Общи приказкиБой!

Място за разтуха

Модератори: Ksantip, Sharana

Отговори
Аватар
vassiln
Редовен потребител
Контакт:
Status: Online

Re: Бой!

Мнение от vassiln » 03 Дек 2017, 00:51

Винаги има някой по-добър:

https://www.youtube.com/watch?v=-ZGwRCAKsDY
Cause what does it means to live in a tower of gold, if it is built on an island of shit?

Аватар
General Lukov
Редовен потребител
Status: Offline

Мнение от General Lukov » 05 Дек 2017, 21:44

То повечето боксери не са кой знае какво на улицата и могат да бъдат набити от средностатистически уличен побойник. Просто се развиват твърде едно-дименсионно, а работата с краката в боя е нещо много важно, което доста хора подценяват. ;)

Аватар
vassiln
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от vassiln » 05 Дек 2017, 22:37

Да, гледал съм бой между един от най-добрите таекуодисти и кикбоксьор, който си беше кажи речи класически боксьор. Е на балетиста главата му се подмяташе. Краката долу ниско да ритат - да, може. На мен са ми блокирали бедрото с шут, кракът става на патерица. Но колко хора го умеят това? За първото ти изречение определено не съм съгласен. Виж, борец да надвие боксьор - вероятно преобладава.
Cause what does it means to live in a tower of gold, if it is built on an island of shit?

Аватар
General Lukov
Редовен потребител

Мнение от General Lukov » 06 Дек 2017, 00:32

Бързината и рефлексите са от първостепенно значение. Ако си по-бърз от противника нищо не може да те блокира. Елементарно казано - Докато той успее да те удари веднъж, ти вече ще си го ударил 5 пъти и инициативата ще е в теб.

Аватар
Almasy
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Almasy » 06 Дек 2017, 01:53

В момента има някак@в турнир по муаи-таи тук в Пукет, конкретно Патонг бии4. Термина не ми беше известен преди да доида, явно е нещо от рода на кик-бокса, само дето още по-груби4ко.
Навсяк@де рекламни траспаранти, минават нон-стоп коли по улиците, в@рху 4иито покриви таиландци имитират бои.
Всеки у4астник запла6та по THB 50 на кг тегло за да у4авства. Това е оба4е за всеки отделен бои, а не за целия турнир. Б@лгарин оба4е поне на рекламните плакати няма.
Билета за зрителите струва THB 1400 което е около 70 лева.
Когато не могат да ограничат свободата на мисълта – ограничават свободата на тялото

Аватар
General Lukov
Редовен потребител

Мнение от General Lukov » 06 Дек 2017, 10:45

Някакъв българин ще участва на турнира в Тайланд по муаи-таи.

Аватар
Желязин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Желязин » 07 Дек 2017, 19:25

https://offnews.bg/futbol/fenovete-na-s ... 70092.html
Феновете на руския Спартак Москва, които подпалиха войната на "Лаута" в края на първото полувреме на мача между Локомотив Пловдив и софийския ЦСКА, минават за едни от най-свирепите в Русия.

Хулиганите от групировката "Туки", чието знаме беше опънато на стадиона в Пловдив, често участват в уговорени боеве с други агитки, в които обикновено се включват по 20-30 души. В Пловдив не бяха толкова многобройни, а и бяха изненадани от яростната атака, дошла от ултрасите на ЦСКА.

Камерите показаха как популярният червен фен Иван Велчев - Кюстендилеца нанася няколко удара на руснака Максим Тук, който е лидер на влиятелната фракция "Банда Тука" известна и като "Туки".
Това реших тука да го постна вместо в темата за спорт. ЦСКА - и те русофоби сигурно ще ги изкарат....то даже май за филофобската тема е това...
Последна промяна 1 на Желязин, променена общо 7 пъти
"Покажете ми един нормален човек и аз ще го излекувам!" Карл Густав Юнг

kramer
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от kramer » 07 Дек 2017, 19:28

Я го пусни в темата за спорта това, а?

Аватар
Желязин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Желязин » 07 Дек 2017, 19:37

Защо?

Аватар
General Lukov
Редовен потребител

Мнение от General Lukov » 07 Дек 2017, 19:41

Абе каква филофобия при ултрасите, това е най-долната част от обществото, повечето от тях са и наркоманчета, тревомани с непоправими дупки вече в мозъка и това им е смисъла на живота, ако може да се сбият някъде с някого без значение поради каква причина. Едва ли може да търсиш интелект при тях и исторически познания, които да ги мотивират да се сбият с еди кой си. Затова моля, не ги издигайте на ниво на което не заслужават. ;)

Аватар
Желязин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Желязин » 07 Дек 2017, 19:50

Да, съгласен, но са биткаджии - и обикновено при протести и т.н. ги наемат политиците ни за да всеят малко насилие и да се пусне кръвчица, да се "оцвети" мероприятието.
Преди време в едно пловдивско село нали стана инцидент с българин, убит от циганин и феновете веднага се дислокираха там и изпопалиха всичко... Тлее някакъв национализъм сред тях, макар че си прав, че повече гледат как да пласират херца... Феновете са една деградираща, но агресивна маса...при това изнежено общество е положително явление този лумпен-пролетариат ;)

kramer
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от kramer » 07 Дек 2017, 20:12

Съгласен съм с Железин, че феновете са някаква коригираща сила при безсилието на обществото.

Аватар
General Lukov
Редовен потребител

Мнение от General Lukov » 07 Дек 2017, 20:16

Не. Просто определени политици ги използват за свои конкретни цели. А след безредиците това само дава повод на властта да направи нови законови промени, ограничаващи свободата на гражданите по вина на тези хулигани. Т.е. правят лошо на по-голямата част от обществото, които не са деградирали лумпени като тях.

Аватар
Желязин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Желязин » 07 Дек 2017, 20:33

За мен маргиналите са далеч по-читави от костюмарите с "фините" интереси и винтидж порядки, които си купуват чия със сертифициран, "органик", произход

Аватар
Almasy
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Almasy » 08 Дек 2017, 05:22

General Lukov написа:
06 Дек 2017, 10:45
Ми няма го по рекамите
Когато не могат да ограничат свободата на мисълта – ограничават свободата на тялото

Аватар
Almasy
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Almasy » 09 Дек 2017, 10:58

Almasy написа:
08 Дек 2017, 05:22
General Lukov написа:
Ми няма го по рекамите
Ето ги
Прикачени файлове
028.JPG
027.JPG
026.JPG

Аватар
Almasy
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Almasy » 09 Дек 2017, 10:59

Не съзирам БГ име или знаме
Прикачени файлове
031.JPG
030.JPG
029.JPG

Аватар
General Lukov
Редовен потребител

Мнение от General Lukov » 09 Дек 2017, 12:45

Almasy написа:
08 Дек 2017, 05:22
General Lukov написа:
Ми няма го по рекамите
http://www.youtube.com/watch?v=SqyRtYsuZEI
Аз разбрах от това гостуване по комунистическата Алфа тв на Даниел Илиев и треньорите му - Веселин Веселинов и Милен Коцев.

Аватар
vassiln
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от vassiln » 16 Дек 2017, 13:15

И една приятна за ухото новина:
Пребиха българина, ритнал жена в берлинското метро
Най-обичам такива "българи", дето нападат по-слабите.

Аватар
Ivanov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Ivanov » 16 Дек 2017, 13:28

И той толкова е българин ;)

Аватар
General Lukov
Редовен потребител

Мнение от General Lukov » 16 Дек 2017, 17:09

България по закон е унитарна държава с гражданска нация. Конституцията предвижда индивидуални права на всеки български гражданин, а не колективни основани на национален, верски или друг критерий. Затова и не се допуска съществуването на национални малцинства. Говорим за Конституцията от 1991г., която макар и либерално-демократична по своето съдържание, както казах вече елегантно елиминира шанса за цепене и разделяне на хората по етнически или верски принцип. Така че искаме или не и този бай мангал е наш човек с бг гражданство и с равни на нас права... :roll:

Аватар
Thorn
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Thorn » 16 Дек 2017, 23:42

General Lukov написа:
16 Дек 2017, 17:09
България по закон е унитарна държава с гражданска нация. Конституцията предвижда индивидуални права на всеки български гражданин, а не колективни основани на национален, верски или друг критерий. Затова и не се допуска съществуването на национални малцинства. Говорим за Конституцията от 1991г., която макар и либерално-демократична по своето съдържание, както казах вече елегантно елиминира шанса за цепене и разделяне на хората по етнически или верски принцип. Така че искаме или не и този бай мангал е наш човек с бг гражданство и с равни на нас права... :roll:
Виж тук:
http://bdi.mfa.government.bg/info/Modul ... instva.doc

Аватар
General Lukov
Редовен потребител

Мнение от General Lukov » 17 Дек 2017, 00:00

По изключение ти отговарям, защото отново се показваш като хлъзгав манипулатор. Това че сме подписали дадена конвенция, не означава че Конституцията не сочи друго. Ние сме подписали сигурно десетки конвенции, доста от тях засягащи други държави и континенти и нямащи никакво отношение към България. По Конституция в България национални малцинства няма както и колективни права основани въз основа на различни признаци (както подчертах по горе). Когато бъдат внесени промени в Конституцията или бъде утвърдена нова Конституция със записани национални малцинства, задължителни езици за изучаване (извън българския), тогава пишете щуротии. До тогава всеки български гражданин представящ ни в чужбина без значение по какъв начин е българин и като такъв е приеман и от да кажем работодателите му в чужбина, щото на личната му карта пише BGR - т.е. български гражданин/гражданин на Р България, и няма отделен ред, в който да пише етнически произход - българин, циганин, турчин, арменец и т.н.
Това са фактите 1 към 1 и спри да ме цитираш/апострофираш и да се опитваш да влизаш в диалози с мен. .......................

Аватар
vassiln
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от vassiln » 17 Дек 2017, 13:31

Чист българин :D

Добре че доста като него заминаха да работят в "белите" страни, та хем намаля престъпността, хем и безработицата у нас.

Но да се върнем към темата - от един час в къщи имам два зелени колана (шотокан), едната даже с похвала. (А от новите жълти колани, едно сирийско момиче беше безапелационно.)
Жена ми тия дни разби един стол, добре че не беше от главата ми. Вече се притеснявам за сигурността си - отвсякъде заплахи в къщи :?

А ако се вярва на това: https://mma.bg/novini/kikboks-i-muay-ta ... nlun-fight българинът Даниел Илиев днес трябва да има мач в Китай - KUNLUN FIGHT. Как се връзва с участието в Тайланд не видях - не открих новини.

Аватар
vassiln
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от vassiln » 08 Апр 2018, 00:31

И понеже темата за бойни изкуства вероятно се изчерпва с дебели мъже, хвърлящи ориз, по еротични препаски, и повдигащи и преместващи се един друг, да се върнем към темата за обикновения кютек.
Преди около 25 години, когато дядото беше сравнително млад, нямаше и 70, нещо пак имаше изпълнения около кръчмата, но се съм видял. Чу се, че се ступали с някакъв негов набор, и онзи се скрил в колата си. Само че прозорецът бил свален, та нашия успял да го понабоксира, при което часовникът му паднал в купето на колата.
А врагът да вземе да се окопити, и запалил колата и погнал милия ми старец. Както последният казал на един от братовчедите, "мани, едвам избегах да не ме сгази".
После сина на опонента донесъл часовника на дядо ми. И край, даже не успяхме да се накекерчим.
А дали наистина е искал да го сгази, ме съмнява. И аз се водя афективен тип, но обикновено не губя границата. По-скоро е искал да му върне за боя, не повече.

Отговори