МНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА

Място за разтуха

Модератори: Thorn, Ksantip

Отговори
Аватар
centara
Редовен потребител
Контакт:

Re: МНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА

Мнение от centara » 05 Сеп 2017, 03:47

Stan написа:
04 Сеп 2017, 21:18
Thorn написа:
04 Сеп 2017, 20:58
Някой да е обявявал избори ?
Да. Избор има. Колкото и да ти е странно, избор има. Просто човек може да избере да не посещава форум, чийто модератор се държи нагло, арогантно и се стреми да го превърне в съветска/путинска радиоточка. Така че има избор.
+1 :idea:

Аватар
Jefferson F. Davis
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Jefferson F. Davis » 05 Сеп 2017, 06:26

Парад на простотията ! И всичко това заради няколко незрели и комплексирани личности.
Outside the Occupants, freedom for the South!

Stan
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Stan » 05 Сеп 2017, 06:54

Я колко мумии изпълзяха в резултат на политиката на Торн да толерира русоманщината. Интересно, в резултат на тази модераторска политика, за колко време форумът ще замяза на Криле?
Като не искаш мира, на ти секира.

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 05 Сеп 2017, 07:40

Stan написа:
05 Сеп 2017, 06:54
Я колко мумии изпълзяха ...........
Да, Валбо и НАТАН бяха заявили, че няма да влизат повече, но явно Торн ги е мобилизирал да окажат подкрепа... напомня ми оркският парад на...

Изображение
Който не ми харесва аватара - да ходи да се бара!

Аватар
ValBo
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от ValBo » 05 Сеп 2017, 08:03

ValBo каза, че няма да влиза заради простотията ти, която гледам, че ескалира със страшна сила.
Превърнахте един форум с бъдеще в клоака, с постоянните си изстъпления от ненавист, придружена с плиткоумие. Като виновен за това си най-много ти пистъне.
Не знам къде другаде биха ти търпели простотии те и постоянното осиране на абсолютно всички теми в които участваш.

Но честно, вина за сегашното положение носят най-много модераторският екип. Другаде такъв "герой" по банове няма. Няма и как да има, защото след един месец опити, пистъна щеше да си е заминал да бълва другаде. Но модераторите бяха либерални...
Нищо не става с либералност. Дори при малки деца се иска и твърдост, иначе израстват лигльовци, а при завършени идиоти, както е в случая, се иска голяма тояга.

П.П. Добре си излязъл на снимката

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 05 Сеп 2017, 09:14

ValBo написа:
05 Сеп 2017, 08:03
ValBo каза, че няма да влиза заради простотията ти, която гледам, че ескалира със страшна сила.
Превърнахте един форум с бъдеще в клоака, с постоянните си изстъпления от ненавист, придружена с плиткоумие. Като виновен за това си най-много ти пистъне.
Не знам къде другаде биха ти търпели простотии те и постоянното осиране на абсолютно всички теми в които участваш.
Типично - безпочвени обвинения и фейкометство..... Форума се съсипва от събратята ти русомани, това няма как да остане без реакция...

Аватар
piston
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от piston » 05 Сеп 2017, 10:10

ValBo написа:
05 Сеп 2017, 09:51
Кажи на санитарите да ти спрат нета, че състоянието ти само се изостря...

Като няма какво да кажем, се почват заяждания на лична основа....

Понеже явно държиш да си полезен за форума, да помогнеш за един казус, който имаме с Хорнет и С-300:

viewtopic.php?f=24&t=399&p=49452#p49452

Какво мислиш по въпроса?

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 05 Сеп 2017, 17:48

Stan написа:
Я колко мумии изпълзяха в резултат на политиката на Торн да толерира русоманщината. Интересно, в резултат на тази модераторска политика, за колко време форумът ще замяза на Криле?
Айде стига с обидите бе човек.Мумиите изпълзели всички други освен 4-5 души тук били русомани,путинуиди и комунисти.Взехте да ми идвате малко в повече.Дайте да се държим културно. :( :(

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 05 Сеп 2017, 17:54

piston написа:
05 Сеп 2017, 09:14
ValBo написа:
Типично - безпочвени обвинения и фейкометство..... Форума се съсипва от събратята ти русомани, това няма как да остане без реакция...
Не.Форумът се съсипва ЛИЧНО ОТ ТЕБ и от никой друг.Моля модерите да решат така ли ще я караме и за в бъдеще.Мисля,че перманентния бам за piston e вече задължителен,достатъчно компромиси му направихте,а ефекта е нулев.Даже става все по зле и по зле. :evil: :evil:

pehotinec
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от pehotinec » 05 Сеп 2017, 19:08

iasen ianakiev написа:
05 Сеп 2017, 17:54
piston написа:
05 Сеп 2017, 09:14
ValBo написа:
Не.Форумът се съсипва ЛИЧНО ОТ ТЕБ и от никой друг.Моля модерите да решат така ли ще я караме и за в бъдеще.Мисля,че перманентния бам за piston e вече задължителен,достатъчно компромиси му направихте,а ефекта е нулев.Даже става все по зле и по зле. :evil: :evil:
Не забравяй и Антигон, Иванов и др., на които Торн поради своите пристрастия не отсъжда както би трябвало. Винаги когато има явен превес в една посока нещата ще се объркват. Същото става и в "неговата тема" . Човекът се претовари, а дискусията около тази работа взе да заприличва на избор на домоуправител на вход без врата, без пощенски кутии , без каса и пр. простотии. Май е нужен нещо като професионален домоправител, страничен модератор, който да модерира. Каква е практиката другаде в такъв случай?

Stan
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Stan » 05 Сеп 2017, 19:27

iasen ianakiev написа:
05 Сеп 2017, 17:48
Stan написа:
Айде стига с обидите бе човек.Мумиите изпълзели всички други освен 4-5 души тук били русомани,путинуиди и комунисти.Взехте да ми идвате малко в повече.Дайте да се държим културно. :( :(
Върни се две страници по нагоре и виж моя пост от 02.09.2017, 19,27 ч. и отговора на Торн. След това ми обясни как може човек да се държи културно. А това само един он многото примери.
Като не искаш мира, на ти секира.

Super_Hornet
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Super_Hornet » 05 Сеп 2017, 19:34

Ще има ли скоро бунт срещу Торн? :)

Аватар
General Lukov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от General Lukov » 06 Сеп 2017, 03:05

Би трябвало. Може би вече е влязъл в книгата на Гинес като първия модератор - трол. :roll:

Аватар
Almasy
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Almasy » 06 Сеп 2017, 07:31

Аз съм за оставането на модераторският екип в сегашният му състав.
Е няма как да има демокрация, без сблъсък на мнения.
Мразех член първи, налагането на една единствена доктрина, пък била тя и моята, би значело да плюя върху всичко в което съм вярвал и продължавам да вярвам.
Инкапсулиране в една плоскост е смърт за всеки форум. Ако този е жив, основната причина е плурализма.
Инак всички сме нервни, не оставам по назад и аз. В един момент търпилото свършва и сам си биеш шута. Може би това е и една от причините за липсата на Амазон и Т-72.
3D дименсията (военно/исторически/политически) винаги е била взривоопасна, особено заради третото измерение (политиката). То парламентите има кютек, а и ние сме си балканци.
Дори и не искам да си представям, какво е да си модератор. То е ясно, че трябва да си балансьор, но друга дума за която се сещам е и въжеиграч. Обективността изисква да се признае, че натиска ще да е огромен и от двете страни. Подтискането на собственото мнение, явявайки се съдник в определен спор е висш пилотаж, а и ас`овете са хора.
Ще продължаваме да се дърлим, донякъде това е и солта на живота. Ако останем само хора на едно мнение, значи член първи се е върнал.

P.S.: Категорично съм и против перманентен бан на Пистън. Имам право на мнение и то е такова.
Когато не могат да ограничат свободата на мисълта – ограничават свободата на тялото

Аватар
vassiln
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от vassiln » 06 Сеп 2017, 07:59

Още един глас от мълчаливото мнозинство: Thorn да остане. То не че някой ни пита, обаждам се, за да балансирам донякъде впечатлението от предпоследните постове на недоволни бунтари. С известен риск да ме сложат в категорията на русоманските мумии.
Последна промяна 1 на vassiln, променена общо 6 пъти
Я ем города, морями запиваю, моя борода небо заслоняет!
Громы и молнии, туманы и дожди! Мои ботинки лижут министры и вожди.

Аватар
Almasy
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Almasy » 06 Сеп 2017, 08:19

vassiln написа:
06 Сеп 2017, 07:59
Мумии от всички страни, обединяване се да браним русоманството! Рублите ни са под заплаха, враговете на Матушка клатят властта на другаря ни!
Не наливай масло в огъня.
Плачеш за сопата на Амазон.
Когато не могат да ограничат свободата на мисълта – ограничават свободата на тялото

Аватар
vassiln
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от vassiln » 06 Сеп 2017, 08:37

Виноват, изтрих се в провокативната част, благодаря за съвета!
Я ем города, морями запиваю, моя борода небо заслоняет!
Громы и молнии, туманы и дожди! Мои ботинки лижут министры и вожди.

Centurionus
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Centurionus » 06 Сеп 2017, 09:13

Колко си злобен
колко си жалък
как те заробват
чувства подпалки
колко враждебен
колко сърдит си
колко на дребно
тровиш си дните
колко си остър
даже без нужда
......

Аватар
Ksantip
Модератор
Контакт:

Мнение от Ksantip » 06 Сеп 2017, 10:29

Торн си е добре, не знам какво толкова му скачате. Всички имате свобода да изразявате каквото си искате мнение, не сме изгонили никой от форума за постоянно (с изключение на втория пистънов профил :lol: ), липсва цензура като се трият само простотии и обиди и въпреки тези идеални условия вие решихте да се о*ерете като бели вълци и след това да сте недоволни от мизерията. Всички знаете, че имате опция да не ви се показват мнения на даден потребител и може да я ползвате вместо да давате предложения как да изгоним някои хора, за да ви е кеф на вас.

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 06 Сеп 2017, 10:41

Ksantip написа:
06 Сеп 2017, 10:29
Торн си е добре, не знам какво толкова му скачате. Всички имате свобода да изразявате каквото си искате мнение, не сме изгонили никой от форума за постоянно (с изключение на втория пистънов профил :lol: ), липсва цензура като се трият само простотии и обиди и въпреки тези идеални условия вие решихте да се о*ерете като бели вълци и след това да сте недоволни от мизерията. Всички знаете, че имате опция да не ви се показват мнения на даден потребител и може да я ползвате вместо да давате предложения как да изгоним някои хора, за да ви е кеф на вас.

А вие докога ще толерирате просташкото и истерично поведение на въпросния Пистон? Не виждате ли,че той провокира и всички скандали почват основно от него? Колко потребителя трябва да си заминат заради него,че да го изгоните? :evil: :evil:

Аватар
Ksantip
Модератор
Контакт:

Мнение от Ksantip » 06 Сеп 2017, 12:19

Не мисля, че го толерираме, при положение, че откакто се е регистрирал е бил през по-голямата част от времето баннат.

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 06 Сеп 2017, 12:35

Ksantip написа:
06 Сеп 2017, 12:19
Не мисля, че го толерираме, при положение, че откакто се е регистрирал е бил през по-голямата част от времето баннат.

Е и в края на краищата колко е този безкраен лимит от банове,при положение че потребителя изобщо няма промяна в поведението? 5000, 15000, 55000? Не виждате ли,че от такива банове файда няма? ;) ;)

Аватар
Ksantip
Модератор
Контакт:

Мнение от Ksantip » 06 Сеп 2017, 13:47

Да обобщим какво трябва да се случи за да са доволни всички:
1. Махаме Торн, защото е застъпник за русоманите, проводник на руска пропаганда и упорито ни навира в лицата недостатъците на националните ни герои.
2. Махаме мен, както поиска Ясен преди време, защото трия тези части от постовете му, в които обявява тоя и оня за паплач, идиот и т.н. (не други участници, а разни политици или групировки)
3. Махаме всички, спадащи в графа "русомани" - 10-15 човека, piston и Stan да си кажат кои са.
4. Махаме всички "джихадисти" начело с Динаин.
5. Махаме проблемните деца в групата като piston.
6. Махаме всички останали, за да покажем, че равенството е постижим идеал.
7.Местим се по други форуми и си спомянме с носталгия за едно време, когато бяхме тук, където може и да нямаше ред, но пък имаше свобода :lol:.
Съгласни ли сте?

Аватар
General Lukov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от General Lukov » 06 Сеп 2017, 14:12

Almasy написа:
06 Сеп 2017, 08:19
vassiln написа:
06 Сеп 2017, 07:59
Мумии от всички страни, обединяване се да браним русоманството! Рублите ни са под заплаха, враговете на Матушка клатят властта на другаря ни!
Не наливай масло в огъня.
Плачеш за сопата на Амазон.
Амазон, откакто му направих забележка да спре да пише с правописни грешки на всеки ред, нещо се засрами и не е влизал повече във форума. Ок, живее навън, българския сигурно почти не го ползва за сметка на английски, но все пак от самоуважение трябва да се старае да не изпада в такива конфузни ситуации. На едно друго място също писах за него като "модераторът от чужбина" без да го споменавам по име, но просто не се издържах четейки постовете му пълни с грешки от всякакъв род :?

Аватар
Almasy
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Almasy » 06 Сеп 2017, 14:23

General Lukov написа:
06 Сеп 2017, 14:12
Амазон, откакто му направих забележка да спре да пише с правописни грешки на всеки ред, нещо се засрами и не е влизал повече във форума. Ок, живее навън, българския сигурно почти не го ползва за сметка на английски, но все пак от самоуважение трябва да се старае да не изпада в такива конфузни ситуации. На едно друго място също писах за него като "модераторът от чужбина" без да го споменавам по име, но просто не се издържах четейки постовете му пълни с грешки от всякакъв род :?
Луков....и ти изпадаш в крайности. Аз не съм живял дълги години в друга държава (както Амазон), но все пак един немалък период имам (и то в немскоговоряща страна, чийто език така и не научих, по простата причина, че в университета английския също беше официален език и дори чистачките го шпреха`ха). Като минат 6 месеца и почваш да правиш едни такива безумни грешки дори и на родния си език......Е, да, логично е страничен човек, да каже, че го правиш нарочно.
Аз и сега правя безброй граматични грешки. Пък съм си в БГ. Е, добре де, ама форумите ми са за удоволствие - има случаи влизам за 3 минути, докато върша нещо друго, прочитам на раз и точно така отговарям.
Това критерий ли непременно трябва да бъде.

Отговори