Нова Европа в условията на тероризъм

Място за разтуха

Модератори: Thorn, Ksantip

vassiln
Редовен потребител
Контакт:

Re: Нова Европа в условията на тероризъм

Мнение от vassiln » 21 Авг 2017, 22:19

И ако искам да се преструвам на "светски" мюсулманин, нещо пречи ли ми да се сложа в подкрепа на някаква светска или политическа глупост, та местните куки, които ми надничат в телефона, профилите, сърфирането и пр. да решат, че май съм от ония антидемократичните, но дето поне не взривяват бомби? И така да мина "под радара" на службите?
А ако съм от Ал-Кайда, и преди да се гръмна в Сарафово, вляза два - три пъти като турист в Ливан, това няма ли да помогне в борбата ми срещу кафирите?
Я ем города, морями запиваю, моя борода небо заслоняет!
Громы и молнии, туманы и дожди! Мои ботинки лижут министры и вожди.

vassiln
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от vassiln » 21 Авг 2017, 22:29

Dinain написа:
19 Авг 2017, 10:44
Не са нео-, просто нацисти са.

Извършителят е участвал в ПР кампания на ССНП в подкрепа на Асад, т.е. е най-малкото симпатизант.
Доста задълбочено заключение на основание някакъв лайк, или както там им казвате на модерните селфвания в определен контекст. Утре ще се плесна със селфи в кампанията на ултрабелите куклукскланци от Минесота и ще намушкам пред халите някой минувач, та да видите как стават нещата..
Да, най-малкото е симпатизант. Вече писах по-горе - ако пасеш трева, явно е непременно симпатизант, затова и така е публично харесал ССНП, за да се знае. А ДАЕШ само си измислят и се опитват да берат дивиденти. Както казват руснаците, ти Дини, си "Мальчiьк не из мира сего".

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Dinain » 22 Авг 2017, 00:49

Ами не, не лайк, явно толкова ги разбираш нещата и премина към ниския тролеж и обиди. Прозяв.

Всъщност, последните постове са спам.
"No beast so fierce but knows some touch of pity."
"But I know none, and therefore am no beast."

(Richard III - William Shakespeare)

vassiln
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от vassiln » 22 Авг 2017, 07:21

Хубаво де, испанските служби ще кажат на кого е симпатизирал последно. Те и симпатиите се променят. Аз залагам 100 лева на това, че ще се окаже някоя радикална мюсулманска организация. Ти ще сложиш ли на масата 100 лева за това, че е ССНП?
Или сега ще почнеш с уточненията, че не си твърдял, че последно е бил техен симпатизант, а само в някакъв момент?

Бях те помолил за линк към един текст. Благодаря, че си качил картинката. Но подсещам и за текста от любимия ти специалист по БИ.

Отговори