои хора! Наистина жалко,имах по-големи очаквания.Ако продължава все така обмислям и аз да спра да пиша тук! И като гледам не го обмислям само аз май! :( :(

Аватар
Ksantip
Модератор
МненияCOLON 369
Регистриран наCOLON 19 Юли 2016, 20:16
CONTACTCOLON

Мнение от Ksantip » 05 Дек 2016, 21:42

Ясене, с кое от написаното не си съгласен? Кога съм те модерирал неправилно? Твои мнения съм трил само когато има някакви крайни изблици и призиви за смърт на тези или онези. Не казвам къде да ходят да пишат потребителите, само отбелязвам, че никой не ги е вързал тук и смея да твърдя, че форума е изключително толерантен към различните мнения, затова и дадох пример с криле, където баннват ако изразиш маалко по-различно мнение от наложеното там и дадох за пример себе си ама асос май не повярва.
Всички, които се оплаквате - кажете, ама честно, от какво точно сте недоволни? Наистина ми е интересно да разбера, защото за някакви диктатури се говори, а аз не мога да разбера какво става....
Асос, модератор съм не по заслуги (каквито нямам във форумите), просто попитах дали може. В криле наистина ме баннаха без предупреждение след само един коментар (имаше ирония, но нямаше нишо обидно или недопустимо).

acoc
Редовен потребител
МненияCOLON 195
Регистриран наCOLON 21 Авг 2016, 23:14
CONTACTCOLON

Мнение от acoc » 05 Дек 2016, 21:47

То и мой постове са триели там и в БС също, но чак да ме баннат не.

iasen ianakiev
Редовен потребител
МненияCOLON 2083
CONTACTCOLON

Мнение от iasen ianakiev » 05 Дек 2016, 21:58

Последното мое мнение и пост който беше изтрит беше за Ердоган. Там писах че Ердоган е малоумник който се е самозабравил и че скоро ще си получи заслуженото.Поста беше изтрит с някакво вяло обяснение че бил емоционален и разводнявал темата или нещо такова.Не виждам нито нещо емоционално нито разводняване на темата.

Да помоля само тези последните постове да ги прехвърли някой от модераторите в темата Мнения и предложения за Форума и там да продължим спора че наистина разводнихме сирийската тема!
Последна промяна 1 на iasen ianakiev, променена общо 5 пъти

Аватар
Ksantip
Модератор
МненияCOLON 369
CONTACTCOLON

Мнение от Ksantip » 05 Дек 2016, 22:04

Сещам се. Аз лично споделям негативното ти мнение за Ердоган, но да пишеш, че е малоумник и да се заканваш, че ще си получи заслуженото не е приемливо. Можеше да напишеш, че е безрасъден и политиката му няма да се увенчае с успех (или нещо подобно, само да е без обидни епитети) и нямаше да ти бутам мнението, но такива изблици са наистина излишни. Пак бих изтрил такова мнение.

Аватар
Dinain
Редовен потребител
МненияCOLON 4469
Регистриран наCOLON 18 Юли 2016, 22:29
CONTACTCOLON

Мнение от Dinain » 05 Дек 2016, 23:45

Sharana написаCOLON
Dinain написаCOLONДовиждане и успех в Крилето с качествената дискусия. :wave:
Това, че там е Отвага на български (поне от време на време, през повечето си е на руски 1към1, все пак от там се копира) не означава, че и тук е много по-различно. Дискусия отдавна няма, никъде няма ако трябва да сме най-точни.
Аз отдавна страдам от това :( Търся си някой за дискусия, но хората с достатъчно знания се броят на пръсти. (знанията за съветски оръжия не вършат работа)

Там е работата, че това не е ВСВ, или българската история, дъвкани до премала. Спецификите и историята на региона са много, но много малко са наясно с тях. Колкото аз например бих бил наясно с историята на Южна Америка и войните им там - признавам си, че ми е тъмна Индия.

Какво да се дискутира с хора, които за 5 години "следене на събитията" не са седнали да се запознаят с ЕЛЕМЕНТАРНИ неща за народите в региона и историята им? Разочароващо е. :( Само с "трепане на терористи" не става. Това е все едно да водиш дискусия с футболен запалянко. :D

Но продължавам да търся.
"No beast so fierce but knows some touch of pity."
"But I know none, and therefore am no beast."

(Richard III - William Shakespeare)

iasen ianakiev
Редовен потребител
МненияCOLON 2083
CONTACTCOLON

Мнение от iasen ianakiev » 06 Дек 2016, 20:09

Dinain написаCOLON
Sharana написаCOLON
Dinain написаCOLONДовиждане и успех в Крилето с качествената дискусия. :wave:
Това, че там е Отвага на български (поне от време на време, през повечето си е на руски 1към1, все пак от там се копира) не означава, че и тук е много по-различно. Дискусия отдавна няма, никъде няма ако трябва да сме най-точни.
Аз отдавна страдам от това :( Търся си някой за дискусия, но хората с достатъчно знания се броят на пръсти. (знанията за съветски оръжия не вършат работа)

Там е работата, че това не е ВСВ, или българската история, дъвкани до премала. Спецификите и историята на региона са много, но много малко са наясно с тях. Колкото аз например бих бил наясно с историята на Южна Америка и войните им там - признавам си, че ми е тъмна Индия.

Какво да се дискутира с хора, които за 5 години "следене на събитията" не са седнали да се запознаят с ЕЛЕМЕНТАРНИ неща за народите в региона и историята им? Разочароващо е. :( Само с "трепане на терористи" не става. Това е все едно да водиш дискусия с футболен запалянко. :D

Но продължавам да търся.

Ееееее сега пък нямало хора за качествени дискусии.То с теб е много трудно да се спори,да не кажа невъзможно.Ти винаги си правата страна,а опонента кривата. Не става така!

kramer
Редовен потребител
МненияCOLON 328
Регистриран наCOLON 20 Юли 2016, 19:14
CONTACTCOLON

Мнение от kramer » 06 Дек 2016, 20:25

Ksantip написаCOLONСещам се. Аз лично споделям негативното ти мнение за Ердоган, но да пишеш, че е малоумник и да се заканваш, че ще си получи заслуженото не е приемливо. Можеше да напишеш, че е безрасъден и политиката му няма да се увенчае с успех (или нещо подобно, само да е без обидни епитети) и нямаше да ти бутам мнението, но такива изблици са наистина излишни. Пак бих изтрил такова мнение.
Ердогана ше си получи тоягата, както Кадафито, не се съмнявайте. Рано или късно демократите, дето ги унижи, ще му го върнат, съгласно най-добрите местни мурафети :mrgreen:

Аватар
Thorn
Модератор
МненияCOLON 1277
Регистриран наCOLON 19 Юли 2016, 20:02
CONTACTCOLON

Re: МНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА

Мнение от Thorn » 06 Дек 2016, 20:32

Възможно е, би могло да се казва, че е желателно, но това не е за тази тема. А и при всички случаи - говорехме си за изразните средства. Ти написа цяла книга без псувни, значи можеш да изразиш мисълта си и без тях. Вярвам, че и другите могат.

Аватар
Amazon
Модератор
МненияCOLON 1341
Регистриран наCOLON 20 Юли 2016, 02:00
CONTACTCOLON

Мнение от Amazon » 06 Дек 2016, 20:42

Коя е книгата?

iasen ianakiev
Редовен потребител
МненияCOLON 2083
CONTACTCOLON

Мнение от iasen ianakiev » 06 Дек 2016, 20:44

Ksantip написаCOLONСещам се. Аз лично споделям негативното ти мнение за Ердоган, но да пишеш, че е малоумник и да се заканваш, че ще си получи заслуженото не е приемливо. Можеше да напишеш, че е безрасъден и политиката му няма да се увенчае с успех (или нещо подобно, само да е без обидни епитети) и нямаше да ти бутам мнението, но такива изблици са наистина излишни. Пак бих изтрил такова мнение.

OK това че не съм съгласен с критериите на модератора не означава че нямам уважение към същия!Надявам се че не съм те обидил,а ако съм съжалявам! Поздрави от морето! С уважение Янакиев! :) :)

Аватар
Ksantip
Модератор
МненияCOLON 369
CONTACTCOLON

Мнение от Ksantip » 06 Дек 2016, 21:28

Не се притеснявай, не се обиждам лесно и точно затова се чудя на чуждата обидчивост :D .

Аватар
piston
Редовен потребител
МненияCOLON 566
Регистриран наCOLON 31 Юли 2016, 12:27
CONTACTCOLON

Мнение от piston » 13 Дек 2016, 09:22

Здравейте!

Бих искал да попитам модераторите какво принципно смятат да правят с теми като тази:

viewtopic.php?f=30&t=71

при положение, че:
Като основна цел на администрацията си поставяме развитие на дискусиите, а не тяхното задушаване с поголовно триене и прогонване на участници. Въпреки, че строго академичният стил е очевидно невъзможен за всички, не сме съгласни, че единствена алтернатива е надвикването, ругатните и дразненето на събеседника. Така че няма да толерираме псувни, обиди и унизителни прозвища - комуняги, фашаги, рашки, пиндоси, гейропейци и тарамбуки нямат място тук. Расистски призиви, призиви за насилие и геноцид са неприемливи. Конспиративните теории – също. Алтернативни исторически теории като нова хронология, Атлантида, националистично-автохтонните теория за произхода на българите, ревизионистки теории за Втората световна война и подобни, по принцип не са изключени, но ако това са интересите Ви, пригответе се да отговаряте на завишени стандарти и аргументация.
Какво (според мен) се случва във форума - влиза някакъв паразит от Пропаганджалиевия форум през някоя от фалшивите си регистрации тук (в случая Советския бухател) и отваря тема с цел омаловажаване на постижение, което се е оказало непосилно за най-любимата му държава на света. Въпреки, че аргументи за обратното са му представени и то от устата на някакви си хора като А. Леонов, паразитът продължава да троли и накрая си спечели псувните....

Пак питам имат ли място такива теми (и профили) в този форум?!?

П.С. Отново призовавам пропаганджалиевци да си сменят никовете с тези, които ползват в клоаката, която обичайно обитават, или поне да ги обявят публично.... :idea:

Аватар
Thorn
Модератор
МненияCOLON 1277
Регистриран наCOLON 19 Юли 2016, 20:02
CONTACTCOLON

Мнение от Thorn » 13 Дек 2016, 13:04

На мен ми е интересно да проследя аргументите на страните по въпроса за кацането на Луната. Макар, че аз лично нямам съмнения в това.

Колкото до псувните - тук не се псува. Точка.

Аватар
ValBo
Редовен потребител
МненияCOLON 584
Регистриран наCOLON 22 Юли 2016, 09:14
CONTACTCOLON

Мнение от ValBo » 13 Дек 2016, 13:39

Тоест може да се пускат само "правилните" мнения ли?
И всичко което не ни харесва е пропаганда?

Аватар
ISTORIK
Редовен потребител
МненияCOLON 121
Регистриран наCOLON 14 Ное 2016, 09:00
МестоположениеCOLON XIII век
CONTACTCOLON

Мнение от ISTORIK » 13 Дек 2016, 13:43

Аз току-що пуснах едно мнение по темата. Надявам се то да е правилно - от астрономическа гледна точка, а не - от идеологическа!
Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!

iasen ianakiev
Редовен потребител
МненияCOLON 2083
CONTACTCOLON

Мнение от iasen ianakiev » 13 Дек 2016, 13:44

ValBo написаCOLONТоест може да се пускат само "правилните" мнения ли?
И всичко което не ни харесва е пропаганда?

Ами според логиката на piston така излиза! :D :D

jacksparrow
Редовен потребител
МненияCOLON 1274
Регистриран наCOLON 06 Сеп 2016, 22:12
CONTACTCOLON

Мнение от jacksparrow » 13 Дек 2016, 14:09

Пущуне не си ли малко нагъл да предлагаш на хората какво да правят. И аз мога да те призова да се гръмнеш, ама няма да го направя :lol:

Аватар
Almasy
Редовен потребител
МненияCOLON 267
Регистриран наCOLON 29 Юли 2016, 15:08
МестоположениеCOLON Бургас
CONTACTCOLON

Мнение от Almasy » 13 Дек 2016, 15:36

Стоя изцяло зад мнението на Пистън, по-възможност, да се използва един и същи ник в мрежата, без значение този или онзи сайт. Не ще и дума, че всеки има право да ходи и пише където си иска и каквото си иска (и едното и другото много условно – най-малкото, постинга може и да не оцелее и 3 минути, да не говорим за крути мерки, които някои съвсем логично не са изпитвали, но други да, и още как)
Само, че това не може да бъде предложение - не зависи от модератора, а от потребителя – ако сам желае, ще го направи. Ако не – пак си е негово право.
Хората сме различни.
А и като гледам реакциите, вероятността нещо подобно да се случи е кауза пердута.
Когато не могат да ограничат свободата на мисълта – ограничават свободата на тялото

iasen ianakiev
Редовен потребител
МненияCOLON 2083
CONTACTCOLON

Мнение от iasen ianakiev » 13 Дек 2016, 17:43

piston написаCOLON
jacksparrow написаCOLONПущуне не си ли малко нагъл да предлагаш на хората какво да правят. И аз мога да те призова да се гръмнеш, ама няма да го направя :lol:

Първо трябва да ти пораснат топките и тогава да се пробваш....
piston айде малко по-културно бе братче! То не бяха топки,то не бяха путиноиди и т.н.

Аватар
piston
Редовен потребител
МненияCOLON 566
Регистриран наCOLON 31 Юли 2016, 12:27
CONTACTCOLON

Мнение от piston » 13 Дек 2016, 20:43

Thorn написаCOLONНа мен ми е интересно да проследя аргументите на страните по въпроса за кацането на Луната. Макар, че аз лично нямам съмнения в това.

Фактически едната страна няма аргументи,а пропаганджа..... Незнам теб лично удовлетворява ли те това ниво на дискусия.... Всъщност личен поздрав за теб с последният пост в темата (дело на изключително креативният участник Советский .............):
Советский богатир написаCOLONЗначи можем да обобщим най-накрая с една дума -
ако не са кацнали, ще кацнат...все някога...:D

за разлика от многото документирани и доказани кацания на Луна..!
:roll:

kramer
Редовен потребител
МненияCOLON 328
Регистриран наCOLON 20 Юли 2016, 19:14
CONTACTCOLON

Мнение от kramer » 13 Дек 2016, 22:15

При ментори, дет`не им е работата да казват кой крив-кой прав, някак си мнението на богатира е показателно и нормално в такива случаи.

BUTTON_POST_REPLY